بهترین لپ تاپ برای سال 2020 - CNET

یک gamer می داند که وجود دارد بیشتر به یک لپ تاپ علاوه بر سرعت اولیه. شما می توانید آن را با بسته بندی بهترین

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399

یک gamer می داند که وجود دارد بیشتر به یک لپ تاپ علاوه بر سرعت اولیه. شما می توانید آن را با بسته بندی بهترین کارت گرافیک پردازنده (GPU) تن از ذخیره سازی SSD سریع خود را برای برگزاری بازی ها gazillion-core processor یک سنگ جامد دیسک سخت برای ذخیره سازی ثانویه و سریع ترین صفحه نمایش رنگی در اطراف -- و آن را هنوز هم می تواند سقوط. کسانی که اجزای قدرتمند ممکن است بیش از حد گرم در بدترین لحظات سخت بازی و یا شما فقط ممکن است تجربه برخی از بی ثباتی است. یا شاید شما نمی خواهید برای همیشه استفاده از یک external keyboardاما ساخته شده است در نسخه احساس می کند مانند پوره سیب زمینی تحت کلید های WASD خود را.

و نه همه بازی ها bottlenecked با دو هسته و یا آخرین نسل GTX پس از آن داده نشده است که شما نیاز به سینه بودجه خود راهر دو.

تقریبا با هر لپ تاپ, مهم نیست که چگونه سریع و یا آهسته سازش شما را عمر باتریاست که می تواند به عنوان کمی تا دو ساعت. شما همچنین می توانید پیچیده ترین بازی ها -- GPU یا CPU-intensive -- آنهایی که در قدرت باتری. پردازنده تمایل به دریافت متوقف شده در پشت و صفحه نمایش کم نور پس از یک لپ تاپ است که احساس می کند زیرک هنگامی که متصل نوبت منجر پا در باتری تبدیل تجربه بازی خود را به یک نبرد نا امیدی.

بخوانید: بهترین لپ تاپ اجرا از سال 2020

اما اجزای مهم. سریعترین GPU در حال حاضر در دسترس در یک لپ تاپ Nvidia GeForce RTX 2080 به دنبال آن RTX 2080 Max-Q; Max-Q نسخه کندتر اجرا در فرکانس های خود را در اندازه کامل خواهر و برادر -- به نگه داشتن سر و صدا و حرارت پایین و مناسب به طرح های نازک تر. RTX مدل همچنین سرعت بخشیدن ray-traced رندر و ارائه هوشمند ارتقاء (DLSS) که در آن به صراحت پشتیبانی می کند. اگر بازی های مورد علاقه خود استفاده نمی کنید آن را پایین تر پایان GTX 1660Ti شامل آخرین نسل از Nvidia با تکنولوژی (تورینگ) بدون هزینه اضافی بار RT هسته, هر چند آن را تا به مساوی از آخرین نسل GTX 1080.

asus-rog-zephyrus-g14-dsc05861

Asus ROG Zephyrus G14 شامل AMD جدید Ryzen 9 4900HS CPU.

لری Grunin/CNET

Nvidia به تازگی اعلام کرد که یک نسل جدید از آن Max-Q تکنولوژی همراه با نسخه های تلفن همراه از آخرین آن "فوق العاده" نسخه از gpu ها که ما هنوز بدست یک فرصت برای تست. AMD منتشر کرده است آن نسل بعدی لپ تاپ gpu ها را Radeon RX 5700M, 5600M و 5500Mاما ما هنوز به آزمون هر یک در یک سیستم ویندوز (یک نسخه سفارشی از 5500M است در آخرین MacBook Pro 16). لپ تاپ ترکیب جدید Nvidia و AMD قطعات در حال انتظار برای شروع حمل و نقل ظرف چند ماه آینده -- ارائه هیچ عرضه مسائل بوجود می آیند با توجه به کروناویروسعوارض مربوط.

در CPU سمت هسته بیشتر ممکن است کمک کند هر چند در حال حاضر اکثر بازی ها هنوز نمی توان با استفاده از بیش از چهار. که تا حدودی اینتل عقلانی برای آن ادامه داد: تکیه بر آن پیر 14nm معماری برای 10-gen با عملکرد بالا (H series) پردازنده; این اجازه می دهد تا شرکت افزایش single-core clock فرکانس در مقایسه با دستاوردهای آن را در حال حرکت به یک کوچکتر تکنولوژی فرآیند مانند یخ دریاچه, که طراحی شده است برای حمایت از هسته بیشتر در قدرت کمتر قرعه کشی.

AMD از سوی دیگر شروع به حمل و نقل خود را در ثانیه پردازنده از Ryzen 4000 سری از جمله یک تلفن همراه جدید Core i9 رقیب 8-core/16-موضوع Ryzen 9 4900HS. ما آن را آزمایش جدید Asus ROG Zephyrus 14 و آن مگس بر روی هر دو منظوره و تک هسته ای.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین لپ تاپ از CES سال 2020

19:03

و پس از آن وجود دارد صفحه نمایش. Asus و Acer اعلام کرد لپ تاپ با 300 هرتز سرعت رفرش در نمایشگاه IFA 2019 اما آنها هنوز به تحقق. برای بسیاری از نظر آنها ارزش صبر: 240 hz حداکثر باید خوب برای کسانی که چند بار شما می توانید نرخ فریم بالا 240fps. حتی 144Hz را انجام دهد برای بسیاری از مردم, اما آثار مانند پاره شدن ناشی از صفحه نمایش نرخ تجدید شدن همگام با نرخ فریم بستگی به بازی های خود را تا آنجا که لپ تاپ خود را با نام تجاری و سخت افزار.

بخوانید: بهترین 2-در-1 عدد در سال 2020 برای زمانی که شما نیاز به یک لپ تاپ و تبلت در یک

ما در حال شروع به دیدن صفحه نمایش OLED در دسترس برای کسانی که به دنبال ساخت یک بازی زرق و برق دار ریگ; OLED بزرگ رنگ و کنتراست با زمان پاسخ سریع اما آنها در حال حاضر محدود به 4K/60Hz در لپ تاپ ها به عنوان آینده 14 اینچ p 1440 صفحه نمایش Asus ارائه خواهد شد برای G14.

هنوز هم با ما ؟ بزرگ. اگر شما یک بازی هیولایی که می خواهد برای انجام یک شیرجه عمیق به آنچه در خارج وجود دارد در حال حاضر و کشف کردن است که بهترین لپ تاپ مورد نظر خود را برای تجربه بازی ما را بررسی کنید توصیه های زیر کلیک کنید.

سارا تو/CNET

وجود دارد هیچ چیز مانند یک بودجه لپ تاپ. اما جامد گرافیک بازی قدرت قوی و عمر باتری پایه برای یک بازی خوب, لپ تاپ. و قیمت این باعث می شود یک معامله بزرگ. خواندن دل G5 15 5590 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

یک کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1650 به معنی آن تنها ارائه مناسب و معقول 1080p عملکرد بالا اما اگر شما یک gamer به دنبال یک صفحه نمایش بزرگ در بودجه این یکی به خوبی در خدمت شما داده شده آن زیر 900 دلار قیمت دارد. ما به عنوان خوانده شده Acer نیترو 5 (17.3-inch) را نقد کنید.

لری Grunin/CNET

این Zephyrus G14 است که کمی کوچکتر از حد معمول برای یک نوت بوک بازی در 14 اینچ اما شما احتمالا نمی خواهد متوجه بسیاری از تفاوت بین آن و یک 15-inch model-به ویژه پس از آن بسته بسیار کمی برای پول است. خود AMD Ryzen 9 4900HS CPU ضربات دور فعلی اینتل رقبا برای عملکرد پردازنده و آن را قادر به کسب و کار-لپ تاپ عمر باتری تا 10 ساعت در زمانی که شما در حال بازی. عملکرد بازی جامد است برای یک RTX 2060 Max-Q و آن را همسان به خوبی با صفحه نمایش 1080p 120Hz. در ماه ژوئن Asus است که میله میله به کشتی یک مدل با 1440/60p صفحه نمایش اگر شما به یک ین برای وضوح بالاتر. ما به عنوان خوانده شده Asus ROG Zephyrus G14 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

که برای گیمر به دنبال چیزی کمی اضافی از صفحه نمایش خود را در یک صفحه نمایش دوم کوچک صفحه نمایش دوم بر روی این لپ تاپ فوق العاده است برای نظارت بر فعالیت های دیگر مانند چت و یا تکمیل فرم سفارش در حالی که شما یک کمی آرامش خود را در بازی. و این هیچ دولا دولا راه رفتن در عملکرد بخش یا به خصوص در HP پویا حالت قدرت. ما به عنوان خوانده شده HP Omen X 2S نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

این که آیا شما ترجیح می دهند نگاه براق از جیوه سفید یا سیاه قوی دال نسخه با پردازنده Intel Core i7 processor 16GB RAM, یک OLED 4K صفحه نمایش و تا یک RTX 2080 GPU Razer انجام نگرفته سبک را ترک نخواهد کرد بی حوصله و همکاران میخواستم بدونم چه بازی ها انحصاری روی صفحه نمایش خود را در طول جلسات. آنها ممکن است تعجب اگر شما در حال پرداخت هر چند از آنجایی که این لپ تاپ ارزان نیست. ما به عنوان خوانده شده Razer تیغه 15 پیشرفته نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

Acer ریز قطعات بالا-مانند Nividia را RTX 2080 Max-Q کارت گرافیک و 144Hz full-HD صفحه نمایش با 3 میلی ثانیه زمان پاسخ-به این نسبتا جمع و جور لپ تاپ 15 اینچ و که باعث می شود آن را سریع ترین ما تست شده در اندازه آن است. این لپ تاپ ارائه می دهد سریع تجربه بازی. ما به عنوان خوانده شده Acer Predator Triton 500 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

شما می توانید اضافه کردن برخی از گرافیک های سفارشی را به کلی شاسی کمی شیک تر اما این ثروت از جزء گزینه های که باعث می شود این بهترین لپ تاپ بازی جذاب برای خرید یک بازی beast -- هر چند نه یک ارزان. علاوه بر این به دلیل Eon17-X است که اساسا یک کامپیوتر لپ تاپ و بدنه آن را واقعا سنگین نسبت به دیگران در این لیست است. که گفت:, آن را نیز فوق العاده قدرتمند و لپ تاپ با یک نهم gen Intel Core i9-9900K و Nvidia RTX 2080 GPU برای بالا عملکرد بازی. جزئیات Origin PC Eon17-X نقد و بررسی.

بهترین لپ تاپ برای سرعت انجمن

Alienware Area-51m

سارا تو/CNET

اگر عملکرد بازی خود را وسواس این است که سریعترین سیستم بازی ما تست شده به تاریخ. Alienware فقط-کوتاه-از-ماموت 17 اینچی لپ تاپ با استفاده از overclockable دسکتاپ پردازنده و پشتیبانی از GPU ارتقاء پایین جاده. ما به عنوان خوانده شده Alienware Area-51m نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

17-inch تریتون 900 سریع است -- آن را یکی از پنج سریع ترین لپ تاپ های ما تست شده به تازگی -- اما که خود را ابرقدرت. آن را به یک چرخش صفحه نمایش است که شما می توانید بیش از تلنگر به ترک ساخته شده است در صفحه کلید پشت آن که به معنی آن را دریافت نمی کند در راه هنگامی که شما یک صفحه کلید خارجی متصل شده است. بنابراین اگر شما به شدت نیاز خود را خوش شانس دارای نور پس زمینه صفحه کلید این است که بهترین لپ تاپ برای شما. ما به عنوان خوانده شده Acer Predator تریتون 900 نقد و بررسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 PC بازی خواهیم کرد که شما را بهتر مسابقه

26:13

بیشتر برای علاقهمندان به بازیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن