Keir Starmer overtakes Boris Johnson as voters' choice for PM, poll shows

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

Sir Keir Starmer is the public's first choice to be prime minister, a new poll suggested.

رهبر کار در اداره کشور کار بهتری نسبت به بوریس جانسون انجام می دهد، طبق نظرسنجی از طرف YouGov برای تایمز.

سی و چهار درصد از کسانی که نظر سنجی شده اند گفتند سر کیر بهترین نخست وزیر خواهد بود، در مقایسه با ۳۲ درصد که از رئیس جمهور، آقای جانسون، عقب می باشد.

این اولین بار از ژوئن ۲۰۱۷ است که یک رهبر حزب کارگر انتخاب برگزیده برای نخست وزیر یورگو در رای گیری رهبر محافظه کار است.

نظرسنجی های جداگانه توسط همان نظرسنجی ها در ماه مه در بر داشت سر Keir نیز به باریک یدر پیش در رتبه بندی های تایید شخصی، در +23 نسبت به نخست وزیر +22.

با وجود تحت تاثیر قرار دادن مردم در ماه های اول خود را به عنوان رهبر مخالفان، سر Keir تا کنون موفق به تبدیل محبوبیت شخصی خود را به حمایت از حزب کار.

وقتی از چه کسی پرسیده می شود که اگر انتخابات وجود دارد، به چه کسی رای می دهم، Tories هنوز هم رهبری: 42 درصد از پاسخ دهندگان از آنها، در مقایسه با 36 درصد برای کار، پشتکار کردند.

این است که، با این حال، یک درصد برای کار و افزایش بزرگ در مقایسه با وضعیت پس از انتخابات عمومی دسامبر است.

در ماه ژانویه، مدت کوتاهی قبل از اینکه بریتانیا در نهایت به طور قانونی اتحادیه اروپا را ترک کند و در حالی که جرمی میگ هنوز رهبر کار بود، محافظه کاران در نظرسنجی های YouGov به ۲۰ نقطه پیشتاز بودند.

در ماه آوریل، روز ها قبل از سر کیر رهبر مخالفان و نزدیک شدن به اوج بیماری همه گیر کوروناویروس، رهبری Tory over Labour به ۲۴ نقطه کشیده شده بود.

محبوبیت اولیه دولت از زمانی که ظهور کرد مشاور ارشد آقای جانسون دومینیک کامینگز با رانندگی از لندن برای ماندن با خانواده در نزدیکی دورهام قفل شده بود، از بین رفته است.

"من نمی خوام از نخست وزیر در مورد امنیت ملی سخنرانی کنم" می گوید: "کیر استارمر

دیزی فانکورت، از کالج دانشگاهی لندن، گفت که داده های رای گیری نشان می دهد اعتماد عمومی به دولت به طور قابل ملاحظه ای در روزهای پس از شکست رسوایی کامینگز کاهش یافته است.

"چیزی که در مورد کامینگز ایستاداین بود که توجیه وجود دارد، و هیچ تاسف، او به تایمز گفت. به نظر ميرسه که به اعتماد دولت آسيب وارد کرده این وقایع توسط مردم فراموش نمی شود."

اگر چه آقای کامینگز پس از تحقیقات مختصری توسط Constabulary دورهام پاک شد، دو نفر از چهار نفر که ادعا می کنند او را در بازدید دوم به شمال در حال حاضر به دیده بان پلیس شکایت، ادعا می کنند کارآگاهان به درستی کشف اگر دستیار Downing خیابان قانون را شکسته بود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب