دومینیک کامینگز اخبار - زنده: 'کبود' نمایندگان مجلس محافظه کار در مطبوعات بوریس جانسون برای پرس و جو به عنوان coronavirus مشاوران انتقاد دفاع از بالای دستیار

بوریس جانسون است که در مواجهه با مطالبات از "دیوار آبی" حزب محافظه نمایندگان مجلس که به او کمک کرد تا برنده سا

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399

بوریس جانسون است که در مواجهه با مطالبات از "دیوار آبی" حزب محافظه نمایندگان مجلس که به او کمک کرد تا برنده سال گذشته انتخابات به راه اندازی یک پرس و جو به Dominic کامینگز اقدامات در طول مستند.

تماس پس از نخست وزیر بنا اقتدار خود را در تمام بویژه دفاع از خود بیشتر مشاور ارشد گفت: مردم می دانند چرا او سوار 260 مایل در حالی که آنها در حال گفت به ماندن در خانه.

پرداختن به این بحث که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی آقای جانسون گفت که آقای کامینگز عمل کرده بود "با صداقت" و مجبور به سفر به دنبال مهد کودک برای پسر جوان خود را.

نخست وزیر قبلا تحت فشار به کیسه Mr کامینگز پس از یک سری از حزب محافظه نمایندگان مجلس را شکست صفوف به نشان می دهد او تا به حال برای رفتن.

با این حال آقای جانسون روشن ساخته است که آقای کامینگز باقی خواهد ماند در پست خود گفت که او تا به حال عمل کرده و از نظر قانونی و مسئولانه و "به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر".

اما او skirted بیش سوال در مورد اتهامات آقای کامینگز در زمان 30 مایل سفر روز از خانه و خانواده خود را در اوج شیوع کروناویروس.

روز Mr کامینگز کشف شد در دورهام بود روز عمویش عدالت خداوند قوانین درگذشت پدر و مادر خود گفت: New Statesman. ارشد پیشین قاضی بود Covid-19 هنگامی که او درگذشت.

سوال نیز باقی بماند در مورد اینکه آیا یا نه آقای کامینگز متوقف شد و در طول سفر از لندن به دورهام.

کار لیبرال دموکرات و SNP در حال حاضر به نام برای آقا علامت Sedwill کابینه, وزیر برای راه اندازی رسمی پرس و جو.

یک نماینده مجلس از اصطلاح "دیوار آبی" کرسی در شمال انگلستان است که تغییر به محافظه کاران در طول ماه دسامبر گذشته این نشست گفت: مستقل: "ما کاملا f*****g کبود. احساسات ما ساخته شده اند به طور گسترده ای شناخته شده به شلاق و به دیگران. آنها را به راه اندازی یک پرس و جو به آنچه که دقیقا در جهنم اتفاق افتاده است. ما نیاز به دانستن حقایق است. و آن را باید انجام شود توسط Sedwill یا کسی شبیه به آن است. کسی نیاز به رسیدن به پایین از این و به سرعت. پرس و جو به اندازه کافی خوب بود که آن را به Priti [پاتل] بعد از همه.

"چه هیچ یک از ما می تواند درک است که چرا حقایق هنوز هم در اختلاف است. آن است که آیا سفر به [Barnard Castle] و یا گسترده تر سوال که چرا آن را به اندازه کافی خوب است برای ما و ترکیبات منزوی در خانه, اما به اندازه کافی خوب است برای Dominic Cummings."

در شب یکشنبه 10 هیچ کاهش یافته است به نظر تماس با حزب محافظه نمایندگان مجلس برای پرس و جو. Priti Patel, دبیر خانه, در حال حاضر موضوع یک تحقیق در رفتار او پس از اتهامات قلدری.

در یک تلاش آشکار برای منحرف کردن اذهان از Cummings بحث آقای جانسون نیز در این کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام قصد خود را برای اوایل سال به بازگشایی مراکز و مدارس ابتدایی به راه اندازی مجدد درس برای دانش آموزان در کلاس پذیرش سال یک و شش سال از 1 ژوئن در انگلستان است.

این تصمیم باید به طور رسمی تایید کرد در نه هفته بررسی مستند به دلیل در پنج شنبه, اما نخست وزیر گفت که او می خواست به معلمان و والدین زمان برای آماده سازی.

غیر منتظره ای روزنامه نگاران در روز یکشنبه جلسه داده شد فقط یک سوال با هیچ شانس برای به چالش کشیدن PM پاسخ.

وزیران ابراز کرده امیدوار است که آقای جانسون دفاع از آقای کامینگز می رسم یک خط در زیر ردیف اما پس از نشست خبری و در عین حال یکی دیگر از حزب محافظه پل مینارد MP برای بلکپول شمال و کلولیس توییتی برای گفتن آقای کامینگز موقعیت شد و "غیرقابل دفاع".

حزب محافظه اصیل زاده Sir Malcolm Rifkind همچنین گفت که او غمگین است که آقای کامینگز بود و نه "بزرگ به اندازه کافی" به انجام "وظیفه به عنوان یک مقام رسمی" و استعفا حتی اگر او بر این باور او بی گناه بود.

حزب محافظه نمایندگان مجلس بیشتر گله و شکایت آنها در مواجهه با سیل عصبانی ایمیل از ترکیبات قابل توجهی از آنها را اعضای حزب محافظه کار بیش از این بحث.

یکی سابق محافظه کار کابینه وزیر گفت که آقای جانسون "پیچ نمایندگان مجلس با بستن این به خود است. در حال حاضر شما هستند یا برای او یا علیه او".

وجود دارد بیشتر گرفتاری برای نخست وزیر اواخر روز یکشنبه به آقای کامینگز را به پلیس گزارش شد و برای اتهام نقض مستند و سابق رئیس پاسبان متهم او را از خطر زندگی "خودخواهانه" نادیده گرفتن قوانین با توجه به نگهبان و روزانه آینهکه به طور مشترک شکست اصلی داستان است. یک شاهد عینی گفت: ناظر و یکشنبه آینه او دیده بود آقای کامینگز در برنرد کسل 12 آوریل در اوج این بیماری همه گیر. مستقل است و در تماس با پلیس دورهام برای اطلاعات بیشتر.

آقا Keir Starmer کار رهبر گفت: آقای جانسون دفاع از آقای کامینگز بود "توهین" به قربانی های مردم در طول مستند و افزود: "اگر من نخست وزیر من را اخراج او."

در ظاهر در آسمان خبری پیش از آن در روز حمل و نقل, منشی, Grant Shapps گفت: "نمی دانم اگر آقای کامینگز گرفته بود این سفر در روز است.

او گفت Sophy ریج روز یکشنبه: "من قطعا می دانم که برای اولین بار [اتهام] شما ذکر از سفر بازگشت من می دانم که درست نیست. من می ترسم من نمی دانم [درباره Barnard Castle] اما اگر این تاریخ درست بود که می توانست در خارج از دوره 14 روزه. اما من می ترسم من نمی باید اطلاعات در آن است."

پروفسور نیل فرگوسن, اپیدمیولوژی که مدل سازی باعث این مستند ترک به عنوان یک مشاور دولت برای نقض قوانین هنگامی که او را ملاقات کرد در خانه اش توسط ادعایی خود را عاشق.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن