مهاجران در معرض خطر غرق شدن در صورتی که پریتی پاتل کشتی های جنگی نیروی دریایی را به کانال بفرستد، هشدار داد وزیر سابق خانه

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

پریتی پاتل در برنامه استفاده از کشتی های جنگی نیروی دریایی سلطنتی برای جلوگیری از مهاجران عبور از کانال آنها را در معرض خطر غرق شدن قرار داده، یک منشی سابق خانه می گوید.

جک استراو این هشدار را پس از ایده وزیر کشور صادر کرد - که افزایش تعداد قایق های مسدود شده قبل از اینکه آنها می توانند وارد آب های بریتانیا شود را ببینید - توسط یک مقام دفاعی "کاملا ً پتی" نام تجاری شد.

آقای استراکه 20 سال پیش که با همین مشکل کشتی گرفت، گفت: «من فکر نمی کنم که فقط تلاش برای عقب براندن این افراد به کار می انجامد»

"این فقط یکی از این dinghies به اندازه و همه را به غرق - که کاملا امکان پذیر است - برای وجود دارد به hullabaloo، از جمله در حزب محافظه کار، و برای سیاست باید به معکوس است."

تاکتیک، که در استرالیا در برابر مهاجران از اندونزی گرفته شده است، می تواند هر دو نیروی دریایی و نیروی مرزی کشتی های رهگیری پس از ترک فرانسه درگیر.

توسط نیک گیب، وزیر مدارس تأیید شد که گفت: "ما به دنبال استفاده از قایق در جلوگیری از عبور قایق از کانال" است.

اما یک منبع در وزارت دفاع نیز به آن حمله کرد و گفت: «ما برای مقابله با شکست های سیاسی به اعزام نیروی مسلح متوسل نمی شودیم.

"این فراتر از پوچ است که فکر می کنم که ما باید اعزام کشتی های چند میلیون پوندی و سربازان نخبگان برای مقابله با مردم ناامید به سختی ماندن در dinghies لاستیک در کانال."

انجمن مطبوعات گزارش داد که این ایده را کاملاً پُر توان می داند، او همچنین هشدار داد که «این می تواند به طور بالقوه زندگی مردم را در معرض خطر بیشتری قرار دهد».

بیشتر به شرح زیر استtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب