نیاز به یک تلفن ارزان? این گوشی ال G7 مناسب است فقط 149 دلار در حال حاضر - CNET

LG G7 مناسب بود شاید کمی آسیا در $420 اما در $150? شیرین معامله است. Érika گارسیا/CNET یک midtier تلفن زمانی

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399
LG G7 Fit

LG G7 مناسب بود شاید کمی آسیا در $420 اما در $150? شیرین معامله است.

Érika گارسیا/CNET

یک midtier تلفن زمانی که این عرضه در اواخر سال 2018, LG G7 مناسب نیست و بسیار مورد توجه است. (گوشیهای LG به ندرت انجام دهید که بیش از حد بد است چرا که بسیاری از آنها بزرگ هستند.) شاید 420 دلار برچسب قیمت این بیشتر به پلاستیک مدل -- یک نوع "به مطلب" نسخه ای از LG G7 ال جی -- فروش سخت است. اما شما می دانید آنچه که من همیشه می گویند: ارزان گوشی به کسانی که صبر کنید.

برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, B&H است که گوشی ال G7 مناسب (32GB) برای $149. که پایین ترین قیمت ثبت شده; Woot تا به حال آن را برای $180 چند ماه برگشت.

G7 مناسب با این نسخهها کار با تمام حامل هر چند اگر شما در T-موبایل شما ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر. بر اساس برخی از بررسیها را من خوانده ام و حامل جدول که به نظر می رسد در B&H محصول صفحه گوشی دارای برخی از T-Mo مسائل مربوط به سازگاری.

این مسئله در کنار آن به نظر می رسد بسیار خوب است. به 6.1 اینچ صفحه نمایش دارای یک 19.5:9 aspect ratio معنی آن نسبتا بلند و لاغر -- یا اگر شما در حال تماشای فیلم است. LG لوازم سخاوتمندانه 4GB RAM, و اگر چه وجود دارد تنها 32GB از ذخیره سازی در دسترس, شما می توانید گسترش است که ظاهر در یک کارت حافظه microSD است.

CNET نشده بررسی G7 مناسب و فوق نظرات من دیده ام در جاهای دیگر بسیار مخلوط شده است. برخی از افراد ضربه به مسلما خسته کننده T-Mobile مسئله; دیگران نمی مانند صفحه نمایش بلند است. (منظورم... جزئیات مشخصات?) در میان علامت+: USB-C شارژ یک جک هدفون و یک پشت اثر انگشت خوان.

در اینجا من را از: $420 تلفن برای $150 یک پیروزی است. شاید این یک فراغت شما در دست نگه داشتن برای شرایط اضطراری و شاید یک تلفن خود را به شما بدهد ، واقعیت آن است که جدید نیست و مرمت در این قیمت باعث می شود آن را شیرین تر هنوز هم.

افکار خود را?

ادامه مطلب: بهترین گوشی های 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: LG G7 ال جی جامد است اما فراموش شدنی تلفن

2:58


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن