شنا بزرگسالان لغو Bros سرمایه گذاری پس از 17 سال - CNET

با شنا بزرگسالان لغو Bros سرمایه گذاری، از کجا خواهیم دانست که hijinks براک، روستی، هنک و دین هستند تا؟شنا بزر

توسط SALAMNEWWS در 18 شهریور 1399
venture5

با شنا بزرگسالان لغو Bros سرمایه گذاری، از کجا خواهیم دانست که hijinks براک، روستی، هنک و دین هستند تا؟

شنا بزرگسالان

سریال کمدی انیمیشن برادران ونچر -- که به مدت 7 فصل بیش از 17 سال اجرا شد -- در نهایت در شنای بزرگسالان به پایان می رسد.

متاسفانه، طرفداران باید برای خداحافظی با خانواده ونچر که شامل برادران نوجوان دین و هنک، پدر دانشمند خود را روستی، محافظ خانواده براک سمپسون و آرایه گسترده ای از ابرشاوران عجیب و غریب و در عین حال خنده دار و سرسپردا.

نمایش خالق کریستوفر مک کولوچ (که با نام قلم جکسون Publick می نویسد) روز دوشنبه از طریق توییتر تایید کرد که این سریال به پایان خواهد رسید. ظاهرا ً تیم نویسندگی در میانه کار روی فصل ۸ بود که این خبر را دریافت کردند.

مک کولوچ در توئیت خود نوشت: «متاسفانه درست است: «ونچر بروس» لغو شده است. چند ماه پیش خبر بسیار ناامید کننده ای به دست آوردیم، در حالی که می نوشتیم فصل 8 چه می شد. ما از شما، طرفداران شگفت انگیز ما، برای 17 سال از توجه در نوع خود را (و بیمار) تشکر می کنیم. و مثل همیشه دوستت داریم.»

متاسفانه درست است: این #VentureBros لغو شده است. چند ماه پیش خبر بسیار ناامید کننده ای به دست آوردیم، در حالی که می نوشتیم فصل 8 چه می شد. ما از شما، طرفداران شگفت انگیز ما، برای 17 سال از توجه در نوع خود را (و بیمار) تشکر می کنیم. و مثل هميشه دوستت داريم

— جکسون Publick (@jacksonpublick) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 7

بازیگر نقش جیمز اوربانیاک در مورد قدردانی خود را برای قادر به صدای پدر روستی ونچر در طول سال ها توییت کرد.

اورباناک روز دوشنبه در توئیت خود نوشت: «بنابراین، همان طور که باید برای همه باشد، لغو برای ونچر بروس آمده است.» او می گوید: «خلبان ۱۷ سال پیش پخش شد و این بدان معناست که این نمایش تقریباً به اندازه کافی قدیمی بود تا رای دهد. این یکی از هدایای بزرگ زندگی و حرفه ای من بود. طرفداران، کاملا به سادگی، بهترین بودند. ممنون، همگي. رفتن. تیم. سرمایه گذاری!"

بنابراین ، آن را به عنوان باید به همه ، لغو شده است برای Bros سرمایه گذاری آمده است. خلبان ۱۷ سال پیش پخش شد و این بدان معناست که این نمایش تقریباً به اندازه کافی برای رای دادن قدیمی بود. این یکی از هدایای بزرگ زندگی و حرفه ای من بود. طرفداران، کاملا به سادگی، بهترین بودند. ممنون، همگي. رفتن. تیم. سرمایه گذاری! pic.twitter.com/MPMAvWS6Z4

— جیمز Urbaniak (@JamesUrbaniak) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 8

با این حال ، شنا بزرگسالان گفت که آن را به دنبال راهی برای ادامه داستان با مک کولوچ و همکاری نویسنده Doc Hammer ، با توجه به تنوع در روز دوشنبه. پس شاید همه چیز از دست ن رود.

شنای بزرگسالان در بیانیه ای گفت: «ما همچنین بیشتر ونچر بروس می خواهیم و با جکسون [Publick] و Doc [Hammer] همکاری کرده ایم تا راه دیگری برای ادامه داستان Venture Bros پیدا کنیم.»

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب