محلی که در آن مستندات coronavirus بازده غیرقابل اجرا', شهرداران هشدار می دهند بالا بردن ترس کارگران را اخراج

محلی که در آن مستندات این بیماری همه گیر در حال بازگشت خواهد بود "غیرقابل اجرا" دو شمال غرب شهرداران هشدار – ه

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

محلی که در آن مستندات این بیماری همه گیر در حال بازگشت خواهد بود "غیرقابل اجرا" دو شمال غرب شهرداران هشدار – همچنین بالا بردن ترس است که کارگران گفت: برای منزوی خواهد گرفت.

منطقه است که به احتمال زیاد برای دیدن coronavirus محدودیت reimposed – پس از یک مطالعه کردن 'R' نرخ تولید مثل بالا 1 – اما رهبران محلی در حال اعتراض آنها فاقد قدرت و پول است.

اندی Burnham, شهردار, Greater Manchester, و استیو Rotheram خود را معادل آن در Merseyside, همچنین برجسته گرفتاری های پایین تر-پرداخت کارکنان گفت: به ماندن در محل کار توسط آزمون جدید-و-ردیابی سیستم.

"این کار نخواهد کرد اگر مردم دریافت پیام از سیستم و آنها به سادگی نمی تواند زمان را کار می کنند چرا که آنها لازم نیست که دسترسی به آن بودجه" آقای برنهام گفت.

"و ما نیز نگران است که برخی کارفرمایان به ویژه افرادی که در بسیار نا امن کار ممکن است تهدید به اخراج آنها را اگر آنها به انجام این کار است."

مقابله با آن مشکل بزرگ شد یک راه حل بهتر و سپس محلی مستندات که "به سادگی غیرقابل اجرا" آقای برنهام اضافه شده است.

آقای Rotheram دولت را متهم به ساخت سیاست "soundbite" با اشاره به مشکلات در مرز با ولز – یا اگر منچستر قفل شده بود دوباره اما نه لیورپول.

شورای محلی و روسای سلامت می گویند آنها داده شده است هیچ اطلاعات در مورد چگونه یک محلی مستند خواهد کار داده می شود که چگونه کارکنان و دیگران صلیب اقتدار مرزهای روزانه.

آنها همچنین مشخص نیست که در تصمیم گیری های شهر سالن و یا شاید جدید مشترک ملی ایمنی زیستی مرکز خواهد موضوع دستورالعمل.

آقای برنهام توصیف بهداشت عمومی انگلستان و تحلیل از شمال غرب R نرخ بالاتر 1 – در تضاد با مطالعات دیگر – به عنوان یک "پیشرفت قابل توجه" اما گفت که "مهم نمی افتاد".

او با انتقاد از "اشتباه بزرگ" ساخته شده است در اجازه می دهد مردم را به دوباره سفر هر فاصله به ورزش از جمله گردشگری, نقاط پیشنهادات این ممنوعیت باید reimposed.

فراخوانی برای تمام کارکنان مجبور به جدا به حفظ کامل پرداخت آقای برنهام گفت: "این نشان دهنده یک رویکرد بهتر از بحث محلی مستندات.

"ما نگرانی های جدی در مورد آن و برخی از رهبران شورای فکر می کنم که کل مفهوم است که به سادگی غیرقابل اجرا.

اگر دولت بود "مصمم به ادامه این سیاست" وجود دارد که نیاز به "محلی کردند طرح" و حفاظت از مشاغل از جمله رانندگان تاکسی و رانندگان تحویل.

آقای برنهام برجسته چگونه یک صدایی بررسی نشان داد که 80 درصد از کارکنان مراقبت می ترسید آنها خواهد پرداخت اگر آنها جدا شده و اضافه کرد: "که نمی تواند راست است که نیاز به خطاب فوری."

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب