'قابل توجه فشار' به صورت زنان و زایمان خدمات به عنوان یونیسف پیش بینی 643,000 نوزادان به دنیا آمده در انگلستان در نه ماه پس از همه گیر اعلام

خدمات زایمان در بریتانیا روبرو هستند "قابل توجه فشار" با 643,000 نوزادان به دلیل متولد شدن در نه ماه پس از cor

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399

خدمات زایمان در بریتانیا روبرو هستند "قابل توجه فشار" با 643,000 نوزادان به دلیل متولد شدن در نه ماه پس از coronavirus بحران آغاز شده و مجموعه ای به رنج می برند "واقعیت خشن" به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر یک آژانس سازمان ملل متحد هشدار داده است.

یونیسف سازمان ملل متحد در بدن فراهم می کند که کمک های انسان دوستانه به کودکان در سراسر جهان گفت: حدود 116 میلیون نوزاد متولد خواهد شد در سراسر جهان در 40 هفته پس از Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر در 11 مارس.

آژانس مطرح شده مربوط به نوزادان و مادران را مجبور به مقابله با سیستم های بهداشتی و پزشکی عرضه زنجیره ای در سراسر جهان هستند که بشدت مبارزه و تحت فشار coronavirus اضطراری است.

می آید پس از مستقل و تقویم بارداری خدمات در انگلستان قادر به پیدا کردن آن را دشوار برای مدیریت با شیوع کروناویروس با برخی زنان و زایمان واحد 30 یا 40 درصد پایین در کارکنان و تعداد قابلتوجهی از تولد در مراکز در حال تبدیل به Covid-19 واحد.

صفحه اصلی تولد نیز لغو شده به دلیل زایمان واحد با داشتن کارکنان بیمار یا خود-جدا – با خط مقدم ارائه دهندگان خدمات هشدار ثانویه تاثیر coronavirus اضطراری می تواند قرار داده حامله سلامت زنان در معرض خطر.

یونیسف در حال حاضر هشدار داد جدید مادران و نوزادان در سراسر جهان باید برای مقابله با مستندات و حکومت مراکز درمانی در حال deluged با Covid-19 بحران عرضه و کمبود تجهیزات و کمبود درستی روت تولد مسئولین با توجه به ماماها و سایر کارکنان پزشکی در حال نقل مکان به کمک به مبارزه با کروناویروس.

این سازمان معتقد Covid-19 هرج و مرج مکان های میلیون ها نفر از مادران باردار و نوزادان خود را در سراسر جهان در خطر قابل توجهی.

آنا Kettley مدیر برنامه های یونیسف در بریتانیا گفت: "در انگلستان ما خدمات زایمان در حال مقابله به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانید – اما همچنین قابل توجهی تحت فشار است. این نگرانی در زمان برای همه به ویژه برای زنان باردار و پدر و مادر جدید است که می تواند با داشتن یک کودک منزوی در بهترین زمان.

"در طول این همه گیر ما نیاز به در نظر گرفتن نیازهای نوزادان و خانواده های خود و محافظت و حمایت از خدمات است که با آنها کار می کنند. زنان و زایمان و خدمات بهداشتی و درمانی نیاز به پاک از راهنمایی در مورد چگونه آنها می توانند به سرعت و با خیال راحت بازگشت به ارائه با کیفیت بالا و به صورت چهره به چهره به پشتیبانی جدید و انتظار دانشگاه علوم پزشکی مشهد.

"این شامل چگونگی حمایت های بیشتر را می توان در محل قرار داده برای کاهش اثرات اجتماعی فاصله, به خصوص در اکثر خانواده های آسیب پذیر مانند بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی برای ماماها و سلامت بازدید کنندگان, افزایش تست و تکنولوژی برای پشتیبانی از راه دور بازدیدکننده داشته است."

پیش بینی 643,000 نوزادان متولد شده در انگلستان در نه ماه نشان دهنده قابل توجه سنبله در انگلستان نرخ تولد در 2018, 731,210 نوزادان متولد شده در سراسر سال

کشورهای که بیشترین تعداد پیش بینی شده از تولد در نه ماه دوره از Covid-19 اورژانس در حال هند که در آن 20.1 میلیون نوزاد در حال انتظار به دنیا آمد و پس از 13.5 میلیون نفر در چین 6.4 میلیون نفر در نیجریه 5 میلیون نفر در پاکستان و 4 میلیون نفر در اندونزی.

در حالی که یونیسف هوا برای تولد در سال 2020 در حال حاضر نشان می دهد که رای دادن است به احتمال زیاد افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر واقعی تعداد تولد در طول این دوره می تواند بیشتر و گزارش اخیر سازمان ملل متحد بهداشت جنسی و باروری آژانس (افزايش) پیش بینی وجود خواهد داشت اضافی هفت میلیون حاملگی ناخواسته اگر coronavirus اختلال در حمل شش ماه است.

حدود 2.8 میلیون نفر از زنان باردار و نوزادان می میرند هر سال با یک مرگ در هر 11 ثانیه با توجه به عواملی که به طور کلی پیشگیری قبل از Covid-19 بحران اما یونیسف استدلال می کند این مشکل می تواند در تشدید این بیماری همه گیر.

اظهار نظر در تحقیقات جدید ماریا بوکر از Birthrights UK, زنان و زایمان, مراقبت خیریه گفت: "بچه ها متوقف نمی شود در حال متولد شده در یک بیماری همه گیر و زنان باردار باید این حق را به امن و مثبت تولد بدون در نظر گرفتن coronavirus. به همین دلیل ضروری است که دولت در محافظت از منابع در دسترس زنان و زایمان خدمات در طول این دوره است."

افسر ارشد پزشکی در بریتانیا گفت: همه زنان در انتظار نوزادان در گروه های آسیب پذیر و بیمه خدمات درمانی متحده زنان باردار می تواند در معرض خطر بالاتر از coronavirus و تنها باید ترک خانه به صورت بسیار محدود ،

بارداری حمایت کمک در حال تجربه یک افزایش مضطرب زنان باردار درخواست کمک فوری – با Birthrights پیدا کردن پاسخ به سوالات به آن خط مشاوره در مارس شد تا با 464 درصد در مقایسه با آوریل سال گذشته است.

کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists و کالج سلطنتی ماماها به زنان وجود ندارد و شواهد نشان می دهد زنان باردار در معرض خطر بیشتری از coronavirus.

"[این خود انزوا برای 12 ماه] است که یک اقدام احتیاطی برای کاهش نظری خطر برای رشد کودک و خطر نارس اگر مادر می شود ناخوشی" سازمان گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب