را تهدید به, پست, انجمن انتقام جرم فعالان اصرار

تهدید به اشتراک گذاری تصاویر جنسی از دیگران باید خاص جرم جنایی, فعالان خواسته اند که به عنوان آمار و ارقام جدی

توسط SALAMNEWWS در 16 تیر 1399

تهدید به اشتراک گذاری تصاویر جنسی از دیگران باید خاص جرم جنایی, فعالان خواسته اند که به عنوان آمار و ارقام جدید نشان می دهد میلیون ها نفر از مردم قرار داده شده اند توسط همکاران.

داخلی سوء استفاده خیریه پناه از دولت خواست با استفاده از خشونت خانگی لایحه به معرفی جرم به عنوان قانون مورد بحث در مجلس در گزارش مرحله در روز دوشنبه.

آن گفت: میلیون ها نفر از زنان و دختران در سراسر انگلستان و ولز دچار تهدیدات بیش از صمیمی عکسها یا ویدئوها اما در مواجهه با موانع به کمک گرفتن از پلیس.

انجمن انتقام تعریف شده به عنوان آشکار خصوصی جنسی تصاویر یا ویدئوها بدون رضایت فرد با هدف تحریک پریشانی – ساخته شده از یک جرم جنایی در سال 2015. اما تهدید به اشتراک گذاری تصاویر صمیمی جرم نیست که پناه گفت: یک راه گریز قانونی که معتادان می exploit.

با توجه به تحقیقات توسط پناه در 14 بزرگسالان در انگلستان و ولز - حدود 4.4 میلیون نفر - شده اند در معرض تهدید به صمیمی به اشتراک گذاری تصاویر و یا فیلم. چنین تهدید شد, شایع ترین در میان کسانی که سن بین 18 و 34 – با یکی در هفت جوان با زنان دچار تهدید.

این نظرسنجی نشان می دهد که 72 درصد از زنان دریافت کرده اند که تهدید به نشت تصاویر تهدید شد یک زمان و یا شریک زندگی سابق و 83 درصد از زنان از این نیز تجربه سایر اشکال سوء استفاده. پناه گفت: این نشان از مشکل باید دیده می شود به عنوان یک داخلی سوء استفاده از موضوع است.

ناتاشا ساندرز 31 ساله داخلی سوء استفاده بازمانده گفت: "من می خواهم در ارتباط با شوهر سابق من به مدت شش ماه هنگامی که او برای اولین بار دستور داد مرا به حذف لباس و ژست برای عکس صمیمی. در ابتدا من فکر کردم این عکس ها یک عمل صمیمیت اما آنها در واقع در حال استفاده به عنوان شکل دیگری از خشونت خانگی – و به عنوان راه دیگری برای کنترل من است.

"او را سرزنش و مسخره ظاهر من تا زمانی که من در داد. نما برای این عکس ها به من احساس خیلی کثیف و بی ارزش اما من فقط یک نوجوان و من می خواستم به او را خوشحال. من هرگز تصور این تصاویر را تبدیل به اهرمی برای من آزار دهنده است مبارزات انتخاباتی از انزوا و سرکوبگر کنترل. تهدید کسانی که صمیمی عکس های به اشتراک گذاشته بود من بدترین کابوس – من تا به حال هیچ چاره ای جز به پیروی از او ادامه سوء استفاده و یا به صورت بالقوه شرم و تحقیر."

بیش از هشت در 10 قربانیان چنین دچار تهدید گفت: آنها تا به حال تحت تاثیر سلامت روان خود را بیش از 10 درصد احساس خودکشی و یکی در هفت احساس در معرض خطر بیشتری از خشونت فیزیکی.

Ellie کون پناه گفت: "این قانون به فوریت نیاز به تغییر و این لایحه را فراهم می کند دولت با فرصت مناسب به سرعت و قاطعانه عمل. های صمیمی تصویر است که در حال حاضر جرم – به درستی – اما در حال حاضر این قانون نیاز به حرکت با بار و تشخیص دهند که تهدید برای به اشتراک گذاشتن این تصاویر باعث آسیب های جدی صرف نظر از اینکه این تهدید پس از آن انجام شده است.

"نتایج نظر سنجی ما روشن است -- این است که از یک سو مسئله تأثیر میلیون ها نفر از زنان و دختران در سراسر انگلستان و ولز است. هشتاد و پنج درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی ما می خواهم برای دیدن این تغییر قانونی و این را نمی توان نادیده گرفت. ما امیدواریم که دولت به شنیدن این تماس و سرعت عمل می کنند."

خانم ورا بیرد QC قربانیان' کمیسر انگلستان و ولز مورد توافق آن را "ضروری" از جمله تهدیدات ساخته شد یک جرم جنایی.

"تهدید به اشتراک صمیمی تصویر – اصطلاح 'داغ' – موذی است و راه قدرتمند است که عاملان خشونت خانگی به دنبال کنترل قربانیان خود را و در عین حال قانون را فراهم نمی کند که حفاظت مورد نیاز است," او گفت:.

"تهدید به اشتراک گذاری این تصاویر در بازی, ترس و شرم و می تواند به خصوص خطرناک است که در آن وجود دارد ممکن است چند عاملان و یا به اصطلاح" ناموسی مبتنی بر سوء استفاده یک عامل است. بیشتر چه, ظهور فن آوری های جدید را قادر عاملان به این تهدیدات حتی در جایی که چنین تصاویری وجود ندارد اما روشن است وجود دارد جنایی تحریم برای این رفتار است."

پناه خواستار دولت برای تغییر بخش 33 عدالت کیفری و دادگاه قانون 2015 به صراحت تهدید به اشتراک گذاری گرافیک عکس و یا فیلم از یک جنایت.

یک سخنگوی دولت گفت: "انجمن انتقام وحشتناک سوء استفاده از اعتماد و پس از تغییر قانون بیش از 700 نفر به اعدام محکوم شده است با بیش از 150 رفتن مستقیم به زندان است.

"کسانی که تهدید به اشتراک گذاری این تصاویر در حال حاضر می تواند تحت پیگرد قانونی قرار زیر موجود جرائم اما ما خواسته اند قانون کمیسیون به مطمئن شوید که قوانین ما در حال نگه داشتن سرعت با این تحول کرده است."

مستقل است که قبلا گزارش شده چگونه سه در چهار داخلی سوء استفاده از قربانیان در معرض "کنترل تحقیر آمیز و یا نظارت بر" رفتار با شرکای سابق خود را با استفاده از فن آوری است.

پناه بر داشت 4,004 زنان به دنبال کمک در سال گذشته – حدود سه چهارم از کل – تا به حال با آن مواجه سوء استفاده از خود را شریک زندگی سابق مرتکب بیش از فن آوری است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب