جرمی هانت هشدار بوریس جانسون مراقبت از بیمار را رنج می برند اگر NHS ساماندهی پیش می رود

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 21 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جرمی هانت خواسته است بوریس جانسون به رها کردن برنامه های دیگر بزرگ ساماندهی بیمه خدمات درمانی, هشدار, مراقبت از بیمار را رنج می برند اگر آن پیش می رود.

سابق وزیر بهداشت گفت که او "شگفت زده" با شواهدی وجود دارد که کارهای مقدماتی در حال انجام است از جمله برای جلوگیری از آغوش-ظهر استقلال از NHS انگلستان است.

آقای شکار خواست نخست وزیر به نگاه عمیق مشکلات بیمه خدمات درمانی چهره "اجتماعی, مراقبت از سیستم است که به شدت نیاز به یک برنامه 10 ساله این Cumberlege گزارش به واژن مش مسائل در شروزبری و Telford زایمان ایمنی گزارش".

"اگر شما می خواهید برای بهبود مراقبت از بيماران پس از آن به دنبال کیفیت و ایمنی مراقبت است که به مراتب تاثیر بیشتری از دیگری بزرگ ساماندهی," او گفت:.

NHS انگلستان است که در خط مقدم به دلیل درگیری با مت, Hancock, سلامت, منشی, بیش, تست و تجهیزات حفاظت فردی کمبود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

وزیران گفته می شود علاقه زیادی به "کلیپ سیمون استیونس "بال" به دلیل سرخوردگی در عملکرد خدمات سلامت را اجرایی.

اما آقای هانت گفت به اعتقاد او آخر بزرگ NHS تعمیرات اساسی در سال 2012 یکی از دیوید کامرون "بزرگترین حسرت" اضافه کرد: "من می شود شگفت زده اگر بوریس می خواستم برای انجام همان."

و با اشاره به انتقاد از جنبه های مختلف دولت در پاسخ به بحران او گفت BBC Radio 4: "من فکر نمی کنم این ربطی به NHS انگلستان است."

پادشاه صندوق فکر می کنم تانک نیز هشدار داد که تازه تحول می تواند آسیب های دولت و بی ثبات بیمه خدمات درمانی.

"هر مقیاس بزرگ ساماندهی بیمه خدمات درمانی می آید در قیمت بالا به آنها منحرف کردن اذهان و اخلال در خدمات و خطر فلج سیستم گفت:" ریچارد موری مدیر اجرایی آن است.

"آخرین ساماندهی عمده در آمد 2012 Lansley اصلاحات. این ثابت بسیار بحث برانگیز برای دولت ائتلافی اما شاید بدتر که آزمون زمان ایستاده بود.

"تغییرات ما در بیمه خدمات درمانی در حال حاضر – نسبت به ادغام بهتر و کار در سراسر سلامت و مراقبت از سیستم آمده اند با وجود 2012 عمل می کنند نه به دلیل آن است.

"آنها ایستاده به عنوان یک هشدار در مقیاس بزرگ تغییر که راهنمایی کل بیمه خدمات درمانی به سازماندهی مجدد این deckchairs."

نخست وزیر اعتقاد بر این است به راه اندازی یک گروه ضربت به تدبیر قصد دارد برای به دست آوردن مقدار زیادی از کنترل مستقیم بر بیمه خدمات درمانی وزیران در سال 2012 از دست داد

ساخته شده از ارشد کارمندان و مشاوران از شماره 10 وزارت خزانه داری و وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی آن است که نقاشی کردن طرح های پیشنهادی است که محدود کردن استیونس " آزادی برای اجرای NHS England, The Guardian گزارش شده است.

در تابستان آن را در حال حاضر جانسون با مجموعه ای از گزینه های مفصل و خواهد بود و به دنبال آن لایحه به تصویب طرح آن قابل درک است.

اما هیچ یک از 10 سخنگو گفت: "این حدس و گمان محض است. به عنوان مورد در طول همه گیر تمرکز ما این است که در حفاظت از مکان های کنترل گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن