مرد دیده می شود در بحث وینیپگ دستگیری تصویری محکوم به 30 روز

یک مرد دیده می شود در ویدئو ویروسی بودن لگد توسط وینیپگ پلیس در طول بازداشت خود در ماه ژوئن بوده است محکوم به

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399

یک مرد دیده می شود در ویدئو ویروسی بودن لگد توسط وینیپگ پلیس در طول بازداشت خود در ماه ژوئن بوده است محکوم به 30 روز پشت میله های زندان.

تصویری از Flinn دوریان, 33, دستگیر شدن به سرعت گسترش آنلاین ماه گذشته و موجب گفتگو در مورد پلیس در استفاده از زور در این شهرستان است.

این نشان می دهد که دوریان صورت گذاشتن بر روی زمین مبارزه با پلیس هنگامی که یک افسر با ارائه دو لگد به بازوی خود را. او پس از آن دیده می شود که توسط یک افسر تفنگ بی حس کردن و قرار داده شده در دستبند.

ادامه مطلب: تصویری از افسر لگد زدن به مرد نشان نمی دهد زمینه می گویند Winnipeg, پلیس

منتقدان به نام ضربات بیش از حد در حالی که پلیس گفت: لازم بود برای نگه داشتن او را از رسیدن به یک چاقو در تسمه.

دوریان در نهایت التماس کرد گناه را به چهار اتهام در ژوئن 30: فساد بیش از 5000 $در اختیار داشتن یک سلاح برای خطرناک هدف ایجاد اغتشاش و حمله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به اتهام ضرب و شتم مربوط به یک حادثه داخلی در ماه مه بود که ساخت راه خود را از طریق سیستم دادگاه و برای که او موفق به دریافت زمان خدمت کرده است.

به عنوان بخشی از خود را مشروط سفارشات پس از انتشار دوریان نیز نیاز به حضور در مشاوره اعتیاد, با توجه به وکیل جیمز چوب که اضافه شده تمایل خود را برای حضور در, درمان, یکی از عوامل موثر در حکم او.

ادامه مطلب: 14 ساله به اتهام 1خیابان درجه, قتل, مرگ دانیل سحر ساحل: Winnipeg, پلیس

"همچنین این واقعیت است که شریک زندگی مشترک بود و برای دفاع از او و واقعا مایل به حمایت از او در هر راه او می تواند بود که دیگر عامل" چوب گفت.

"و بومی, پس زمینه فقط تربیت او بسیار آسیب زا; برخی از چیزهایی که او رفتن را از طریق و برخی از حوادث که تا به حال باعث سوء مصرف مواد. کسانی که همه عوامل است که به اعتقاد من در نظر گرفته بودند."

دوریان دستگیر شد پس از مردم زنگ زد پلیس به گزارش یک مرد بود brandishing یک تفنگ در پیاده رو بود که بعدها به یک تپانچه بورس.

قبل از این کار او باعث شده بود بیش از 10000 دلار خسارت شکستن گرانیت دال و با استفاده از آجر به سر و صدا یک پنجره در صدمین کنسرت هال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به دوریان وکیل او به احتمال زیاد منتشر خواهد شد قبل از پایان ماه ژوئیه با خوبی رفتار.

Winnipeg پلیس نشان می دهد زاویه های مختلف به بحث دستگیری تصویری
Winnipeg پلیس نشان می دهد زاویه های مختلف به بحث دستگیری تصویری

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب