کمک به گرسنه: کمپین تاپ £5.5 متر زیر بسیار موفق Hirst قلب فروش

به کمک ما گرسنه درخواست افزایش یافت گذشته £5.5 میلیون امروز پس از £1.5 متر افزایش نرخ فروش از Damien Hirst پرو

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399

به کمک ما گرسنه درخواست افزایش یافت گذشته £5.5 میلیون امروز پس از £1.5 متر افزایش نرخ فروش از Damien Hirst پروانه قلب چاپ ایجاد شده به ویژه برای ما مبارزه است.

در دو ماه پس از درخواست ما شروع به ما کمک کرده اند مبارزه ما شریک فلیکس پروژه تحویل بیش از سه میلیون وعده های غذایی به صدها نفر از هزاران نفر از مردم آسیب پذیر در کنار خواهر ما عنوان شب های استاندارد. فلیکس پروژه عرضه کرده است 1,376 تن از تولید پس از 23 ماه مارس معادل 3,276,190 وعده های غذایی. این حمایت ameliorated عمیق ناراحتی از کسانی که قادر به پرداخت هزینه و یا دسترسی به مواد غذایی – به ویژه در خانواده زیر breadline NHS کارگران و افراد مسن.

مبلغ مطرح شده از فروش Hirst است, رنگین کمان پروانه دل بدان معنی است که ما بیش از نیمه راه به هدف ما تامین £10m برای فلیکس پروژه به کمک مواد غذایی فقیر لندن بیش از سه سال آینده. این یک تعهد داده فوریت اضافه شده توسط آخرین مدعیان که رسید به بیش از دو میلیون نفر است.

بیش از 4,400 مردم حمایت کمپین ما با خرید Hirst نسخه محدود چاپ – 3,109 خریداری اندازه کوچک, هزینه £300 و 1,299 خریداری سایز بزرگ, هزینه 1000 پوند. خالص درآمد حاصل به مبلغ £1.55 m.

آقای هرست گفت: "این شگفت انگیز است برای دیدن چگونه مردم را کشیده اند با هم و کمک به یکدیگر در طول این بحران است. من سپاسگزار همه کسانی که به من کمک کرد من کمی و خریداری یک پروانه قلب edition – آن را تبدیل به یک درخشان جمعی راه برای کمک به جمع آوری پول برای فلیکس پروژه و حمایت از کار مهم خود را در سراسر لندن است."

Evgeny Lebedev سهامداران در مستقلگفت: "من معتقد به قدرت هنر و این فوق العاده است تاکید است. با حمایت از Damien Hirst ما گذشت نقطه نیمه راه در ماموریت ما برای اطمینان از هیچ لندن در هر گوشه ای از شهر می رود گرسنه به دلیل Covid."

دیگر توجهی جدید اهداکنندگان به کمپین ما شامل مشاوران مدیریت McKinsey & Company, که, کارکنان, رای به تجدید نظر ما شریک خود را به موسسه خیریه از انتخاب.

اولگا Nefedova دانشیار شریک گفت: "ما در حال ساخت یک کمک مالی به سازمان های کمک به آسیب پذیرترین جوامع است. فلیکس پروژه بسیار یکی از این سازمان ها."

تا کنون بیش از شش میلیون وعده های غذایی تحویل داده شده اند توسط لندن غذا داد – تاسیس در پاسخ به کروناویروس همه گیر و ساخته شده از فلیکس FareShare و شهرستان برداشت – که بیش از نیمی عرضه شده توسط فلیکس پروژه.

علامت Curtin, مدیر عامل شرکت فلیکس, پروژه, پرداخت ادای احترام به این فوق العاده ای همه جانبه تلاش کنند. "لندن بود ضربه سخت و سریع – اما چگونه این پا و مبارزه عقب," او گفت:. "ما با الهام از بسیج از کسب و کار خیرین و حامیان است که نیروهای با ما کارکنان و داوطلبان است."

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران. پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standardtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن