"من نمی توانم نفس بکشم': گرایش برای استفاده از جورج فلوید در حال مرگ واژه ها در اعتراض به, ماسک, قانون

عضو شورای شهر در اسکاتسدیل, Ariz., است عذرخواهی کرد بعد از استفاده از جورج فلوید در حال مرگ کلمه در یک تجمع در

توسط SALAMNEWWS در 5 تیر 1399

عضو شورای شهر در اسکاتسدیل, Ariz., است عذرخواهی کرد بعد از استفاده از جورج فلوید در حال مرگ کلمه در یک تجمع در اعتراض به جدید ماسک صورت و چهره-پوشش اجباری است که با هدف کند کردن گسترش این رمان coronavirus.

در فیلم از ک. پسر فیلیپس' نشانی در رالی او شنیده می شود گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" قبل از برداشتن ماسک خود را. جمعیت به سلامتی.

یک گروه جمع آوری شده در اسکاتسدیل آریزونا تالار شهر در صبح روز چهارشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد که دولت های محلی اجازه داده شد به مجموعه خود ماسک قانون اگر آنها تصمیم به انجام این کار.

بلافاصله بعد از شهرستانها مانند ققنوس و توسان اعلام کرد قصد خود را برای ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری برای ساکنان ABC15 می گوید.

ادامه مطلب: مادران سفید گرد هم می آیند برای طراحی سیاه زندگی موضوع نشانه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما در روسیه" فیلیپس همچنان در این ویدئو. "ما در U. S. A., ما می توانید انتخاب خود ما هستند."

او گفت که او می خواهم خوشحالی پوشیدن ماسک خود را به احترام شهروندان اما "زمانی که دولت را تهدید می کند با جریمه و یا ممکن است بازداشت اگر من وارد نمی کند, پس از آن من شد."

فیلیپس از عذرخواهی برای استفاده از این عبارت در بیانیه ای به Arizona Republic.

"او (فلوید) سزاوار نیست چه اتفاقی برای او و من به هیچ وجه در تلاش بود تا نور از آن گفت: من نمی تونم (sic) تنفس در یک ماسک" فیلیپس مقاله گفت. "لطفا من را قبول صمیم عذرخواهی و که می رود به هر کسی که شد به جرم."

عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" تبدیل به یک پاره است برای زندگی مهم جنبش است. آنها بوده ام در حال مرگ عبارت از مردان سیاه و سفید مانند فلوید که کشته شد پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت و اریک گارنر که پس از قرار دادن در یک سبد دیگر سفید افسر پلیس است.

مختلف آریزونا سیاستمداران را محکوم کرد Phillips' نظرات با Scottsdale شهردار جیم لین tweeting: "من به اشتراک گذاری عمیق ناامیدی بیان شده توسط بسیاری از ساکنان در کلمات آقای فیلیپس تصمیم به استفاده از عبارت "من نمی توانم نفس بکشم' در این لحظه در زمان سخت و حساس است. من صمیمانه امیدوارم که او می فهمد که چقدر اشتباه است که ارائه می دهد و صادقانه عذرخواهی."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سناتور. مارتا McSally به نام فیلیپس نظرات "نفرت" در توییتر.

ادامه مطلب: دلخراش تصویری سیاه و سفید را نشان می دهد کودک, 10, پنهان کردن از ماشین پلیس در حالی که در حیاط خود را

"این یک لحظه جدی در تاریخ و آن را نفرت انگیز شما در حال مسخره کردن این کلمات در حال مرگ از یک قتل مرد," او نوشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ماه مه فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه و نادیده گرفته و گریه می کند از پریشانی. افسر تاکنون به اتهام قتل درجه دوم در حالی که سه نفر دیگر از افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

در ماه اوت 2014, جلب مرگ رد شد یک قتل ناشی از گردن ماساژ از یک سبد. در همین سال دولت هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای دانیل Pantaleo این افسر پلیس که او را در یک سبد. Pantaleo اخراج شد در سال 2019. مقامات فدرال نگهداری می شود, حقوق مدنی, بررسی باز برای پنج سال قبل اعلام کرد در ماه ژوئیه سال 2019 است که آنها نمی آوردن اتهامات عنوان شده علیه.

پس از ضد سیاه نژادپرستی تظاهرات و چاپ عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" در نشانه ها و ماسک با تاکید بر تراژدی مرگ و میر بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید در ایالات متحده و کانادا است.

meaghan.wray@globalnews.ca

Follow @meaghanwray

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن