میدان پارلمان مجسمه سوار کردن به دلیل تهدید از راست افراط گرایان صادق خان می گوید

مجسمه در میدان پارلمان لندن شده اند تا سوار برای محافظت از آنها را از حملات راست افراط گرایان صادق خان گفته اس

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399

مجسمه در میدان پارلمان لندن شده اند تا سوار برای محافظت از آنها را از حملات راست افراط گرایان صادق خان گفته است.

شهردار لندن گفت: پلیس شهر به دست آمده بود اطلاعاتی که این گروه قصد داشتند به پایتخت می آیند و آسیب بناهای تاریخی سیاه و آسیایی, دولتمردان مانند نلسون ماندلا و مهاتما گاندی است.

او از مردم خواست دور ماندن از برنامه ریزی Black Lives Matter اعتراض برنامه ریزی شده برای روز شنبه هشدار داد که درگیری بین قدرتهای جهانی و راست بال می تواند به خشونت کشیده شد و همچنین می تواند به عنوان یک بردار برای گسترش coronavirus.

"ما اطلاعاتی که افراطی راست در گروه های در حال آمدن به لندن ظاهرا آنها می گویند برای حفاظت از مجسمه" آقای خان به بی بی سی گفت در صبح روز شنبه.

"ما فکر می کنیم این مجسمه ها ممکن است یک نقطه اشتعال برای خشونت و ما نگران افراطی راست در گروه های درگیر در خشونت و خرابکاری و اختلال با کسانی که معترض به عنوان بخشی از زندگی مهم جنبش و این یکی از دلایل من درخواست مردم برای دور ماندن از مرکز لندن است."

تصاویری از مجسمه های مقابل پارلمان در حال سوار کردن را موجب خشم برخی از سیاستمداران است. دبیر خانه Priti پاتل شب گذشته گفت: این آثار باید "آزاد" و انتقاد آقای خان برای تصمیم گیری به هیئت مدیره ،

اما آقای خان گفت: این مجسمه ها محافظت می شد "نه فقط مجسمه وینستون چرچیل بلکه در واقع از نلسون ماندلا و مهاتما گاندی".

"من فقط می خواهم بگویم با احترام به دبیر خانه او نیاز به هوش ما دیده ایم این است که افراطی راست در حال به قصد آمدن به مرکز لندن یکی از آنها توجیه برای انجام این کار این است که برای محافظت از این مجسمه ها اما همچنین آنها قصد حذف مجسمه از افرادی مانند نلسون ماندلا."

او افزود که مجسمه شده بود سوار کردن قبل از, از جمله, در حالی که بوریس جانسون شهردار گاهی اوقات برای چند هفته در یک زمان.

پلیس گفت که این تظاهرات باید تا پایان 5pm و سیاه زندگی موضوع اعتراض باید ماندن در یک مسیر خاص بین هاید پارک و میدان ترافالگار.

راست گروه سفر به پایتخت برای روز را به ماندن در وایت و میدان پارلمان و همچنین پراکنده توسط همان زمان.

شهردار لندن صادق خان (خبرگزاری گتی ایماژ)

"من فکر می کنم ما انجام داده ایم عاقلانه احتیاطی چیزی است که برای حفاظت از مجسمه ها با شبانه روزی و توصیه مردم به آمدن به لندن مرکزی" آقای خان گفت.

"پلیس شهری تحمیل کرده اند این شرایط و آنچه که من می خواهم و امید است که به جای ساخت امتیاز سیاسی دولت مرکزی با منطقه ای دولت و پلیس برای اطمینان وجود ندارد و خشونت و خرابکاری و اختلال و یا گسترش ویروس."

شهردار گفت که در نهایت این موضوع از مجسمه بود "انحراف بزرگ" از مقابله با

نیک Lowles ضد نژادپرستی گروه امید نه نفرت هشدار داد: "برخی از مردم وجود دارد که واقعا نگران حفاظت از مجسمه ها و بناهای اما بسیاری از مردم می آیند برای یک مبارزه و آنها در حال صحبت کردن علنی در مورد آن در حساب های رسانه های اجتماعی."

ضد نژادپرستی تظاهرات پایین کشیده مجسمه تاجر برده توماس Colston در بریستول هفته گذشته پس از طولانی جنگ سیاسی به آن را حذف با روش های قانونی آمد به صفر. این عمل موجب بحث در سراسر کشور مورد نژادپرستانه بناهای تاریخی در انگلستان که منجر به برخی از شوراها از بین بردن شبیه مجسمه.

شهردار لندن راه اندازی کرده است یک بررسی رسمی از بناهای تاریخی در لندن در حالی که بوریس جانسون در این هفته از جمله مجسمه ها باید در محل باقی می ماند با این استدلال که آنها بخش مهمی از انگلستان ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن