نیاز ارزان بهترین هدیه روز پدر? در اینجا 9 زیر $30 - CNET

روز پدر در این سال 21 ژوئن. که بدان معنی است که شما فقط در مورد یک ماه به کشف کردن آنچه شما در حال گرفتن عزیز

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

روز پدر در این سال 21 ژوئن. که بدان معنی است که شما فقط در مورد یک ماه به کشف کردن آنچه شما در حال گرفتن عزیز پدر. کمبود پول نقد در این نامشخص بیکار ، مشکل: وجود دارد بسیاری از هدایای بزرگ در قیمت $30 یا کمتر است. در واقع من به گرد یک دسته از آنها را در زیر (و خواهد بود با اضافه کردن بیشتر به عنوان آنها را پیدا کنم بنابراین بررسی بازگشت اغلب).

نگه داشتن در ذهن است که حمل و نقل بار آهسته تر از حد معمول در حال حاضر, بنابراین هر چیزی که شما در حال برنامه ریزی به منظور, شما باید سفارش آنجا در پیشبرد به عنوان امکان پذیر است.

ضمنا من همیشه خوشحال به جمعی. اگر شما یکی دیگر از ایده برای مقرون به صرفه پدر, هدیه, فریاد آن را در نظرات!

اطلس قهوه Club

اطلس قهوه باشگاه ارائه می شود تک-منبع لوبیا از سراسر جهان: برزیل کاستاریکا, میانمار و ویتنام و.... این شرکت می پردازد "و بالاتر از قیمت بازار" برای میکرو قهوه بسیاری این ایده که به "اطمینان اخلاقی شیوه های کشاورزی پایدار."

با این پیشنهاد شما می توانید خود را برای اولین بار 12 اونس کیسه رایگان (و نه از جمله حمل و نقل) با هر اشتراک. فقط درخواست کد تبلیغی 1stFreeFathersDay در پرداخت.

BruMate

آیا پدر و مانند یک سرماخوردگی brewski? این BruMate وعده برای حفظ قوطی 20 برابر سردتر از neoprene sleeve. آن را با این نسخهها کار با هر دو 12 - و 16-آیا هر اونس و همچنین می تواند به عنوان یک عایق شیشه ای پاینت. این BruMate می آید در انواع رنگ اما با توجه به در دسترس بودن. بسیاری از آنها را نمی خواهد کشتی برای حداقل یک هفته.

Chatbooks

کردم زمان به جمع آوری برخی از مورد علاقه خود را از عکس های خانوادگی? Chatbooks خواهد آنها را تبدیل به یادگاری کتاب کامل با روز پدر را پوشش میدهد. قیمت شروع در فقط 10 دلار برای 30 صفحه 6x6-inch کتاب. شما می توانید نسخه های بزرگتر با صفحات بیشتر و نه خیلی بیشتر.

Clckr

هر کس می داند که پدران عشق "clickers" (به معنی کنترل از راه دور تلویزیون). اما این یک Clckr از نوع مختلف. آن را متصل به پشت تلفن به ارائه امن گرفتن و یک پایه است که پشتیبانی از هر دو پرتره (دفعات بازدید: زوم) و چشم انداز (دفعات بازدید: Netflix) مشاهده. وقتی جامعی بسته, آن را هنوز هم اجازه می دهد تا برای شارژ بی سیم, که من پیدا کردم تعجب آور و قابل توجه است.

$15 نسخه جهانی کار می کنند با فقط در مورد هر گوشی اما Clckr همچنین باعث می شود موارد (30 دلار به 35 دلار) است که گرفتن-ایستاده چیز درست در ساخته شده است.

سرهنگ پوپر

یک محصول با یک پدر-شوخی یک نام (سرهنگ پوپر و... دیدن آنچه در آن وجود دارد؟), این ابزار آشپزخانه کامل می سازد کاسه پاپ کورن در هر زمان. به علاوه آن را سالم تر و ارزان تر از پاپ کورن مایکروویو چرا که همه شما باید انجام دهید این است که بریزید در برخی از دانه و با اضافه کردن کمی روغن (اختیاری). یکی خوب جوشیدن اضافه شده: آن فرو می ریزد پایین به فروشگاه تخت زمانی که استفاده نمی کنید.

شکار یک قاتل

برای پدر که عاشق حل جنایات پازل رمز و راز و یا همه موارد فوق وجود دارد شکار یک قاتل است. هر ماه او را دریافت خواهید کرد یک جعبه حاوی ابزار شواهد و سرنخ های بیشتر همه با هدف از بین بردن متهمان و شناسایی قاتل است. هدیه خود را می تواند فقط اولین جعبه و یا یک "season pass" (در واقع تمام رمز و راز آغاز تا پایان) از شش ماه.

هر آنچه شما انتخاب می کنید با استفاده از کد های تبلیغاتی CNETHAK25 به دریافت 25% اول ،

زندگی خوب است

من unabashedly اعتراف به دوست داشتن زندگی خوب با نام تجاری. عشق پیراهن, عشق, طنز, عشق, پیام. (و هی در حال حاضر بیش از همیشه ؟ ما نیاز به یادآوری است که زندگی می تواند خوب باشد.) شما در پیدا کردن نزدیک به دو دوجین پدر و پسند پیراهن را انتخاب کنید از قیمت $28-اما برای یک مدت زمان محدود شما می توانید با استفاده از کد های تبلیغاتی CNETDAD به دریافت 15 ٪ تخفیف سفارش خود را.

Rocketbook

آیا پدر خود را به یادداشت ها? طرح ایده ها ؟ قرعه کشی doodles? در نظر او هدیه آخرین نوت بوک او همیشه نیاز دارید. این Rocketbook هوشمند قابل استفاده مجدد مارپیچی محدود پد است که می تواند پاک و تمیز با یک پارچه مرطوب. اما آن را نیز جفت با Rocketbook برنامه برای حفظ همه پدر و یادداشت در ابر.

وجود دارد اندازه های مختلف در دسترس; این 6x8.8-inch نسخه در حال حاضر در قیمت $30. استفاده از کد های تبلیغاتی 5RBCNET به دریافت $5 تخفیف! (این نسخهها کار در Rocketbook سایت نیز هست.)

Spiceology

انواع ادویه از زندگی است اما اضافه کردن انواع ادویه جات ترشی جات! (من فقط ساخته شده است که. نمی توانید تصمیم بگیرید که اگر آن را نابغه و یا...) Spiceology یک آشپز است متعلق به منبع برای صدها جالب و غیر معمول ترکیب گیاهان, نمک, پودر و مانند آن -- مقدار زیادی از مواد برای کمک به پدر و بالا بردن خود بازی پخت و پز.

شما می توانید شروع به او را با چیزی مانند درک گرگ آمریکای جنوبی, تنوع پک که شامل سه پاک تصویر بالا. استفاده از کد های تبلیغاتی WELOVEDAD به دریافت 10 ٪ تخفیف است که یا هر چیز دیگری در Spiceology فروشگاه.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن