Christopher Nolan آدرس-تنظیم صندلی بان که نشسته به خوبی به عنوان توییتر الگوی رفتاری - CNET

آیا در نظر گرفتن تعداد زانو نشسته? کارگردان کریستوفر نولان در مورد یک صحنه با Matthew McConaughey در مجموعه ای

توسط SALAMNEWWS در 11 تیر 1399
fl-29624.jpg

آیا در نظر گرفتن تعداد زانو نشسته? کارگردان کریستوفر نولان در مورد یک صحنه با Matthew McConaughey در مجموعه ای از Interstellar.

ملیندا سو Gordon

اگر شما نمی مجاز به نشستن در محل کار به شما دریافت بیشتر انجام می شود ؟ شعار مدیر فیلم کریستوفر نولان معتقد است صندلی را تشویق یک عقیم مجموعه فیلم براساس بازیگر, آن هاتاوی که مشغول به کار با نولان در سال 2012 بتمن در فیلم شوالیه تاریکی افزایش می یابد.

"کریس همچنین اجازه نمی دهد که صندلی ... و استدلال خود را است اگر شما صندلی و مردم نشسته اند و اگر آنها نشسته و آنها کار نمی کند" هاتاوی گفت: تنوع در روز دوشنبه. "او به این باور نکردنی فیلم از نظر دامنه و جاه طلبی و قابلیت های فنی و احساسات است. آن را همیشه در پایان رسد تحت برنامه و بودجه. من فکر می کنم او را بر روی چیزی با صندلی چیزی است."

روز سه شنبه یک نماینده برای نولان با صدور بیانیه ای توضیح فیلمساز افکار در مورد صندلی در مجموعه.

"برای ثبت تنها چیزهایی که ممنوع از [نولان را] مجموعه تلفن های همراه (و نه همیشه با موفقیت) و (موفقیت)," نولان سخنگوی گفت: Hbo. "صندلی آن بود با اشاره به مدیران و' صندلی خوشه در اطراف تصویری مانیتور اختصاص داده و بر اساس سلسله مراتب نه فیزیکی نیاز است. کریس را به خود استفاده کنید اما هرگز ممنوع صندلی از مجموعه. بازیگران و خدمه می تواند در هر کجا و هر زمان که به آنها نیاز دارند و اغلب انجام دهد."

زمان نولان با صدور بیانیه خود را با این حال طرفداران در حال حاضر گرفته شده برای توییتر خود در واکنش خنده دار برای ضد نشسته ایده.

Mystery Science Theater 3000 نویسنده و بازیگر بیل کوربت پیشنهاد یک صندلی شوخی مناسب برای نولان.

طرفداران دیگر پیشنهاد صندلی و صندلی رستوران می تواند باعث نولان به خالص شوک.

در اینجا چند صندلی جوک شایسته ایستاده اند.

حتی بذله گو است و در بند.

یکی از طرفداران فیلم ها اشاره کرد و از همه به یاد ماندنی نشسته لحظات نولان در فیلم قبلی مانند بتمن در فیلم شوالیه تاریکی آغاز و میان ستاره ای و یادگاری.

یکی دیگر از نقاط فن کردن تصاویر از بازیگر رابرت پتینسون نشسته خود را در محل در طول فیلمبرداری از نولان آینده فیلم نکنيد.

نولان هنوز به عموم گفت هر چیزی در مورد غیر معمول خود را بدون صندلی حکومت اما باید آن را در کار مورد علاقه خود را با توجه به تمام نامزد ها و جایزه های او به دست آورده خود را برای فیلم های قبلی.

طرفداران باید صبر کنید تا ببینید چقدر شخصیت او نشستن در جدیدترین فیلم نکنيد که بازدید تئاتر در Aug. 12.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب