Nhl on nbc هیئت مدیره رای گیری در بازگشت حذفی فرمت با حضور 24 تیم: منابع

NHL بازیکنان' Association اجرایی هیئت مدیره رای گیری در یک 24-تیم حذفی پیشنهاد به بازگشت به بازی با فرمت, با ت

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399

NHL بازیکنان' Association اجرایی هیئت مدیره رای گیری در یک 24-تیم حذفی پیشنهاد به بازگشت به بازی با فرمت, با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت است.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود پنجشنبه شب به دلیل رای گیری شد و هنوز هم ادامه دارد. نتایج رای گیری می تواند به عنوان به زودی به عنوان شب جمعه.

Sportsnet و TSN گزارش کرده اند همان جزئیات در فرآیند رای گیری نیز ناشناس با استناد به منابع در داخل.

ادامه مطلب: Edmonton Oilers زمین مشترک با پیشنهاد استان برای میزبانی بازی NHL

حتی اگر هیئت اجرایی رای به تایید فرمت آن را ندارد و در عین حال مهر و موم معامله برای NHL فصل از سرگیری. لیگ و اتحادیه بازیکنان هنوز هم نیاز به مذاکره جزئیات دیگر از جمله بهداشت و پروتکل های ایمنی.

اما قالب یک قطعه قابل توجهی از بازگشت به بازی پازل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تحت این طرح به پیشنهاد مشترک NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته چهار تیم برتر در هر یک از کنفرانس شرق و غرب را از یکدیگر به صورت بذر در حالی که باقی مانده 16 تیم در بهترین پنج سری بازی دور به مجموعه نهایی از 16 به رقابت برای جام استنلی.

B. C. برتر گفتگو با گری Bettman در مورد ونکوور به عنوان NHL hub شهر
B. C. برتر گفتگو با گری Bettman در مورد ونکوور به عنوان NHL hub شهر

که به معنی byes برای بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا در شرق و دفاع از قهرمان St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس در غرب است. Pittsburgh, Carolina, the New York Islanders و رنجرز, تورنتو, کلمبوس فلوریدا و مونترال نیز آن را در شرق و ادمونتون, Nashville, ونکوور, ونکوور, وینیپگ, مینه سوتا, آریزونا و شیکاگو در غرب است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"من احساس می کنم اگر شما در حال انجام 24-تیم چیزی که آن را اساسا یک تیم یک فرصت است که تا به حال هیچ شانسی برای ساخت آن است که اگر شما بازی 82 وجود دارد شاید 6, 8% شانس که این تیم در محل 12th (در کنفرانس) باعث می شود آن را" کارولینای بازیکن نماینده اردن Martinook گفت: بیش از 24 ساعت قبل از اجرایی جلسه هیئت مدیره. "هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از این اما در پایان روز, آف جام استنلی 16 تیم در هفت بازی یک سری."

این فرمت می تواند منجر به سنتی چهار دور از هفت بازی از سری بازی های.

ادامه مطلب: B. C. می تواند میزبان همه باقی مانده از بازی NHL برتر می گوید

"من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به یک سناریو کامل که در آن هر کس را فوق العاده هیجان زده در مورد" نشویل را Ryan Johansen گفت: صبح روز پنج شنبه. "تا زمانی که همه می توانند به توافق برسند و تصمیم گیری است که ساخته خواهد شد که واقعا همه که مهم است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر nhl on nbc اجرایی هیئت مدیره و لیگ حکام تصویب این طرح که از بازگشت تعیین خواهد شد. از کجا و چگونه باید هنوز مشخص شود از جمله چگونه بسیاری از شهرستانها میزبان بازی ها, مقررات قرنطینه و آزمایش است.

B. C. برتر ایران به NHL کمیسر در مورد ونکوور بودن 'هاکی توپی'
B. C. برتر ایران به NHL کمیسر در مورد ونکوور بودن 'هاکی توپی'

"هیچ چیز واقعا خاص تا زمانی که آن را خاص, بنابراین همه چیز می تواند به سرعت تغییر و آنها را در چیزهای مختلف" بازگشت به بازی عضو کمیته جیمز ون Riemsdyk از آگهی های روز چهارشنبه گفت. "ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از گزینه های باز و حرکت را از طریق چیزهای مختلف و امیدوارم آمده تا با یک چشم انداز است که بدیهی است که اولین و مهمترین این است که سلامت و ایمنی از همه است."

کمیسر گری Bettman این هفته گفت: لیگ برتر دنبال شد و در هشت یا نه محل خدمت به عنوان hub شهرستانها برای از سرگیری این فصل است.

ادامه مطلب: NHL کمیسر گری Bettman می گوید هیچ برنامه ای برای لغو بقیه فصل

این معلوم نیست که لیگ و بازیکنان موافقت خود را با آغاز فاز دوم آماده سازی برای بازگشت خواهد بود که بازگشایی تیم تمرین امکانات و داوطلبانه تمرینات. مرحله بعد پس از آن به احتمال زیاد در سه هفته اردوی تمرینی قبل از بازی سر.

"بدیهی است که آن چیزی که مهم است به حرکت از طریق تمام مسائل مختلف که وجود دارد به طوری که در نهایت ما می توانید سعی کنید برای پیدا کردن یک راه امن برای گرفتن چیزهایی که در اینجا" ون Riemsdyk گفت. "شده است وجود دارد برخی از های مختلف مذاکرات و چیزهایی مانند آن و صحبت کردن در مورد یک دسته از چیزهای مختلف و تلاش برای مرتب سازی از طریق برخی از مسائل مختلف است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

AP ورزشی نویسنده Teresa M. Walker در نشویل, تنسی, کمک به این گزارش.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de