Rishi Sunak هشدار 'سختی پیش روست و عذر خواهی به کسانی که در سمت چپ از مینی بودجه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Rishi Sunak هشدار داده است که "سختی در پیش روست" برای بسیاری از مردم به عنوان او مواجه تظاهرات از برخی از گروه های چپ خارج از £30bn بسته نجات برای اقتصاد است.

صدراعظم نیز به خطر انداخته جنجال با این ادعا آن خواهد صدمه دیده است کارگران به ترک آنها "فقط نشسته وجود دارد در کردند" او به عنوان دفاع axing کار احتباس طرح در پاییز.

"ما در حال انجام آن دسته از مردم هر سوغات توسط اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن مهارت های آنها نیاز به پیدا کردن یک فرصت جدید – فقط نشسته وجود دارد در کردند برای همیشه به معنی مهارت های خود را محو" او اصرار داشت.

به نظر آمد که این خود اشتغالی و مترجمان آزاد هشدار داد که در سمت چپ بدون درآمد در حالی که صنعت خودرو گفت این بود "به تلخی نا امید" به دریافت کمک اضافی.

صحبت پس از mini-بودجه – که پرده برداری کار-صرفه جویی در دستمزد یارانه مالیات بر ارزش افزوده برش برای مهمان نوازی و گردشگری و یک تمبر برش – صدراعظم اذعان همه خواهد بود نجات داد.

"ما قادر به کمک به هر کس دقیقا راه آنها را می خواستم من مطمئن هستم که نیست" آقای Sunak اعتراف کرد. "برای من که متاسفم."

او افزود: "این شده است یک دوره مشقت شدید برای بسیاری از مردم – و در واقع سختی در پیش روست. این یک زمان دشوار برای اقتصاد ما."

آقای Sunak همچنین اعتراف کرد برخی از £9.4 میلیارد دلار هزینه از 1000 پوند در-یک-سر جایزه را furloughed کارگران هدر رفته باشد که در آن کسانی که کارکنان خواهد بازگشته اند به هر حال.

"بدون سوال وجود دارد خواهد بود سنگینی وزن او گفت:" اما استدلال کرد که برای همه کمک اضطراری طرح اعلام کرد.

بیشتر به شرح زیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب