Nicola Sturgeon می گوید بوریس جانسون به استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان "سلاح سیاسی'

Nicola Sturgeon گفته بوریس جانسون به استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان یک "سلاح سیاسی" پس از نخست وزیر ا

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

Nicola Sturgeon گفته بوریس جانسون به استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان یک "سلاح سیاسی" پس از نخست وزیر ادعا اسکاتلند در پاسخ به این ویروس تا به حال بهره مند از این که بخشی از بریتانیا است.

صحبت های روز پنج شنبه به عنوان Ms Johnson بازدید اسکاتلند اولین وزیر به خبرنگاران گفت: "من فکر نمی کنم هیچ یک از ما و من خودم را در این کار باید در تلاش برای استفاده از Covid و همه گیر و بحران وضعیت ما در ادامه به برخی از نوع سیاسی مبارزات ابزار.

"این یک بیماری همه گیر که زندگی بیش از 50 ، 000 نفر در سراسر انگلستان است. همه ما سعی در انجام بهترین های ما نیست, اما من فکر می کنم هر یک از ما باید در هر زمینه به کلاغ یا به احساس رضایت در این مورد ... هر رهبر اتحاد واقعی وظیفه برای تمرکز بر انجام همه چیز ما می توانیم برای مقابله با این کار و استفاده از آن به عنوان نوعی از سلاح سیاسی است."

آقای جانسون بازدید که در آن او ادعا کرد که بریتانیا واکنش نشان داد "محض ممکن است" از انگلستان می آید همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد افزایش حمایت از استقلال اسکاتلند در آستانه همه گیر.

افزایش پشتیبانی برای جدایی میان ادعای سوء مدیریت توسط مقامات انگلستان در تست PPE و پیام های بهداشتی – با اسکاتلند پاسخ بودن تا حد زیادی تفویض و آن را به مقامات پس از شروع مستند. انگلستان دیده است به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و میر نسبت به کشورهای دیگر در پادشاهی متحده.

خواسته به طور خاص در مورد آقای جانسون دیدار که در طی آن او است و انتظار نمی رود به دیدار با انگلستان همتای Ms ماهیان خاویاری گفت: "در یک مطلب اساسی در سطح من نیست فکر می کنم هر یک از ما باید دفاع یا جشن یک بیماری همه گیر که جان هزاران نفر به عنوان نمونه از قبل موجود سیاسی مورد ما می خواهید برای ایجاد. این شده است یک قلب شکستن بحران است که ما هنوز. بیش از حد بسیاری از مردم کشته شدند. و همه ما باید واقعا جدی مسئولیت به تمرکز بر [آن] و به کشورهای ما از طریق."

Ms ماهیان خاویاری نیز رد آقای جانسون ادعا می کنند که بریتانیا در حال تامین مالی پاسخ گفتن به خبرنگاران گفت: "اجازه دهید روشن باشد. این است که پول قرض گرفته شده. و دلیل آن را در حال آمدن است به دولت اسکاتلند از بریتانیا به دولت این است که دولت بریتانیا در قرض گرفتن قدرت است که اسکاتلند را ندارد."

صبح روز پنجشنبه وزیر کابینه براندون لوئیس ادعا کرد موفق تر Covid-19 دیدگاه در اسکاتلند بود که با توجه به دولت بریتانیا نشان می دهد که تصمیم گیری ساخته شده بود در وستمینستر و تفویض دولت بودند به سادگی "بخشی از تصمیم گیری های ما در ساخت".

"اگر من از طریق نگاه چگونه ما در برخورد با کروناویروس در طول دوره [به دولت تفویض] بخشی از تصمیمات ما در کبرا آنها انجام شد هم به عنوان بریتانیا, با تفویض مقامات وزرای خود را بخشی از جلسات روزانه – این چیزهایی که انجام می شود به عنوان UK," او گفت ،

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن