آیا پدر نیاز به یک جدید تلویزیون ؟ ذخیره تا 200 دلار در Hisense کوانتومی سری - CNET

معامله پس انداز قیمت برخی از مورد علاقه من, خاطرات دوران کودکی شامل تماشای تلویزیون با پدرم. بدون شک این ن

توسط SALAMNEWWS در 1 تیر 1399

معامله

پس انداز

قیمت

برخی از مورد علاقه من, خاطرات دوران کودکی شامل تماشای تلویزیون با پدرم. بدون شک این نشان می دهد ما به تماشای -- Muppet Show, Mork & Mindy آمیلیا های Hazzard و Hee Haw-رفتن به یک راه طولانی به سوی میخ سن و سال من. متاسفانه پدر من تلویزیون است که تقریبا هم سن و سال. من میخواستم بدونم که اگر آن زمان به من مردمی به قرن 21 با یک تلویزیون جدید, زمانی که من کشف کرد که Hisense به مشخص کردن قیمت تعدادی از مدل های آن از جمله کوانتومی سری.

Hisense H8G شامل نقاط کوانتومیکه تولید برجسته رنگ و OLED TV مجموعه یک اجرا برای پول خود را در قیمت بسیار پایین تر. این مجموعه همچنین پشتیبانی از local dimmingاست که می تواند با دقت تیره فقط بخش هایی از صفحه نمایش که نیاز به آن را برای سیاه پوستان عمیق در سایه بدون biasing روشن مناطق از صفحه نمایش. من گرد Hisense کوانتومی سری مجموعه 55-و 65 - و 75-اینچ, اندازه بنابراین شما یک گزینه مهم نیست که چه اندازه اتاق شما می خواهید به آن را در محل.

Hisense

در حالی که تلویزیون های OLED ایجاد یک تصویر بهتر از نقطه کوانتومی تلویزیون-که بعد از همه واقعا فقط بسیار بهینه LED مجموعه -- شما ممکن است به خوبی تصمیم گیری کوانتومی مجموعه مانند H8G یک ارزش برای پول است. Hisense 55 اینچ H8G امکانات 700 nits از اوج روشنایی و 90 local dimming مناطق. این شهر همچنین دارای Dolby Vision HDR و Dolby Atmos ساخته شده است در.

Hisense

این 65 اینچی Hisense تمام موضوعات -- نقاط کوانتومی به صورت روشن و دقیق رنگ Dolby Vision HDR10+, HDR10 و HLG HDR حالت های رنگ و Dolby Atmos صدا. مانند 55 اینچ مدل آن را نیز شامل چهار ورودی HDMI یک جفت پورت USB و بلوتوث و Wi-Fi و Ethernet.

Hisense

این نقاط کوانتومی حکم بزرگ: 75 اینچ 4K UHD خوبی است. آن را به ارزش اشاره به این که این مدل همه از ویژگی های تلویزیون اندروید-ما ترجیح می دهند به پلتفرم Roku اما این آندروید مغز را به شما دسترسی به جریان رسانه ها و تلویزیون می توان به کنترل صوتی از طریق الکسا به عنوان به خوبی.

این مقاله قبلا منتشر شده در اوایل این هفته.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Hisense معرفی جدید آندروید ULED تلویزیون

3:07


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب