PS5 رویداد ویترین : زمان شروع ، چگونه به جریان آنلاین و چه انتظار می رود -- CNET

ما تنها ساعت ها دور از پلی استیشن سونی 5 "ویترین" رویداد next-gen console طراحی شده برای آشکار کردن بیشتر از ب

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399

ما تنها ساعت ها دور از پلی استیشن سونی 5 "ویترین" رویداد next-gen console طراحی شده برای آشکار کردن بیشتر از بازی های کنسول نسل بعدی ما امیدواریم که به بازی در PS5 زمانی که آن را در نهایت منتشر شد. ما بسیار امیدوار هستیم که این شرکت نیز قیمت PS5و تاریخ انتشار را آشکار کند ، پس از رقیب خود مایکروسافت ریخته لوبیا در ایکس باک ایکس سری ایکس و ایکس باک سری S هفته گذشته.

image-7.png

ویترین ممکن است قیمت و تاریخ انتشار PS5 و PS5 Digital Edition را آشکار کند.

پلی استیشن

سونی در وبلاگ خود نوشت: «قبل از اینکه پلی استیشن ۵ این تعطیلات را راه اندازی کند، می خواستیم یک نگاه دیگر به برخی از بازی های بزرگ که در راه اندازی به PS5 می آیند (و فراتر از آن!)» به شما بدهیم.

زمان شروع

رویداد PS5 برگزار خواهد شد ...

ما

1 بعد از ظهر PT در تاریخ چهارشنبه ، سپتامبر 16

4 بعد از ظهر ET در روز چهارشنبه، سپتامبر 16

بریتانیا

9 بعد از ظهر BST در تاریخ چهارشنبه ، سپتامبر 16

استرالیا

6 صبح AEST در پنجشنبه، سپتامبر 17

چگونه به تماشای آنلاین

سونی خواهد شد جریان این رویداد زندگی می کنند در سایت رسمی خود را در اینجا، اما شما می توانید انتظار سونی نیز میزبان که livestream در کانال یوتیوب خود و کانال Twitch آن است.

ما همچنین جریان زنده را در بالای این صفحه جاسازی کرده ایم، بنابراین شما قادر خواهید بود رویداد ویترین PS5 را درست در اینجا تماشا کنید.

چه انتظاری باید داشت

با توجه به مایکروسافت گذاشته تمام کارت های خود را بر روی میز در مورد ایکس بااکس سری ایکس و ایکس باک سری S، شما می خواهم فرض سونی قیمت و تاریخ انتشار برای PS5 و PS5 نسخه دیجیتال ارائه دهد. ما در حال نزدیک شدن به فصل تعطیلات، بنابراین خوب خواهد بود بدانید که چقدر کنسول هزینه خواهد شد.

ما همچنین می توانیم انتظار برای دیدن فیلم بیشتر از بازی های نشان داده شده در رویدادهای قبلی PS5 livestream. امیدوارم که به معنی افق بیشتر ممنوع غرب و مرد عنکبوتی مارول: مایلز مورالس. حتي ممکنه بيشتر از اون روح شيطان آبدار رو ببينيم

شایعات نیز در حال چرخش است که Final Fantasy ما می توانیم یک اعلام بزرگ نهایی فانتزی که در رویداد ویترین PS5 ساخته شده را ببینید.

شخصا من فقط می خواهم برای دیدن نوعی از نرم افزار نشان می دهد. بيا يه کم اقدام الدن رينگ رو انجام بديم لطفاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب