5 وعده غذایی بزرگ-کیت تحویل معاملات شما می توانید در حال حاضر - CNET

معامله پس انداز قیمت با بسیاری از رستوران ها بسته شده و با توجه به کروناویروس اقدامات احتیاطی ممکن است این

توسط SALAMNEWWS در 1 تیر 1399

معامله

پس انداز

قیمت

با بسیاری از رستوران ها بسته شده و با توجه به کروناویروس اقدامات احتیاطی ممکن است این زمان ایده آل سعی کنید یک وعده غذایی-کیت ارائه خدمات. شرکت هایی مانند آبی صحن سلام تازه و صدای بوقلمون در اوردن را کاملا بخش آماده به طبخ شام در آستان خود را در هر وعده قیمت که اغلب ضرب و شتم آنچه شما می خواهم پرداخت ناهار خوری.

وجود دارد پنج ارائه شده در خصوص معاملات خوب در حال حاضر من به شما به روز رسانی این لیست به عنوان مطلب را وارد کنید من رادار و یا معاملات خود را تغییر دهید. کدام یک بهترین است ؟ من سعی کردم چند و همه آنها خیلی خوب رفو. شما می توانید از CNET را خلاصه ای از بهترین وعده غذایی-کیت تحویل خدمات و بهترین مواد غذایی سالم تحویل خدمات برای بیش از یک مفصل, er, طعم و مزه.

در ضمن اگر شما در حال حاضر سعی کردم یکی یا بیشتر از این به من بگویید و چه آنهایی که دوست دارید یا دوست ندارم.

ادامه مطلب: شراب و آبجو الکل تحویل: چگونه برای به دست آوردن مشروبات الکلی به خود را درب تحویل

شلبی قهوه ای/CNET

آبی صحن ارائه می دهد دو و چهار در خدمت جعبه با دو به سه یا دو و چهار دستور العمل در هر هفته بود. محدوده قیمت از $7.49 برای $9.99 خدمت بسته به چه مقدار شما سفارش با حمل و نقل رایگان با تمام سفارشات به جز دو نفر, دو-دستور العمل گزینه است.

هیچ کد تبلیغی برای این پیشنهاد فقط با کلیک بر روی نارنجی از گرو در اوردن ارائه دکمه در بالا و شما صرفه جویی در $60 در اولین سه جعبه.

هویج Yowell

به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد من فقط سعی کردم صدای بوقلمون در اوردن برای اولین بار. آن را کاملا شبیه به دیگر خدمات به جز که در بسیاری از موارد آمده در حال حاضر خرد شده و پوست کنده ترشی و غیره -- که قطعا می تواند به شما صرفه جویی در برخی از زمان دبستان. دو وعده های غذایی من دریافت یانکی قورمه و کاکائو e پپه فوق العاده بود.

شام قیمت تخت $11.99 خدمت پس از پرداخت شما به یک بیت اضافی که برای راحتی.

آشپز خانه

آشپز خانه را در وعده های غذایی در شروع $6.99 خدمت هر چند شما نمی توانید ببینید دقیق لیست قیمت تا زمانی که شما در واقع به منوی هفتگی و شروع به ساخت انتخاب شما. همچنین کمی گیج کننده است: برخی از وعده های غذایی با برچسب "شروع تازه" اما هیچ چیز من می تواند پیدا کردن نشان می دهد آنچه در آن به معنی.

به روز رسانی: استفاده از کد های تبلیغاتی CNETDAD45 برای نجات $15 در هر زایمان خود سه دستور برای صرفه جویی در مجموع از 45 دلار در یک خانه جدید آشپز اشتراک. شما می توانید با استفاده از این معامله در هر زمان تا 22 ژوئن.

بنفش و هویج

خبر خوب گیاهخواران: بنفش و هویج ارائه می دهد تنها گیاه بر اساس وعده های غذایی و کد PURPLE20 نه تنها موجب صرفه جویی در شما 20 دلار در اولین جعبه, اما همچنین فراهم می کند کمک مالی به تغذیه امریکا است. برنامه شروع در $10 خدمت; حمل و نقل است که شامل رایگان حتی با فرکانس پایین برنامه.

خورشید سبد

خورشید سبد است کمی گرانتر از برخی از خدمات دیگر با وعده های غذایی اعم از $11-13 دلار در هر وعده-اما در عوض شما در حال گرفتن به شدت organic, non-GMO کرایه. و 35 دلار تخفیف قطعا باعث می شود شما اولین جعبه را بیشتر مقرون به صرفه و آن شبکه شما انتخاب خود را از چهار مورد از آن گسترده میان وعده منو: چیپس سبزیجات میله شکلات و....

از لینک زیر استفاده کنید و سپس با کلیک بر فعال کردن ارائه برای دریافت تخفیف و مباحث.

توصیه من: امکان استفاده از هر یک از این ارائه می دهد (مطمئن شوید که به توقف و یا لغو پس از, مگر اینکه شما می خواهید ادامه دهید). شما می توانید ببینید که خدمات شما می خواهم بهترین و فوق العاده ارزان takeout-سبک غذا برای هفته در یک زمان.

افکار خود را?

مواد غذایی بیشتر توصیه خدمات

این مقاله قبلا منتشر شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: این هوشمند فر باعث می شود غذا-کیت پخت و پز آسان تر از همیشه

1:44


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب