کمک به گرسنه: چگونه ما در حال کمک به پناهندگان مجبور به زندگی در £5 روز

آیان سهام یک اتاق خواب با او هفت فرزند. Malek است couchsurfing و به سختی می خورد یک وعده غذا در روز. علی از بی

توسط SALAMNEWWS در 16 خرداد 1399

آیان سهام یک اتاق خواب با او هفت فرزند. Malek است couchsurfing و به سختی می خورد یک وعده غذا در روز. علی از بیماری سل رنج می برد و در شب بیدار نهفته اضطراب برای خانواده او پشت سر گذاشت.

پناهندگان و پناهجویان گفته اند که مستقل از درد و رنج – از جمله مقابله با گرسنگی – coronavirus همه گیر آورده به عنوان آنها سعی می کنید برای بازسازی زندگی خود را در لندن است.

مالک اشتر یک معلم علوم که موفق به فرار شکنجه در ساحل عاج پس از حضور در یک دموکراسی تظاهرات به طور منظم به رختخواب می رود ، "من خوشحالم که ماه رمضان آمد چون من روزه بود و برای کمتر غذا خوردن," او گفت:. در روز او را به صحبت مستقلتنها چیزی که او را مجبور به خوردن بود و برنج با سس بادام زمینی.

کمک به پناهندگان تخمین می زند که وجود دارد بیش از 5000 متقاضیان پناهندگی در لندن بسیاری از تلاش برای دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی. جوزی Naughton آن بنیانگذاران گفت: "ما در حال شنیدن است که پناهندگان و پناهجویان احساس حتی بیشتر جدا شده از این بیماری همه گیر. پناهجویان می تواند به شدت متکی به بانک های مواد غذایی که تحت فشار است."

ملک پناهندگی ادعا رد شد و به او اعتراض کرده است. او در حال مبارزه با پول در حالی که ماندن با دوستان. یک موسسه خیریه به ارمغان می آورد او را با سبزیجات و مواد غذایی کنسرو شده در هر هفته اما "آن را واقعا به اندازه کافی" او گفت:.

پس از غربالگری اولیه پناهجویان حق اقامت موقت و بودجه £5 روز. اگر آنها ادعا را رد کرد و آنها را مجبور به تکیه بر حمایت از موسسات خیریه مانند آزادی از شکنجه های سازمان غیر انتفاعی است که کمک به مالک اشتر. آنها نه حق دارند به محل کار و یا ادعای جهانی اعتبار است.

مستقل آورده مالک اشتر وضعیت به توجه جامعه پناهنده آشپزخانه در Brixton – عرضه شده توسط ما کمک گرسنه درخواست شریک فلیکس پروژه – و آن را سازماندهی شده برای او را به دریافت هفتگی مواد غذایی بسته است. در مورد آیان آن سومالی جنگ داخلی آورده است که او به انگلستان در سال 1990. او موفق به دریافت پناهندگی و درخواست برای مرخصی نامحدود باقی می ماند اما او تلاش کرده است در طول مستند را برای او فراهم هفت فرزند. "وجود دارد بسیاری از زمان ما تا به حال هیچ غذا و من مجبور بودم وانمود کنم که چیزی اشتباه بود," او گفت: بیش از FaceTime.

او زندگی در شمال لندن و پشتیبانی توسط بارنت خدمات پناهندگان که pop-up بانک مواد غذایی در خدمت 220 مشتریان نیز عرضه شده توسط فلیکس پروژه. "شما می توانید تصور کنید زمانی که شما بچه ها در خانه گیر کرده و شما لازم نیست که خیلی به آنها ارائه," او گفت:. در بسته های مواد غذایی, او دریافت نان و برنج و گوشت و مواد شوینده. "این یعنی همه چیز."

علی 49 وارد پنج ماه پیش از سوریه و درخواست پناهندگی در هنگام ورود. با توجه به طلسم خواب او رنج می برد با سل نهفته که می تواند او را در معرض Covid-19. او در زندگی مشترک اقامت موقت با چهار دیگر پناهجویان و مبارزات با عدم انتظار برای مصاحبه پناهندگی.

دفتر خانه انجام شده است هر اساسی پناهندگی مصاحبه از اواسط ماه مارس خروج بسیاری از مردم در برزخ است. دفتر خانه سخنگو گفت: "ما یک افتخار سابقه حمایت از پناهجویان و در طول همه گیر ما باید اقداماتی برای اطمینان از تندرستی خود را حفظ کرده است. ما همچنین تنظیم پروسه پناهندگی از جمله در آوردن آنلاین مصاحبه های ویدئویی که در آن مناسب است."

اما علی گفت: او تلاش می کرد به خودش در او بند کفش £5-a-day بودجه و فلیکس-عرضه مواد غذایی او از دریافت بارنت پناهندگان خدمات به حال زندگی او را نجات داد. "کوروناویروس به من داد مشکلات به دلیل من نمی توانم به سوپر مارکت بروید. من می میرند بدون این مواد غذایی است."

فریده Stanikzai, مدیر عملیات در بارنت پناهندگان خدمات و خودش سابق پناهندگان گفت که او بود سازمان حمایت از 150 کودکان (از آنها 85 بودند بدون همراه) با آموزش و پرورش و بسته های غذا.

علی بود که یک دکتر به خانه است نومید داشتن شنیده ام هیچ چیز از دفتر خانه. "هیچ کس در مورد مراقبت از ما," او گفت:.

خانم مرضیه تلاش برای اطمینان بخشیدن به او. "روزهای بهتری خواهد آمد."

برخی از نام تغییر کرده است.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران -- پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب