چگونه به تماشای هر فیلم جنگ ستارگان و تلویزیون نشان می دهد از Darth Vader به کودک Yoda - CNET

به من بپیوندید و بررسی فیلم های جنگ ستارگان را نشان می دهد و برای اولین بار. لوکاس فیلم جنگ ستارگان یکی از آن

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399
Darth Vader

به من بپیوندید و بررسی فیلم های جنگ ستارگان را نشان می دهد و برای اولین بار.

لوکاس فیلم

جنگ ستارگان یکی از آن وسیع و طولانی مدت فرانچایز است که رسانه های اجتماعی به صورت دوره ای می شود بسیار هیجان زده در مورد که می توانید آن را تهدید آمیز به رویکرد برای اولین بار. چه حتی یک Jedi? چرا این droids شما دنبال آن هستید ؟ و چه کسی بزرگ, باردار شدن مرد, پرواز که کشتی ؟

حتی نمی در مورد آن نگران-مثل جیمز باند و Star Trek, Star Wars باقی می ماند مهم فرهنگی touchstone و ارائه می دهد برخی از عالی, فرار از واقعیات, بنابراین آن را کاملا به ارزش در حالی که خود را به شیرجه رفتن در. خوشبختانه تمام چیزهای موجود برای جریان در دیزنی به علاوه. اجازه بدهید با یک نگاه ساده ترین راه برای دریافت به جنبه های مختلف این غنی نزدیک به 43 سال جهان.

C-3PO, Obi-Wan Kenobi and Luke Skywalker

C-3PO, Obi-Wan Kenobi و لوک اسکای واکر نیازی به درخواست چه فیلم برای شروع با-جدید امید و آنها در آن است.

لوکاس فیلم

چگونه به تماشای فیلم های جنگ ستارگان به منظور

وجود دارد در مجموع 11 جنگ ستارگان فیلم: سه trilogies را تشکیل می دهند که اسکای واکر حماسه و دو spinoffs. بهترین نقطه ورود است که در سه گانه اصلیکه متشکل از:

 1. امید جدید.

 2. امپراتوری حملات برگشت.

 3. بازگشت از جدی.

اینها برخی از محبوب ترین فیلم تمام دوران و مرکز اتحاد شورشی نبرد در برابر توتالیتر امپراتوری کهکشانی همراه با اسکای واکر خانواده نقش محوری در این وقایع است.

حداقل, شما باید چک کردن جدید امید بودم-انتشار برای اولین بار از سال 1977 هنگامی که آن را به سادگی شناخته شده به عنوان "جنگ ستارگان است." جلوه های ویژه در مورخ, اما آن را به یک ماجراجویی هیجان, راهنمای, شما به آرامی به غنی sci-fi جهان و معرفی برخی از سینما پایدار ترین و شخصیت های محبوب.

Luke Skywalker gives Yoda a lift.

Yoda ارائه می دهد لوقا برخی از مشاوره در امپراتوری حملات برگشت. او باید او را به گفتن "این یکی از بهترین است."

لوکاس فیلم

اگر امید است که به شهوت و میل خود را چک کردن امپراتوری حملات برگشت. این سال 1980 عاقبت بهتر است در تقریبا در هر راه در حال گسترش در جهان معرفی شده در فیلم قبلی و بالا بردن ریسک برای ما قهرمانان و خائنانی.

بازگشت Jedمن گرد اولین بار از این سه گانه در سال 1983. آن را کاملا به عنوان خوب به عنوان دو مورد قبلی است, اما آن را هنوز هم ارزش زمان خود را ارائه می دهد و در پایان رضایت بخش برای این دوره از حق رای دادن.

شما ممکن است گوش مردم صحبت کردن در مورد های مختلف نسخه های مختلف از این فیلم -- چشم پوشی از همه که برای اولین بار در. همه آنها همان داستان پس فقط تماشا اخیر منتشر شده و کشف دیگران بعد اگر شما شیفته.

با سه گانه اصلی انجام می شود, شما باید دو نفر دیگر به اکتشاف کردن: لذت ببر و دنباله. من می خواهم به شما توصیه برای عاقبت سه گانه که متشکل از:

 1. نیروی بیدار.

 2. آخرین جدی.

 3. افزایش اسکای واکر.

آنها بیرون آمد و در سال 2015 تا 2017 و 2019 به ترتيب بنابراین تصاویری دیدنی و آنها تازه در خاطرات مردم. این فیلم مجموعه ای از حدود 30 سال پس از سه گانه اصلی و معرفی آنها نسل جدیدی از قهرمانان و خائنانی در کنار شخصیت های مسن تر.

Kylo Ren and lightsaber

Kylo رن خواسته است که شما سازمان دیده بان آخرین جدی و برای خودتان تصمیم می گیرید که چقدر خوب آن است.

لوکاس فیلم

شما ممکن است را دیده اند wildly مختلف در واکنش به این فیلم در رسانه های اجتماعی -- که فراموش کرده ام و را تشکیل می دهند ذهن خود را.

Prequel trilogy ضعیف ترین لینک در حق رای دادن, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به عشق اگر شما لذت بردن از این جهان و آن را مجموعه ای از روند مدرن پرفروش در آن پیشگام استفاده از کامپیوتر generated imagery (CGI). آن را ساخته شده از:

 1. The Phantom Menace.

 2. حمله کلون ها.

 3. انتقام از Sith.

Phantom Menace lightsaber battle

Lightsaber battle in The Phantom Menace یکی از prequel trilogy بهترین لحظات.

لوکاس فیلم

این فیلم منتشر شد در سال 1999 2002 و 2005 و آنها در چند دهه قبل از سه گانه اصلی است. آنها شما را به دوران منجر به ظهور امپراتوری کهکشانی.

که ما به ارمغان می آورد به دو spinoff فیلم:

 1. Rogue یکی.

 2. انفرادی.

آنها را در محل بین لذت ببر و سه گانه اصلی و نه بخشی از اصلی اسکای واکر حماسه. Rogue یکی آمد در سال 2016 و نشان می دهد حوادث منجر به یک امید جدید در حالی که تا سال 2018 است , از خود راضی است که یک منبع داستان برای جذاب قاچاقچی هان سولو.

Jyn Erso

Jyn Erso ستاره 2016 spinoff Rogue یکی.

لوکاس فیلم

نه از این است که به عنوان مهم به حق رای دادن به عنوان Skywalker حماسه, فیلم, اما آنها بهتر فیلم از لذت ببر و به آنها بگویید که قانع کننده داستان در مورد جنبه های دیگر از جهان است.

تنها فیلم جنگ ستارگان است که در دیزنی به علاوه در ایالات متحده است, از خود -- آن را در آینده در ماه جولای (اما در حال حاضر در دسترس در Netflix بکشد).

Baby Yoda

کودک Yoda ارائه می دهد یک دوز از شایان ستایش در Mandalorian.

لوکاس فیلم

تماشای تلویزیون را نشان می دهد از جنگ های کلون به Mandalorian

شما به احتمال زیاد شنیده در مورد این Mandalorianحق رای دادن اول زندگی نشان می دهد که آمار دیزنی به علاوه در اواخر سال 2019. این نمایش بزرگ رسانه های اجتماعی buzz عمدتا متمرکز بر یک به خصوص شخصیت زیبا را یک فصل دوم در ماه اکتبر.

فصل اول شامل هشت قسمت است و چند سال پس از بازگشت از جدی. آن را معرفی عنوانی زرهی شکارچی فضل و سرشان محبوب کودک و Yoda را بگویید تا حد زیادی داستان خود شامل بنابراین شما می توانید آن را با هیچ اطلاع قبلی و آن را می خواهم حس را. شما دریافت بیشتر از آن اگر شما را دیده ام سه گانه اصلی است.

Poster for The Clone Wars

جنگ های کلون احیا شد برای یک فصل هفتم در دیزنی به علاوه.

لوکاس فیلم

جنگ های کلون یک CGI سری انیمیشن است که نشان می دهد بین کهکشانی درگیری بین حمله کلون ها و انتقام از Sith. آن آغاز شده با iffy فیلم در سال 2008 اما زیبا و توسعه یافته بیش از هفت فصل است. آن لغو شد در سال 2013 اما دوباره زنده شد برای یک فصل گذشته در دیزنی به علاوه -- این آخرین قسمت پخش آوریل 4 سال 2020 است.

در 133 قسمت آن ممکن است به نظر می رسد دلهره آور اما این نشان می دهد به ما می گوید برخی از بهترین Star Wars داستان تا کنون پس از هدف قرار دادن آن گام در فصل 2. شما می خواهید به تماشای لذت ببر قبل از غواصی به این.

اگر شما مانند جنگ های کلون, بررسی پیگیری CGI سری شورشیانکه میپرد به سال قبل از امید جدید. شما لازم نیست به دیده کلون آن را به حس را -- شما می توانید از تماشای شورشیان پس از تماشای سه گانه اصلی است. آن معرفی شخصیت های جنگ های کلون در طول دوره از آن چهار سری اما بیشتر تمرکز بر روی یک گروه از شورشیان مبارزه با امپراتوری.

دو CGI را نشان می دهد پر کردن در برخی از زمینه برای Mandalorian اما نه ضروری مشاهده برای لذت بردن از این مجموعه است.

Jedi: Fallen Order

جدی: Fallen منظور اجازه می دهد تا شما خوب بکار بردن زور در یک ماجراجویی سرگرم کننده.

EA

جنگ ستارگان بازی های ویدئویی

حق رای دادن جنگ ستارگان باعث دهه تصویری بازی ها اعم از والا به فجيع اما تنها دو قسمت از روایت کانن برای لحظه ای.

تک بازیکن مبارزات انتخاباتی از سال 2017 را Battlefront 2که در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC قرار است پس از بازگشت از جدی. شما می خواهید به دیده می شود سه گانه اصلی قبل از بازی. شما همچنین می توانید آنلاین سرگرم کننده تیرانداز چند نفره است که بسیاری از مردم هنوز هم بازی هر روز.

جدی: Fallen منظورکه در سال 2019 است همچنین کانن. این سوم شخص lightsaber-ماجراجویی های نوسانی است بین لذت ببر و سه گانه اصلی است.

جنگ ستارگان کانن کتاب و کتاب های کمیک

ادبیات شده است بخش عظیمی از ستارگان از اوایل روز از حق رای دادن, اما تنها داستان که آمده ام پس از سال 2014 هنوز هم در نظر گرفته کانن. کتاب ها و کمیک اغلب شیرجه رفتن به مبهم گوشه جهان, اما من به شما توصیه می کنیم یک نویسنده شما باید برای نگاه در هر رسانه است.

Star Wars: Master & Apprentice

کلودیا خاکستری را جنگ ستارگان: استاد و شاگرد ویترین به چالش کشیدن رابطه بین Qui-Gon Jinn و Obi-Wan Kenobi.

Penguin Random House

در شرایط اخیر رمان, کلودیا خاکستری کار می کند:

 1. نسب (سیاسی, هیجان انگیز قبلی به زور بیدار).

 2. استاد و شاگرد (جدی ماجرا منجر به تهدید شبح).

در کمیک کنار سری نوشته شده توسط چارلز Soule ایستاده سر و گردن بالاتر از همه چیز. دو آنهایی که بزرگ هستند:

 1. Darth Vader: Dark Lord of the Sith (در مورد روزهای آغازین خود را فقط پس از انتقام از Sith).

 2. افزایش Kylo رن (چهار موضوع منشاء داستان قبل از تنظیم نیروی بیدار).

که باید به اندازه کافی برای کمک به شما شیب پا خود را به حق رای دادن -- شما باید خیلی با شروع سه گانه اصلی و رفتن از وجود دارد. فقط می دانم که هنگامی که شما شروع به پایین Star Wars مسیر برای همیشه آن را تسلط بر سرنوشت خود است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان ماه مه سال 2020

4:08tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب