تریلر فصل 2 Mandalorian در حال حاضر زندگی می کنند - CNET

عزیزم یودا: هنوز یک نوزاد است.لوکاسفیلم Mandalorian، ملقب به روش تحویل برای کودک یودا، برای فصل 2بازگشته است

توسط SALAMNEWWS در 25 شهریور 1399
huck2-tsr-v11-quested-stills-3-4b6ee058

عزیزم یودا: هنوز یک نوزاد است.

لوکاسفیلم

Mandalorian، ملقب به روش تحویل برای کودک یودا، برای فصل 2بازگشته است ، و اولین تریلر در روز سه شنبه کاهش یافته است. اکشن زنده جنگ ستارگان نشان می دهد بازگشت به دیزنی پلاس در روز جمعه، اکتبر 30.

و همونطور که قبلا ً ثابت کرديم بچه يودا هنوز يه بچه ست اون تبديل به يوداي نوجوون سورلي يا يوداي نوپا دو وحشتناک نشده تصميم خوبي به نظر من .

فصل دوم همه چیز در مورد رشد مقیاس جهان ماندالوری است، چرا که ماندو تلاش می کند تا بچه یودا را با نوع خودش دوباره متحد کند -- که ظاهرا به معنای ردیابی جدی است -- در سال های پس از بازگشت جدی. که نیاز به خشونت و سفر گسترده; به نظر ميرسه که اونا sunny Tatooine به تاتوئین آفتابی برمیگردن و احتمالا به ایلوم برفی تهویه میکنن دومی جهان است که در went آن بسیاری از جدی رفت برای دریافت کریستال kyber برای lightsabersخود را ، و بعد از آن به پایگاه Starkiller تبدیل شد.

اين راهه .

جان فاورو دونده نمایش به انترتینمنت ویکلی گفت: «فصل جدید در مورد معرفی یک داستان بزرگتر در جهان است.» "داستان ها کمتر منزوی می شوند، با این حال هر قسمت طعم خاص خود را دارد، و امیدوارم ما دامنه بسیار بیشتری را به نمایش در آوریم."

دیو فیلونی تهیه کننده اجرایی و کارگردان با اشاره به بچه یودا با نام رسمی اش گفت: «همه چیز بزرگتر می شود، ریسک ها بالاتر می برند، بلکه داستان شخصی بین کودک و ماندالوری به شیوه ای توسعه می یابد که فکر می کنم مردم از آن لذت خواهند برد.»

اگر شما نیاز به گرفتن سریع در مورد آنچه در پایان فصل اول Mandalorian اتفاق افتاده است ، ما روکش برای شما.

مشاهده تصاویر بیشتر از فصل جدید در EW.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: ما سوار جنگ ستارگان جدید دیزنی سوار

8:02

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن