مت Hancock دستورات وقفه در استفاده از sub-استاندارد کروناویروس تست سواب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

وزیر بهداشت مت, Hancock, دستور توقف استفاده از Randox-مارک coronavirus تست کیت پس از سواب بودند یافت نمی شود تا به استانداردهای مورد نیاز.

آقای Hancock گفت: مجلس عوام که هیچ شواهد بالینی آسیب به بیماران و یا از نتایج آزمایشات بودن باطل با استفاده از sub-تجهیزات استاندارد.

این جایزه در ماه مارس £133 میلیون دلار قرارداد برای تست کیت به ایرلند شمالی-بر اساس شرکت باعث جنجال زمانی که اسناد و مدارک رسمی نشان داد که در آن اهدا شد بدون یک فرایند رقابتی.

در بیانیه وزارت بهداشت, درمان و مراقبت اجتماعی گفت: آن را به حال شده است "اطلاع داده است که برخی از کیت های آزمایش تولید شده توسط Randox آزمایشگاه ممکن است دیدار ما استانداردهای ایمنی لازم برای coronavirus تست".

این اداره گفت: آموزش تنها "امر استفاده نشده Randox کیت های آزمایش که به وضوح مشخص شده که با نام. استفاده Randox تست کیت هنوز هم می تواند جمع آوری شده برای پردازش به عنوان طبیعی است."

توضیح این تصمیم در بیانیه ای به عوام آقای Hancock گفت: "ما مشخص کرده ایم برخی از سواب هستند که به طور معمول استاندارد بالا است که انتظار ما خواهد بود و انجام آزمایش های بیشتر از این دسته به عنوان یک پیشنهاد پیشگیرانه اندازه گیری گفت:" وزیر بهداشت.

"در حالی که ما بیشتر بررسی ما است که درخواست استفاده از این Randox سواب تست کیت ها متوقف شد, در تمام, تنظیمات, تا اطلاع ثانوی.

"این مشکل را به توجه من دیروز بعد از ظهر. ما تماس تنظیمات با استفاده از این سواب شب گذشته منتشر شد و مکث فورا متوجه خواهید شد. بالینی مشاوره است که هیچ شواهدی از هر گونه آسیب نتایج آزمون نمی کنند. هیچ شواهدی از مسائل با هر یک از ما دیگر تست سواب و هیچ تاثیری در دسترسی به تست

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن