بوریس جانسون اجازه 'دیوانه' دومینیک کامینگز کنترل دولت می گوید یکی از دستیاران سابق PM

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دومینیک کامینگز نظارت "حکومت وحشت" در خیابان داونینگ با وجود داشتن "دیوانه" ایده یکی از دستیاران سابق و از دوستان بوریس جانسون هشدار داده است.

در یک حمله فوق العاده ای برای نفوذ محافظه کار تیم Montgomerie متهم به نخست وزیر اجازه رئیس خود را دستیار کنترل No 10 – تا حدودی سرزنش آن برای "نادرست" از coronavirus پاسخ.

آقای Montgomerie نشان داد او تا به حال شده است با تهدید به "قصاص" برای صحبت کردن در برابر دولت کار آقای جانسون تا زمانی که به تازگی به عنوان فوریه.

و او گفت: "آنچه که من نگران این است که او [کامینگز] یک رقم درخشان اما نیمی از ایده های خود را دیوانه هستند و نیمی از ایده های خوب هستند.

"او نباید در یک موقعیت رهبری او نباید در یک موقعیت غالب. و من می ترسم که اتفاقی است که در داخل خیابان داونینگ."

بنیانگذار Conservativehome سایت افزود: "این رای را ترک عمل است که دومینیک کامینگز زد در اتحادیه اروپا همه پرسی است و اساسا بوده است پیوند به خیابان داونینگ و عدم وجود تنوع در فکر و پرسنل به عنوان یک نتیجه است."

انتقادات همه-محکم تر چون آقای Montgomerie گفت: او هنوز هم به عنوان نخست وزیر "یک دوست" گفتن BBC Radio 4: "من هنوز هم می خواهید او را به موفقیت – من نمی خواهم یک رهبری چالش است."

انتقاد پژواک خصوصی ترس از بسیاری از محافظه کار وزرا و نمایندگان مجلس که آقای Cummings eats بی سابقه و خطرناک وضعیت در هیچ 10.

می آید پس از aide در حال حاضر بدنام مستند سفر از لندن برای دورهام بود مشخص به عنوان یک دلیل کلیدی برای توضیح سقوط اخیر آقای جانسون در نظرسنجی رتبه بندی.

او ایستاده بود و با او متحد با وجود گسترده خشم در میان حزب محافظه کار MP و پلیس دورهام باور است که او مرتکب یک جرم در او روز از سفر خود به Barnard Castle.

آقای Montgomerie توصیف آقای کامینگز به عنوان "الهام بخش شکل" که تا به حال ساخته شده "عظیم" مشارکت در ارائه Brexit و سال گذشته انتخابات و پیروزی.

اما او گفت ضعیف کابینه – پس از حزب محافظه بزرگ جانوران سرنگون شد برای مخالفت با آقای جانسون – خواستار قوی خیابان داونینگ تیم نه یک در نوسان به یک واحد غیر قابل پیش بینی رقم است.

جلسات کابینه شد و در حال حاضر کوتاه و ایده ها و طرح های پیشنهادی کاهش یافته است "فقط با بیان دم نمی پوشیدن این" آقای Montgomerie هشدار داد.

در یک جداگانه, مجله, مقاله, آقای Montgomerie نوشت: "از آن زمان شش سال برای مارگارت تاچر دولت شروع به توقف گوش دادن به جایگزین صدای.

"همان الگوهای در حال ظهور در ظرف شش ماه از جانسون تبدیل شدن به نخست وزیر و ظرف شش هفته به طور کلی او پیروزی در انتخابات ماه دسامبر گذشته.

"در اوایل سال بانوی آهنین لذت استدلال و فکری بحث – و کسانی داخلی jousts تقویت خود برای جنگ با او درست مخالفان.

"در starkest از تضاد این تیم در داخل امروز هیچ 10 تا اغلب ترجیح داده به خوش آمد می گوید داخلی مخالفت با قصاص – مقدار از آن را قبل از جریان به مورد علاقه روزنامه نگاران است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن