شما می توانید راه اندازی فورد موستانگ ماخ E خود را قبل از تحویل - Roadshow

کریگ کول/رودشو/فورد فورد در حال آسان کردن آن را برای رانندگان در ابتدا پیکربندی موستانگ ماخ E تمام الکتریکی

توسط SALAMNEWWS در 14 شهریور 1399
Ford Remote Vehicle Setup کریگ کول/رودشو/فورد

فورد در حال آسان کردن آن را برای رانندگان در ابتدا پیکربندی موستانگ ماخ E تمام الکتریکی SUV. روز جمعه، این شرکت اعلام کرد که در حال معرفی یک تابع جدید راه اندازی خودرو از راه دور بر روی این اسب آمپر آپ، برای اولین بار برای خودروساز است.

اریکا رایا، مدیر جهانی تجربه دیجیتال EV فورد، در جریان یک کنفرانس ویدئویی گفت: «این اجازه را به آنها می دهد تا خودروی خود را [حتی] قبل از تحویل شخصی سازی کنند. مشتریان می توانند این کار را از راه دور، چه از طریق برنامه فوردپاس بر روی گوشی هوشمند خود و چه در یک وب سایت جداگانه انجام دهند. رایا گفت: ما آن را پل مالکیت می نامیم.

به محض اینکه جوهر در توافق خرید آب و برق، صاحب Mach-E می تواند شروع به یادگیری در مورد سوار شدن خود و نیشگون گرفتن آن، اضافه کردن مقصد های مورد علاقه به سیستم ناوبری، کاوش در ایستگاه های شارژ در نزدیکی، از پیش انتخاب توابع کنترل آب و هوا و حتی زمان بندی زمان شارژ خانه برای زمانی که هزینه های برق پایین تر است. هنگامی که آنها جمع آوری وسیله نقلیه جدید خود را، این تنظیمات به ماشین منتقل می شود، ارائه احساس شخصی حق خارج از جعبه. رایا گفت که این همه طراحی شده است "برای گرفتن مشتریان واقعا هیجان زده در مورد وسیله نقلیه خود را."

فراتر از همه اینها، "ما در حال کار سریع و خشمگین در از پیش مجموعه های رادیویی هستیم." رایا، چیزی که هنوز حمایت نشده است. هنگامی که اجرا شد، این ویژگی با گروه های AM، FM و SiriusXM کار خواهد کرد. اطلاعات راه اندازی به وسیله نقلیه بیش از داده های سلولی تحویل داده می شود و همه چیز از پایان تا پایان برای حداکثر امنیت رمزگذاری شده است.

راه اندازی جدید خودرو از راه دور فورد برای مرحله مالکیت اولیه در نظر گرفته شده است، هر دو برای آشنا کردن یک راننده با ماخ E جدید و اجازه می دهد آنها را به سفارشی کردن ماشین خود را. این می تواند به خصوص مفید باشد اگر کسی تا به حال صاحب یک ماشین الکتریکی قبل از. توابع دیگر مانند تنظیمات صندلی قدرت، تلفن به عنوان راه اندازی کلید و تنظیمات آینه سمت مشاهده همه در وسیله نقلیه رسیدگی می شود، نه از طریق راه اندازی وسیله نقلیه از راه دور.

Ford Remote Vehicle SetupFord Remote Vehicle Setupکریگ کول/رودشو/فورد

اکو آنچه رایا گفت، ناتالی هولودی، مدیر محصول خودروی الکتریکی فورد، اشاره کرد: «این ویژگی واقعا منحصر به فرد و هیجان انگیز است ... از آنجا که آن را قبل از تحویل در دسترس است،" یک نقطه فروش عمده است. او توضیح داد، 87٪ از زنان ترجیح می دهند به راه اندازی وسیله نقلیه جدید خود را در خانه به جای عجله را از طریق روند در نمایندگی.

در حال حاضر، راه اندازی خودرو از راه دور تنها در فورد موستانگ ماخ E ارائه می شود، "اما هدف این است که قطعا آن را در سراسر وسایل نقلیه دیگر رول،" Raia اشاره کرد، هر چند او نمی تواند در مورد محصولات آن را به بعد می آیند اظهار نظر. اما شما باید فکر می کنم فورد این را در تمام وسایل نقلیه دوباره طراحی شده خود را به جلو معرفی, ساخت که جدید 2021 F-150 دریافت کننده به احتمال زیاد. اوه، و خانواده برانکو هم همينطور.

در ایالات متحده ، حداقل ، فورد موستانگ ماخ - E تحویل میله ای برای شروع به سمت پایان سال جاری ، بنابراین به دنبال این ponies برق در نمایندگی ها و سپس. مشتریان قادر خواهند بود برای شروع به سفارشی کردن ماخ E خود را در حدود سه تا چهار هفته قبل از تحویل.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: به همین دلیل است که فورد باهوش است که آن را جدید، تمام الکتریکی می نامد...

4:53

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب