اپل هنوز هم غالب جهانی در حال رشد smartwatch بخش - CNET

به نظر می رسد اپل جهان مچ دست را در کف دست خود را. سارا تو/CNET جهانی ساعت هوشمند در بازار همچنان رو به رشد ا

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399
fd-apple-watch-apps-6662

به نظر می رسد اپل جهان مچ دست را در کف دست خود را.

سارا تو/CNET

جهانی ساعت هوشمند در بازار همچنان رو به رشد است و اپل همچنان به تسلط بر آن است. شرکت حمل 7.6 میلیون ساعت اپل در سه ماهه اول به آن 55 درصد سهم بازار اندکی افزایش نسبت به سال پیش دوره با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط تحلیلگر بازار Strategy Analytics.

به طور کلی تولید کنندگان حمل 14 میلیون ساعت های هوشمند در طول سه ماهه, افزایش 20 ٪ در سال بیش از سال. محموله های افزایش طول سه ماهه با وجود coronavirus -- و ممکن است ام حتی بهره کمی از بیماری همه گیر.

"با وجود قابل توجه headwinds از COVID-19 ترساندن تقاضای جهانی برای ساعت های هوشمند به رشد خود ادامه" Neil Mawston مدیر اجرایی در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک در بیانیه ای گفت. "ساعت های هوشمند در حال فروش خوبی از طریق خرده فروشی آنلاین کانال در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان شده اند با استفاده از ساعت های هوشمند خود را برای نظارت بر سلامت و تناسب اندام در طول ویروس مستند."

اپل رشد سهم بازار خود را به بالاترین سطح خود در دو سال Mawston گفت:, و اضافه کرد که "اپل دیده بان صاحب نیمی از در سراسر جهان, ساعت هوشمند در بازار باقی می ماند و روشن رهبر صنعت."

برخی از رشد اپل به نظر می رسد در هزینه, سامسونگ, جهان, دومین ساعت هوشمند ساز که حمل 1.9 میلیون واحد اما دیدم سهم بازار خود را در سه ماهه کوچک از 14.9% 13.9%. شماره 3 Garmin گسترش سهم بازار خود را که متشکل از 7 درصد به 8 درصد در 1.1 میلیون واحد حمل می شود.

ساعت هوشمند حمل و نقل انتظار می رود آهسته به شدت در سه ماهه دوم به دلیل شیوع اما دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم سال, استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن