Mad Men توضیح می دهد که چرا آن را از بین بردن آن blackface قسمت - CNET

جان هام در Mad Men. AMC یکی از بزرگترین تلویزیون را نشان می دهد تمام زمان به زودی رایگان به جریان در IMDb تلو

توسط SALAMNEWWS در 12 تیر 1399
170717-madmen-don

جان هام در Mad Men.

AMC

یکی از بزرگترین تلویزیون را نشان می دهد تمام زمان به زودی رایگان به جریان در IMDb تلویزیون شروع ژوئیه 15. اما قبل از اینکه مردان دیوانه می شود وجود دارد, تهیه کننده, Lionsgate است و خطاب آن تصمیم به نگه داشتن قسمت به تصویر می کشد استفاده از blackface میان یک نوار دیگر نشان می دهد که کشیده اند نژادی حساس قسمت.

"این قسمت حاوی تصاویر ناراحت کننده مربوط به مسابقه در امریکا" Lionsgate در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط لس آنجلس تایمز آن را نیز دو برابر به عنوان یک سلب مسئولیت قبل از این قسمت. "یکی از شخصیت های نشان داده شده در blackface به عنوان بخشی از یک قسمت است که نشان می دهد چگونه به امری عادی نژادپرستی در امریکا در سال 1963."

"در آن تکیه بر اصالت تاریخی این مجموعه تولید کنندگان متعهد به افشای بی عدالتی و نابرابری در جامعه ما است که در ادامه به این روز را بنابراین ما می توانیم بررسی و حتی دردناک ترین بخش از تاریخ ما به منظور منعکس کردن که ما امروز و که ما می خواهیم برای تبدیل شدن به. بنابراین ما با ارائه اصل قسمت در تمامیت آن."

این قسمت در سوال سوم از فصل 3 به نام My Old Kentucky Home. در کشور های راجر استرلینگ (John Slattery) می پوشد blackface او به عنوان serenades جین (Peyton List) با My Old Kentucky Home ضد برده داری ballad نوشته شده توسط استفان فاستر تصور می شود تشکیل شده در سال 1852. استرلینگ می گوید در یک نقطه از blackface, "من این را در خانه برای او با کمی کفش لهستانی. او معتقد بود که فریاد."

Jon Hamm شخصیت دان دراپر به نظر می رسد آشکار ناراحت کننده در صحنه می پرسد و همسرش بتی (January Jones) اگر آنها می توانند ترک کنند.

Lionsgate تصمیم به شامل این قسمت از دوره آمریکا داستانی درام در مورد یک آژانس تبلیغاتی در '60s طول می کشد یک مسیر متفاوت را نشان می دهد مانند 30 Rock, مالش, جامعه, دفتر و طلایی است که باید همه کشیده قسمت با blackface نگرانی.

The Mad Men تصمیم گیری شده است ملاقات با یک مخلوط پاسخ.

جامعه بازیگر Yvette Nicole Brown توئیتر خود نوشت: "من تو را دیدم که قسمت و آخرین قسمت از #دیوانه من تا به حال به تماشای. که آن را نشان می دهد ایجاد شده برای مردمی مثل من. اما من مطمئن هستم که جدید سلب مسئولیت باعث می شود آن را همه خوب برای همه است."

اما کاربر دیگری سوال نیاز به تکذیبنامهها tweeting: "به هر #دیوانه قسمت نیز سلب بیان کرد 'این قسمت حاوی تصاویر ناراحت کننده است که نشان می دهد چگونه به امری عادی جنسیتی در امریکا در سال 1960?'"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن