کاغذ ماریو: اوریگامی شاه نینتندو سوئیچ تابستان ساحل خواندن بازی - CNET

برچسب دیدار با اوریگامی: کاغذ ماریو مخلوط با 3D فضاهای نیمه RPG. نینتندو این ماریو سالگرد 35 و نینتندو سوئیچ

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399
hac-papermariotok-scrn-008

برچسب دیدار با اوریگامی: کاغذ ماریو مخلوط با 3D فضاهای نیمه RPG.

نینتندو

این ماریو سالگرد 35 و نینتندو سوئیچ یک بازی جدید ماریو. اما این چیزی است که شما ممکن است انتظار داشت. کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه نیست یک پلت فرم-بلوز مانند Super Mario Maker 2یا یک جهان 3D-بررسی تجربه مانند سوپر ماریو ادیسه. این... RPG, مرتب کردن بر اساس. و یا یک داستان مبتنی بر سفر. آن را مانند گوگل ؟ نه واقعا. آن را مانند موبایل و کامپیوتر, یک بیت. آن را مانند همسر کاغذ ماریو ماریو بازی های RPG. اما هم نیست. آن را در واقع به خاطر من سونی کلاسیک ویتا بازی Tearaway.

اگر شما یک بچه جوان که ماریو را دوست دارد و می خواهد پایین کلید های RPG به بازی این تابستان خوب این است که بازی. برو آن را دریافت کنید. اما آن است که همه چیز من می خواستم ؟ اما من مطمئن هستم که آن را حتی برای من به معنای. بازی بازی ماریو همیشه احساس می کند مانند بازبینی یک میلیون خاطرات قدیمی. شده اند وجود دارد بسیاری از بسیاری از عجیب و غریب, انواع که یکی از جدید شروع به احساس می کنم مثل یک بازی "چه می کند این به من یادآوری می کنند؟"

آخرین کاغذ ماریو بازی بر روی Wii U در سال 2016 (Paper Mario: Color Splash) اما من سقوط در عشق با شد و در رشته مهندسی در سال 2007 به نام سوپر ماریو. این یک بازی 2D که در آن ماریو (ساخته شده از کاغذ به طور طبیعی) کاوش 2D جهان است که گاهی اوقات تبدیل به 3D تقریبا مانند بازی مستقل Fez. این عجیب و غریب بود و اعتیاد آور و شکست دیوار چهارم در داستان سرایی و به معنای واقعی کلمه در بازی را تغییر بعدی طراحی شده است.

کاغذ ماریو بازی بودند spinoffs از ماریو بازی های RPG که حاوی درست کردن نقاط ضربه سلاح ها و آیتم ها و شخصیت های ماریو. کاغذ ماریو با این نسخهها کار در ایده های عجیب و غریب است که ماریو و دوستان او همه 2D برچسب. در مقاله ماریو: اوریگامی پادشاه این برچسب زندگی در یک جهان 3D, بلکه بد بودن خورده موجودات به اریگامی و کاغذ مچاله دشمنان است. من نمی تواند توضیح دهد که چرا فقط رفتن با آن.

من از طریق یک تکه از بازی و ساختار است: صحبت کردن به چیزهایی که پیدا کردن مخفی وزغ برچسب-مردم در مکان های مخفی پیدا کردن راه خود را به یک رئیس معبد بعد از باز کردن مجموعه ای از مناطق. سطوح گذاشته 3D و وجود دارد برخی از پایه پریدن و platforming و اما جنگ همه به نوبه خود مبتنی بر در عرصه ای است که دشمنان را به انتظارنشسته بودند تا در الگوهای مانند یک پازل است. قطعات باز جهان باید شکاف که در آن سطح کاغذ را شکسته و از هم جدا و ماریو جمع آوری شیرینی برای اسپری در این مناطق آنلاک فوق العاده اسرار. همچنین ماریو می تواند جوانه های غول پیکر تاشو کاغذ اسلحه است که می تواند پاره و دور از نقاط جهان. خوب این همه کمی عجیب و غریب است.

screenshot-2020-05-14-at-14-13-35.png

قلعه ربوده شده است این زمان و هلو تبدیل شده است عجیب و غریب اوریگامی بودن.

نینتندو/تصویر توسط شان کین/CNET

کاغذ ماریو جهان-کاوش می توانید مانند ماریو و یا مثل موبایل و کامپیوتر و, اما در راه بسیار ساده تر. در حال حرکت در اطراف گاهی اوقات احساس می کند بیش از حد کند برای من. وجود دارد مقدار زیادی از مکالمات را از طریق کلیک کنید. شما ممکن است درخواست می شود در حال حاضر: Scott اگر نمی خواهید این نوع بازی ها, چرا بازی ؟ من مطمئن هستم که من آن را دوست ندارم من فقط آن را دوست دارم. گیم پلی احساس تکراری. و هنوز هم من نقل مکان کرد و همراه است. توجه: من این احساس را در مورد عکس های, هم, و آنها در نهایت من مکیدن در. و بسیاری از مردم عشق بازی های گوگل.

ماریو نمی تواند در سطح بالا دقیقا اما وجود دارد مقدار زیادی از سلاح ها و آیتم ها را به یک شهر که در آن اسرار موزه, و آیتم های جدید برای باز کردن. من در حال حاضر می توانید بگویید این است که یک بازی کامل از کمی بازشدنی تخم مرغ عید پاک برای کشف. آن را احساس می کند مانند یک کتاب بزرگ من می خواهم به عنوان خوانده شده به استراحت... وسیع ساحل خواندن چیزی است که شما فقط باید به حرکت از طریق آن خود را به سرعت.

hac-papermariotok-scrn-010

مکان هایی هستند 3D شخصیت نیست.

نینتندو

کاغذ ماریو بازی ها اغلب عجیب و غریب و سرگرم کننده است. تا کنون این یکی نبوده است به عنوان عجیب و غریب به عنوان من انتظار می رود, اما از آن است که زیبا است. بچه ها من به من نگاه کرد بازی است و می خواستم به سعی کنید. من از آنجا که من نیاز به ورود برخی از ساعت در. من اجازه دهید آنها را از فرو رفتن در آینده.

اما این یک بازی تک بازیکن و وجود تنها یک اسلات صرفه جویی در هر سوئیچ بازیکن. بنابراین خانواده ها... راه اندازی یک پروفایل برای بچه های خود را و یا آنها را به صبر کنید تا زمانی که شما به پایان رسید بازی و یا بازی در یک ثانیه سوئیچ در شبکه Wi-Fi و راه اندازی نیست صرفه جویی در ابر.

همانطور که من در بالا ذکر کردم به فکر کردن در مورد Tearaway یک 2013 پلی استیشن ویتا بازی نیز در یک papercraft جهان است که نیز تا به حال یک بخشی از پاره-دور دنیا شما می تواند تعمیر. آن هم ترکیبی از 3D اکشن و RPG است. کاغذ ماریو: اوریگامی شاه نینتندو Tearaway, مرتب کردن بر اساس. دوست داشتم یک بازی است که رفت و حتی بیشتر با ایده های اما شاید که هنوز هم آمده است. اگر شما همه از ماریو و نیاز به برخی از عجیب و غریب ماریو برای خانواده خود و... این بهترین شرط بندی شما است در حالی که برای. اما با بازی های مثل Super Mario Maker 2 و سوپر ماریو ادیسه در حال حاضر در خارج وجود دارد آن را پایین تر در لیست من.

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه می رسد بر روی سوئیچ در ژوئیه 17. من برای چند ساعت تا کنون و حفظ خواهد کرد بازی بیشتر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما بازی لگو سوپر ماریو نینتندو می آید به زندگی در آجر

4:01tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن