کبک وزیر بهداشت "بسیار نگران" پس از Lakeshore پرستاران پیاده کردن کار

اورژانس و پرستاران در جمعیت عمومی بیمارستان حاضر به کار و صحنه های متعدد تحصن بیش از آخر هفته در اعتراض به در

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399

اورژانس و پرستاران در جمعیت عمومی بیمارستان حاضر به کار و صحنه های متعدد تحصن بیش از آخر هفته در اعتراض به در رفتن کمبود کارکنان.

کبک وزیر بهداشت مسیحی Dubé گفت: او به دنبال وضعیت و محلی آژانس بهداشت به وعده راه اندازی یک کمیته مشترک به سعی کنید برای پیدا کردن راه حل برای این بیمارستان کمبود پرستار.

"کارکنان بسیار خسته است, آنها در حال گرفتن تغذیه گفت:" پاسکال Drolet یک پرستار عملی مجاز در كشور و محلی اتحادیه معاونت بسیج و ارتباطات است. "آن را برای بیمار ایمنی است که ما در حال انجام آن است."

در سه نوبت جداگانه بیش از آخر هفته کل تیم ER پرستاران ماند در رستورانی به تغییر خود را شروع و منتظر کارفرمای خود غرب جزیره CIUSSS به استقرار مدیران در محل برای حل این نیروی انسانی موضوع است.

در تمام موارد این اتحادیه ادعا می کند در آن زمان سازمان بهداشت سه ساعت برای حل مشکل و راه حل را از پرستاران که در نهایت توافق برای ادامه کار پس از 12 ساعت شیفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Lakeshore بیمارستان عمومی در برخورد با یکی دیگر از شیوع کروناویروس

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این حادثه برای اولین بار صورت گرفت, روز شنبه هنگامی که از دست رفته بودند و پنج نفر از پرستاران را از 16 به 8 بعد از ظهر شیفت. این یک مورد مشابه در صبح روز یکشنبه و شب هنگام تحصن برگزار شد. کارگران ادعا می کنند که کمبود کارکنان چیز جدیدی نیست اما بحرانی شد, در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

"وجود دارد حدود 20 موقعیت های خالی در حال حاضر در اورژانس اما با همه گیر آن را یک مشکل شده است چرا که آنها نمی تواند ارسال هر گونه معاملات و نقل و انتقالات (کارگران بین امکانات) نیست انجام شود" گفت: Drolet.

"وضعیت ما بسیار خطرناک در Lakeshore — ما نیاز به تصحیح آن بسیار بسیار به زودی."

در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه بعد از ظهر Dubé گفت که او به دنبال این موضوع و امیدوار به سرعت بخشیدن به مذاکرات با استان, پرستار اتحادیه (FIQ) برای پیدا کردن راه حل های موقت حداقل.

"من بسیار نگران هستم که با, که برای اطمینان حاصل کنید" گفت: DDubé. "من فکر می کنم ما نشان داده اند با préposés aux bénéficiaires (پرستار) که ما می تواند پیدا کردن راه حل من فکر می کنم ما همچنین می توانید پیدا کردن راه حل با پرستاران.

غرب جزیره CIUSSS اذعان مداوم مشکلات نیروی انسانی است و در حال حاضر در روند ساخت یک کمیته مشترک با کارگران برای پیدا کردن راه حل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر بخوانید: یک روز در زندگی از یک مونترال پرستار عملی مجاز کار بر روی یک COVID-19 طبقه

"ما چالش اصلی حتی قبل از همه گیر شد و عدم مراقبت های بهداشتی کارگران به ویژه پرستاران است. با وجود افزایش نیروی انسانی در سال گذشته با کمبود نیروی کار باقی می ماند یک موضوع است و ما همچنان با تلاش های ما در این جبهه گفت:" بیانیه ای از سلامت سازمان است.

اتحادیه نشده رد توسل به بیشتر sit-ins. با وجود مواجهه با از دست دادن ارشد دستمزد و دیگر عواقب آن چیزی است که پرستاران می گویند آنها آماده به انجام. اتحادیه ادعای کارفرما را درست پس از تعطیلات آخر هفته را sit-ins با نگه داشتن در اقدامات تنبیهی و پرداخت به کارگران حتی زمانی که آنها امتناع شغل.

"آنها نمی دهد انضباطی اقدامات آنها پرداخت شام و آنها پرداخت شام ساعت اضافه کاری" گفت: الیزابت غنی معاونت بهداشت و ایمنی برای غرب جزیره FIQ.

غنی نامیده می شد به بیمارستان در روز شنبه و دوباره در روز یکشنبه برای کمک به حل و فصل مناقشه و ادعا می کند که پرستاران فشار برای دریافت بیشتر کارکنان ممکن است حتی یک زندگی را نجات داد.

"هنگامی که من یک پرستار گفت: خدا را شکر که شما وجود دارد به دلیل وجود یک بیمار که کدگذاری شده و آنها مورد نیاز اضافی که پرستار گفت:" غنی است.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن