پوست, مدرسه, مدیره قانونی اقدام به کشف افراد پشت سیاه وکالت حساب توییتر

پوست District School Board, خود, مدیر, معاون صندلی و دو نفر دیگر از اعضای هیات راه اندازی کرده اند اقدام قانون

توسط SALAMNEWWS در 2 تیر 1399

پوست District School Board, خود, مدیر, معاون صندلی و دو نفر دیگر از اعضای هیات راه اندازی کرده اند اقدام قانونی — هدف قرار دادن نرم افزار-سیاه و توییتر حساب های که ارسال شده است شایعه نمونه از تعصب در مدارس.

حساب نیز ارسال انتقاد از اعضای هیئت مدیره به اتهام انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی در کلاس های درس.

در اطلاع از برنامه ثبت در دادگاه عالی انتاریو, هیئت مدیره, مدیر پیتر جاشوا و معاون صندلی دیوید سبز بخواهید توییتر برای تولید نام و ایمیل و آدرس و شماره تلفن و آدرس های IP در میان دیگر جزئیات مربوط به شش حساب توییتر — که بسیاری از آنها ادعا می کنند آنها در حال تلاش برای نگه داشتن اعضای هیئت مدیره پاسخگو در از بین بردن نژاد پرستی از پوست مدارس.

ضد نژادپرستی تظاهرات را در سراسر خیابان در اتاوا & تورنتو
ضد نژادپرستی تظاهرات را در سراسر خیابان در اتاوا & تورنتو

اسناد ثبت شده با دادگاه در اواخر ماه مه ادعا می کنند که حساب توییتر "را عمدا مرتکب یک کمپین افترا ارسال نادرست و گمراه کننده اظهارات" درباره یوشع و سبز از ژانویه سال 2020 است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اطلاع از برنامه های برجسته بیش از 50 توییت توسط شش حساب توییتر که PDSB ادعا می شود "توهین آمیز" ادعا که آنها ضمنی است که برخی از اعضای هیئت مدیره از جمله جاشوا و سبز شرکت در نژاد پرستی.

برخی از توییت مراجعه به اعضای هیئت مدیره مدرسه به عنوان "فاسد" این ادعا آنها را "نژادپرستانه احمقها" و آنها را "استعمار ذهن".

اطلاع از برنامه نیز متحده PDSB است که به دنبال اقدام قانونی برای جلوگیری از نشت از اتهام اطلاعات محرمانه که در آن ادعا شده بود توییتی توسط ذکر شده در حساب های رسانه های اجتماعی.

PDSB director Peter Joshua
PDSB مدیر پیتر جاشوا قانونی اقدام خواستار توییتر فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد کاربران رسانه های اجتماعی در پشت شش حساب. توییتر

یک نمونه از اطلاعات محرمانه بودن توییتی است گفته که باید درگیر جزئیات در مورد برنامه ریزی شده نامه ای که قرار بود نوشته شده توسط ارشد PDSB کارکنان و ارسال به انتاریو وزیر آموزش و پرورش, Stephen لچه. اسناد و مدارک ادعا می کنند که آگاهی از قصد نوشتن نامه ای به لچه بود و تنها منتقل ارشد PDSB کارکنان در یک جلسه محرمانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این سند همچنین اضافه می کند که به دست آوردن اطلاعات شخصی از کاربران رسانه های اجتماعی در پشت حساب توییتر لازم است "برای تعیین علیه او PDSB یک علت اقدام و اینکه آیا هر گونه اطلاعات محرمانه بوده است افشا می شود."

"این است که به سادگی یک سفر ماهیگیری" گفت: Alex Battick یک وکیل است که حفظ شده است به نمایندگی از مردم پشت در حساب توییتر.

"این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی اگر این اطلاعات که ظاهرا محرمانه بود توییتی از هر یک از این حساب ها ... این یک جهش بزرگ به فرض که این حساب به طور مستقیم مربوط به هر کارمند و یا هر عضو از پوست, مدرسه, مدیره," Battick اضافه شده است. "همه می دانند که یک شخص ثالث می تواند برداشت کرده ام که اطلاعات را از هر نقطه."

Juneteen تجمع در تورنتو جرقه تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس
Juneteen تجمع در تورنتو جرقه تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

Battick مدعی است که بودجه عمومی استفاده می شود توسط هیئت مدیره مدرسه در اقدام قانونی با هدف کاربران توییتر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"اگر پوست مدیره مدرسه متصل به آن (اطلاع از برنامه) سپس آن را به یک فرد است که کمک های مالی که هیئت مدیره مدرسه را دادخواهی" گفت: Battick. "بنابراین این واقعیت است که پوست ناحیه هیئت مدیره مدرسه ذکر شده است به عنوان یک متقاضی وجود دارد آشکار اتصال به آنها با استفاده از منابع خود را به سرمایه گذاری در این نرم افزار است."

قانونی به عمل می آید پس از دو استانی بررسی به این نتیجه رسیدند سیستمیک نژاد پرستی وجود دارد در هیئت مدیره مدرسه — یکی از گزارش های منتشر شد که به تازگی به عنوان ماه مارس و منجر به بیش از دو دوجین از دستورات برای مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی در پوست مدارس.

در روز پنج شنبه لچه گفت: این استان را تعیین سرپرست برای بیش از هیئت مدیره در حالی که این مبارزات به آدرس نژادپرستی و اختلال.

حداقل دو PDSB امنا می گویند که آنها هرگز مشورت قبل از هیئت مدیره رفت جلوتر با اقدام قانونی.

ادامه مطلب: پوست منطقه امنا هیئت مدیره مدرسه تماس برای استان به انتصاب سرپرست در میان اتهامات نژادپرستی

"من در واقع نمی شنوند آن من تو را دیدم آن را در توییتر و من کاملا شوکه شده گفت:" PDSB متولی کتی مک دونالد.

"این واقعیت وجود یک متولی و هیئت مدیره درگیر است و آن را هرگز توجه ما به ارمغان آورده من فقط پیدا کردن آن ذهن ترا درهم میشکنند."

در حال حاضر این نگرانی وجود دارد در میان امنا که این اقدام قانونی خواهد خنثیسازی بسیاری از کار هیئت مدیره و استان انجام داده اند و به مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی در پوست مدارس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این اشتباه حرکت در جهت ایجاد یک ارتباط بهتر با جامعه سیاه و قادر به واقعا که بازگرداندن رابطه با اعتماد خود را در ما سیستم آموزش و پرورش عمومی" گفت: PDSB متولی نخاع Dakroub.

Dakroub اضافه می کند که حساب های توییتر مفید بود در آوردن برخی از موارد اتهام نژادپرستی به نور است.

"شده است وجود دارد موارد که آنها را به ارمغان آورد تا مسائل است که من آگاه نیست."

PDSB vice-chair David Green
PDSB معاون صندلی دیوید سبز ذکر شده است در اطلاع از برنامه ادعا حساب توییتر ساخته شده اند 'توهین آمیز' نظرات در برابر او. توییتر

در پاسخ به اخبار جهانی' درخواست برای مصاحبه PDSB معاون صندلی دیوید سبز نیست که اظهار نظر در مورد اینکه آیا مالیات دهندگان دلار شد استفاده می شود در این اقدام قانونی و یا اگر دیگر اعضای هیئت امنا مشورت شده بود قبل از هیئت مدیره در زمینه اطلاع از برنامه در دادگاه.

"درخواست من این است که برای توییتر به دست ناشناس حساب توییتر که به من حمله کردند و اهانت به شخصیت من گفت:" رنگ سبز در ایمیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من به نام به نام زیر: بزرگ سیاه و سفید میمون نشسته در معاون صندلی عمو تام, n-word, یهودا, فروش كند. آنها همچنین با استفاده از توییتر به گسترش اطلاعات نادرست در مورد من (و) تهدید من" سبز مدعی.

سبز گفت: آن را تا به چیزی برای انجام با هیئت مدیره, اما آن است که یک موضوع شخصی.

"آنچه که من قصد دارم برای انجام با نام بستگی دارد که آیا یا نه این حمله همچنان ادامه دارد. که در آن وجوه از آینده ؟ که محرمانه است بین وکیل من و من. اما من نمی نیاز به هیئت مدیره بودجه برای مبارزه با من جنگ" سبز اضافه شده است.

PDSB مدیر پیتر جاشوا پاسخ نمی دهند به اخبار جهانی' درخواست مهلت. اخبار جهانی رسیده بود به جاشوا شنبه بعد از ظهر بود و هنوز برای دریافت پاسخ 24 ساعت بعد.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن