بوریس جانسون انزوا مانع خواهد شد coronavirus تلاش بازیابی کار می گوید

بوریس جانسون "آن را به تنهایی پهلوانان" در مبارزه با تروریسم در اروپا آن را سخت تر برای بریتانیا برای بازسازی

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399

بوریس جانسون "آن را به تنهایی پهلوانان" در مبارزه با تروریسم در اروپا آن را سخت تر برای بریتانیا برای بازسازی اقتصاد خود را پس از coronavirus همه گیر کار گفته است.

حزب مخالف این کشور دولت تصمیم به ترک Eurofound محترم اتحادیه اروپا کاریابی که در حال مطالعه تاثیر coronavirus در شغل و اقتصاد است.

اندی مک دونالد کار سایه حق اشتغال وزیر گفت: مستقل تصمیم به جدا کردن از آژانس "را تضعیف توانایی ما برای رسیدن به مقابله با این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر سلامت جسمی و روحی ما".

دولت قبلا گفت: تعامل با Eurofound "در نظر گرفته خواهد شد به عنوان بخشی از برنامه گسترده تر اتحادیه اروپا برای خروج مذاکرات" و کار خود را در حال حاضر را پوشش می دهد, نروژ یک کشور غیر عضو در سازمان.

اما از آنجا که روشن شده است که این تصمیم را کاملا قطع روابط با بازار واحد به معنی انگلیس دیگر قادر به شرکت در آژانس تحقیقات و طرح های.

سازمان کار در Covid-19 در حال حاضر آغاز شده و با یک گزارش منتشر شده در ماه آوریل ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد تاثیر در کشورهای عضو است. آن است که در حال حاضر بیشتر انجام تجزیه و تحلیل دقیق در مورد چگونگی بازیابی می تواند ساختار.

اقتصاد جهان است انتظار می رود برای ورود به یک رکود عمیق در ماه های آینده به دلیل توقف در فعالیت های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و پاسخ.

انتقاد می آید پس از یک شبیه ردیف بیش از این که آیا بریتانیا می تواند در یک کشور اتحادیه اروپا تجهیزات پزشکی تهیه طرح با منتقدان متهم بوریس جانسون از "ایدئولوژی".

اندی مک دونالد کار سایه, وزیر حقوق اشتغال و حمایت گفت: "اگر انگلستان است که به طور موثر پاسخ به همه گیر ما باید درک تغییرات عمیقی به مردم چگونه زندگی و کار و همچنین اثربخشی سیاست های, در پاسخ به, اقتصادی و اجتماعی اثرات بحران است.

"تصمیم به خروج از Eurofound تحقیقات بویش نوع آن را به تنهایی پهلوانان از بوریس جانسون است که تضعیف توانایی ما برای رسیدن به مقابله با این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر سلامت جسمی و روحی ما. دولت گرفته است چشم خود را خاموش توپ دوباره."

در مورد تصمیم دولت سخنگو گفت: "به عنوان بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31, آن را دیگر نمی تواند عضو Eurofound.

"با این حال بریتانیا ادامه خواهد داد برای دسترسی به تحقیق و تولید شده توسط Eurofound خواهد شد و در نظر گرفتن درخواست اتحادیه اروپا برای حمایت در بحث جلسات و پژوهش است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن