من و پخته بازی تیم ملی از کنترل خارج شده است - CNET

پادشاه یک پیاز است. تکرار می کنم که شاه یک پیاز است. آیا از من بپرسید به توضیح نیست. تیم 17 هر پنج شنبه در سا

توسط SALAMNEWWS در 1 مرداد 1399
overcooked

پادشاه یک پیاز است. تکرار می کنم که شاه یک پیاز است. آیا از من بپرسید به توضیح نیست.

تیم 17

هر پنج شنبه در سال گذشته -- از 8 بعد از ظهر تا بعد از من از خواب -- اتاق نشیمن من تبدیل به یک جنگ منطقه و تصویری بازی ها مقصر هستند.

تقصیر من نیست. من بازی نیست. نه این زمان. من به سختی مجاز در مجاورت.

و این نه بچه های من' گسل یا نه. با وجود نوظهور علاقه برای همه چیز فوتبالاین جنون به طور معمول رخ می دهد پس از زمان خواب خود را. بچه ها من معمولا سریع به خواب 8 p. m.

این زمان از آن همسر من است. من 39 ساله و جنگ زدگان مجموعه ای از دختر. حداقل یک بار در هفته آنها جمع یکهو نشسته اند در اطراف تلویزیون ابرو furrowed برقراری ارتباط در یک زبان من به سختی قابل درک است. آنها در حال بازی Fortnite یا Call of Duty Warzone یا Valorant و یا هر بازی دیگر از لحظه ای.

هیچ. آنها در اینجا به بازی Overcooked 2 و خوردن پنیر پلاتر. و همه آنها از پنیر پلاتر.

من کجا پنیر ؟

اول, اجازه دهید من توضیح آلوده ،

Overcooked محبوب تعاونی بازی که در آن تا چهار بازیکن مدیریت هرج و مرج از یک رستوران و آشپزخانه. در Overcooked بازیکنان طبخ وعده های غذایی و خدمت به آنها را به امتیاز. امتیاز به اندازه کافی و شما می توانید یک آرزو "3 ستاره" امتیاز. Overcooked 1 و 2 به فروش میلیون ها نسخه و برنده جوایز متعدد. با وجود نفرت از آنچه در آن می کند به اتاق نشیمن فضا هر پنج شنبه شب بدون شکست, من نمی تواند کمک کند اما توجه آن است.

من هم احترام همسر و دوستان او که برای بخشی بهتر از سال گذشته را به آرامی مشغول به کار را از طریق هر سطح در Overcooked 2 در نینتندو سوئیچ تلاش برای 3 ستاره در هر یک از آنها. این بازی دیوانه است دشوار است. گرفتن 3 ستاره در برخی از سخت تر سطح بعدی طول می کشد تعهد و قدرت ذهنی و-بالاتر از همه -- برنامه ریزی دقیق.

پنج شنبه گذشته من به خانه آمد از ورزشگاه و تصمیم به نشستن در یکی از جلسات خود را.

"که در آن پنیر من!"

که ناتالی. هر سه موافق او احتمالا قوی ترین بازیکن. زمانی که گه بازدید از طرفداران او تمایل به انتخاب کنید تا قطعات.

"آنچه پنیر؟"

که Caryn. جامد و قابل اعتماد. او هرگز سقوط کردن لبه در بالا-فشار شرایط. سقوط کردن لبه در شرایط فشار بالا می تواند تفاوت بین یک و دو و سه ستاره نمره.

"آنچه پنیر ؟ آیا شما آماده به خدمت است ؟ ما باید به خدمت می کنند."

که همسر من است. او مراسم آشتی ترتیب دادند که به طور پیش فرض Overcooked رهبر. با هم آنها را یک Facebook چت گروهی به نام "The OC پیراهن" که در آن آنها بحث استراتژی در پیش پنج شنبه شب. که سفت پیاز? که شستن ظروف ؟ که در خدمت? همه چیز را با دقت برنامه ریزی شده. هیچ چیز را به شانس چپ.

"کدام یک از شما گاییدن, روسپیان stole my cheese!"

که ناتالی دوباره. او نمی معمولا از دست دادن خلق و خوی خود را. پس از این سطح به پایان رسید او عذر خواهی کرد. ("من متاسفم برای شما خواستار فاک روسپیان.")

بازی های ویدئویی است. من درست است ؟

داستان او

"چرا شما نوشته شده است یک داستان در مورد ما رتبهدهی نشده است؟"

Caryn می پرسد من این هر هفته. من همیشه لذت می برد نوشتن در مورد بازی ها بچه های من هستند اما من تمایلی به صحبت در مورد همسر من OC تیم ملی. عمدتا به دلیل جلب توجه به آن است که به طور ضمنی می گویند "هی این عجیب و غریب و متفاوت حق باند ؟ یک گروه از دختران با هم به بازی بازی های ویدئویی?"

و البته هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. وجود دارد هیچ چیز عجیب و غریب و متفاوت در مورد این. یا حداقل وجود دارد نباید بود. آن را کاملا عالی برای یک گروه از زنان به طور منظم گرفتن و بازی بازی های ویدئویی, حتی اگر آن را به معنی من لگد از اتاق نشیمن هر پنج شنبه شب.

the-last-of-us-part-ii-e3-2018-screen-02-ps4-us-10jul18

The Last of Us Part 2 با الهام از "جنجال".

Naughty Dog

بازی های ویدئویی هستند و هر دو یک صنعت و یک فرهنگ به طور همزمان از جان گذشته برای جریان اصلی پذیرش در حالی که کودکانه محافظ از "بازی" به عنوان یک "شیوه زندگی" و "هویت." شما می بینید که تنش هر بار که کسی ادعا می کند که زنانی که بازی بازی های تلفن همراه نیست "املاک پارسه" و یا هر بار که توسعه دهندگان بازی دریافت تهدید به مرگ برای ساخت زنان شخصیت های اصلی در بودجه بزرگ بازی های ویدئویی است.

همه ما آن را می دانم: بازی های ویدئویی و تصویری بازی فرهنگ -- بسیار باز و قابل رویت راه -- تا به حال مدت طولانی, احشایی مسائل با تبعیض جنسی. این شده است از پول مردان تصمیم به بازی بازار, بازی برای پسران در '80s در. از آنجا که نقطه هر نوع مقاومت مواجه است که وضعیت موجود باعث شده مشکل اغلب خشونت پاسخ.

در این زمینه وجود دارد چیزی است که تقریبا خرابکارانه در مورد یک گروه از زنان خود را در اواسط تا اواخر 30s گرفتن با هم به بازی بازی های ویدئویی. آن را احساس می کند مانند یک قوی تر عهد به جریان اصلی درخواست تجدید نظر از بازی های ویدئویی از The Last of Us Part 2 گرفتن یک بررسی خوب در نیویورک تایمز. این زنان به طور کامل جدا از سمی گفتمان پیرامون بازی های ویدئویی است. زنانی که اصلا حساب توییتر; زنانی که نمی توانند انتخاب نینجا از یک خط تا و صفر ایده چه Gamergate است. آنها فقط در اینجا به 3 ستاره Overcooked سطوح.

حتی اگر کسی به طور تصادفی می شود به نام "فاحشه لعنتی" هر یک بار در در حالی که.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب