دیدار با جدید Batwoman: Javicia لسلی جایگزین روبی رز CW سری ابرقهرمان - CNET

Javicia لسلی به عنوان علی ظریف در تلویزیون سری خدا Friended من. تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET وقتی بازیگر

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399
javicialesliegodfriendedmemain

Javicia لسلی به عنوان علی ظریف در تلویزیون سری خدا Friended من.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

وقتی بازیگر روبی رز به طور ناگهانی تصمیم به ترک به عنوان سرب در CW را Batwoman سری در این سال طرفداران فکر کرده اید که چه کسی را جایگزین او به عنوان Batwoman/کیت کین.

روز چهارشنبه CW اعلام کرد بازیگر Javicia لسلی خواهد بود جدید Batwoman. لسلی بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به خدا Friended من, خانواده, کسب و کار, MacGyver و همیشه ساقدوش عروس. (افشای: CW است که یک سرمایه گذاری مشترک بین برادران وارنر سرگرمی و فردا نیز منتشر CNET.)

"من بسیار افتخار می شود سیاه و سفید بازیگر زن برای بازی نمادین نقش Batwoman در تلویزیون و به عنوان یک دوجنسی, زن من مفتخرم که به عضویت این نوشته ها نشان می دهد که چنین بوده است پیشگامی برای تجاوز+ جامعه" لسلی گفت: خبرنگار هالیوود در روز چهارشنبه.

رز همچنین با تمجید از مصاحبه از لسلی در Instagram در روز چهارشنبه.

"OMG!! این شگفت انگیز است!" رز نوشت. "من خیلی خوشحالم که Batwoman برگزار خواهد شد توسط یک زن سیاه و سفید. من می خواهم برای تبریک Javicia لسلی در مصرف بیش از خفاش کیپ. شما در حال رفتن به یک چشم بازیگران و خدمه. من نمی توانم صبر کنید برای تماشای فصل 2. شما در حال رفتن به کودک!"

به جای استفاده از پله به رز کفش به عنوان شخصیت کیت Kane, The CW ایجاد یک جدید کمیک DC شخصیت به نام Ryan وایلدر برای لسلی به بازی نشان می دهد.

اصلی تماس ریخته گری تا به حال جزئیات بیشتری در مورد شخصیت جدید. "رایان صرف سال ها به عنوان یک داروی دونده dodging GCPD (Gotham City Police Department) و پوشش او درد با عادات بد. رایان خطرناک ترین نوع جنگنده: بسیار ماهر و شدید undisciplined. یک لزبین. ورزشی است. خام است. پرشور است. خطاپذیر. و بسیار خود را نه کلیشه ای همه آمریکایی قهرمان است."

"من عاشق کیت Kane -- او به این دلیل است که من می خواستم برای انجام نشان می دهد. ما هرگز پاک او" showrunner کارولین خشک گفت. "در واقع ناپدید شدن او خواهد بود یکی از mysteries فصل 2. من نمی خواهم به دور هر یک از ما شگفتی اما به همه ما طرفداران اختصاص داده شده لطفا می دانم که LGBTQ+ عدالت است که در هسته بسیار از آنچه Batwoman است و ما به هیچ وجه قصد رها کردن آن است."

فصل 2 از Batwoman قرار است برای اولین CW در ژانویه 2021 اما که می تواند تغییر را با تاخیر تولید با توجه به شیوع کروناویروس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن