'افزایش' در پرواز اوج و littering در جنگل در طول مستند

یک افزایش بزرگ در littering و پرواز در اوج جنگل در طول مستند آسیب رساندن به حومه شهر و قرار دادن طبیعت در معرض

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399

یک افزایش بزرگ در littering و پرواز در اوج جنگل در طول مستند آسیب رساندن به حومه شهر و قرار دادن طبیعت در معرض خطر یک موسسه خیریه هشدار داده است.

جنگل اعتماد گفت: بیش از 1000 سایت در سراسر انگلستان مانده اند باز به مردم دسترسی به جنگل و محلی وحشی در سراسر این بیماری همه گیر.

اما افزایش بازدید کنندگان به آن جنگل نیز دیده می شود یک موج در littering, پرواز اوج و غیر مسئولانه و مخرب رفتار حفاظت خیریه گفته است.

هزینه پاک کردن آسیب برای سال پیش بینی می شود حدود £134,000 در زمانی که حفاظت از موسسات خیریه باید در مواجهه فشار مالی با توجه به مستند.

و دور انداخته زباله می تواند تهدیدی برای طبیعت در بسیاری از راه های جنگلی اعتماد گفت.

پلاستیک و فلزات نه به طور طبیعی تجزیه و می تواند باقی بماند در محیط طبیعی برای دهه تغییر ترکیب خاک در حالی که مواد شیمیایی از بیشتر زباله های خطرناک می تواند نشت آب به آب دوره های آموزشی.

حیوانات خفه می در دور انداخته کیسه های پلاستیکی گرفتار شدن در پلاستیک می تواند دارندگان و مجروح شیشه های شکسته و یا به دام افتاده در کوزه.

ضلالت کردن مسیرهای تعیین شده می تواند آسیب ظریف محیط های باستانی را که سال های بسیاری به بهبود می یابند.

اما جنگل اعتماد نیز دیده می شود حتی بیشتر مخرب فعالیت در برخی از سایت های خود.

پرواز نوک مانده در باربر چوب در گلاستر (PA)

در Dering چوب در نزدیکی Pluckley در کنت مردم باید خرد شده و آسیب دیده درختان ایجاد اردوگاه ها و کاهش بستر و مواد مخدر زباله و همچنین ایجاد چاله آتش - مجبور خیریه به ماشین پارک سعی کنید برای جلوگیری از این مشکل است.

در Ashenbank در گروسند همچنین در کنت مشابه وجود داشته است و مشکلات مردم بوده و از بین بردن محافظت بزرگ کاکل newts را به خود حوضچه های در صفحه اصلی با توجه به وسعت جنگل اعتماد.

دیگر مکان هایی که باید دیده می شود littering, پرواز اوج یا رفتار ضد اجتماعی شامل سکیپتن قلعه جنگل در شمال یورک شایر, باربر چوب در نزدیکی چلتنهام در گلاسترشر و Smithills نزدیکی بولتون.

جنگل اعتماد مردم خواست به دنبال حومه شهر کد و بستر خانه.

نورمن Starks, مدیر عملیات در موسسه خیریه گفت: "این فوق العاده است که مردم در حال خارج شدن و بازدید از سایت ما برای لذت بردن از مزایای از طبیعت است که بسیار مهم است در این زمان دشوار است اما ما شاهد یک افزایش بزرگ در ظروف سرباز یا مسافر.

"اکثریت قریب به اتفاق مردم بازدید از سایت ما با احترام اما ما شاهد افزایش در مردم سوء استفاده از سایت, برای مثال, راه اندازی اردوگاه های سفت کردن درختان و آسیب رساندن به فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری در کوهستان, کردن مسیرهای تعیین شده.

"این بسیار ظریف زیستگاه; در برخی موارد آنها صدها سال است. ما نیاز به پیوستن به ما در کمک به ادامه حفاظت از این محیط است."

اعتماد در گفت و گو با صرف بیش از £1m تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر و پرواز-اوج سراسر جنگل خود را بیش از هفت سال گذشته است که پول است که می تواند صرف کاشت و حفاظت از جنگل و محیط.

انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن