'ضربه چکش برای دسترسی به عدالت: قربانیان قاچاق خواهد شد در سمت چپ با هیچ نمایندگی حقوقی تحت عنوان 'بد در نظر گرفته' قوانین جدید وکلا هشدار می دهند

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

قربانیان قاچاق و آسیب پذیر پناهجویان را قادر به دسترسی به وکیل به دلیل قوانین جدید در کمک های قانونی است که تشکیل یک "ضربه چکش برای دسترسی به عدالت" وکلا هشدار داده اند.

تغییرات قانونی کمک هزینه برای پناهندگی و مهاجرت تجدید نظر تسلیم آنلاین از طریق دادگاه جدید سیستم دیجیتال خواهد شد "پشته فشار بیشتر" در کمک های حقوقی ارائه دهندگان زمانی که آنها در حال حاضر "در بحران" را ترک خواهد کرد و آسیب پذیر فرجام unrepresented به گفته فعالان حقوقی و حرفه ای.

یکی از بزرگترین کمک های حقوقی شرکت های لوئیس دانکن تهدید به شکایت وزارت دادگستری (عدلیه) بیش از آن "شکست" برای مشورت در تغییرات است که برای به اجرا در آمده در روز دوشنبه هشدار داد که بدون هیچ گونه آشکار شواهد پایه اصلاح را افزایش می دهد احتمال این که کمک های حقوقی ارائه دهندگان خواهد بود زیر برای کار خود را جبران و نقاط دسترسی به عدالت در خطر است.

کمک حقوقی وکلا فقط می توانید شروع به شارژ با نرخ ساعتی یک بار کار خود را در یک مورد بیش از سه برابر ارزش هزینه ثابت که در حال حاضر در £227 برای مواردی که قبل از پایان یک جلسه صورت می گیرد. جدید هزینه ثابت است £627 برای یک پرونده پناهندگی معنی £1,881 کار را مجبور به رفتن به آن را قبل از آنها می تواند به هر چیزی بالاتر است که هزینه ثابت.

این تغییرات همچنین به این معنی است که آن را نیاز به تهیه یک اسکلت استدلال در مرحله قبل در این مورد. قانون مهاجرت پزشکان' Association (ILPA) تخمین می زند که بر اساس قوانین جدید حتی در موارد پیچیده یک وکیل مدافع ممکن است انتظار می رود برای تولید یک اسکلت استدلال برای عنوان کمی به عنوان £60.

قانونی و حرفه ای گفت: در طرح پرداخت جدید اساسا به مبلغ یک برش برای وکلا که به سختی مقابله با موجود هزینه سطوح و جلوگیری از آنها را از مصرف در موارد پیچیده تر برای افراد با پیچیده تاریخ و آسیب پذیری, آسیب رساندن دسترسی به عدالت به عنوان یک نتیجه.

حقوقی کمک بخش در حال حاضر در نقطه شکستن با تحقیقات توسط پناهندگان عمل نشان داده شده است وجود دارد 56 درصد کاهش در تعداد پناهندگی و مهاجرت کمک های حقوقی ارائه دهندگان از سال 2005.

کارل Turner, وزیر سایه برای کمک های قانونی گفت: "این قطع دادن با یک دست و ربودن دور با دیگر. در حالی که من به طور معمول خوش آمدید هر گونه افزایش در کمک های قانونی نرخ در شرایط واقعی این است که کاهش ساده و ساده است.

"این MoJ بد در نظر گرفته خواهد شد اصلاحات پشته فشار بیشتر به کمک های حقوقی ارائه دهندگان زمانی که آنها در حال حاضر در بحران می تواند بسیار آسیب پذیر فرجام, از جمله قاچاق قربانیان unrepresented. سوراخ خمیازه این تغییرات ایجاد روشن است توهین به دسترسی به عدالت در انگلستان است."

سونیا Lenegan حقوقی مدیر در ILPA گفت: این نوع موارد به احتمال زیاد به تحت تاثیر این تغییرات بودند آنهایی که پیچیده تر که مستلزم آمادگی بیشتر زمان از جمله کسانی که مربوط به قربانیان قاچاق یا LGBTQI+ پناهندگان.

او افزود: "این تغییرات هستند که با عجله از طریق مناسب و بدون شواهد و یا مشاوره و در صورت یونیورسال مخالفان در سراسر این بخش است. همه وکلا هستند درخواست پرداخت برای کاری که انجام می دهند; این باید بحث برانگیز است."

Toufique Hossain مدیر حقوق عمومی در لوئیس دانکن گفت: "سال ها از کاهش بودجه عمومی را نابود حقوقی بخش و این آخرین اصلاحات به وضعیت غیرقابل دفاع برای متهم وکیل. در حال حاضر وجود دارد بیش از حد خطر بزرگ است که کمک حقوقی وکلا به سادگی قادر به نمایندگی از کسانی که نیاز به کمک بیشتر با یک اثر مخرب در دسترسی به عدالت اجتماعی است."

ربکا Kingi کمیته عضو جوان کمک های حقوقی, وکلا, تکرار اظهارات خود گفت: "این جلوگیری از کسانی که نیاز به حمایت قانونی از دسترسی به حمایت های آنها به شدت نیاز است. قوانین یک ضربه چکش برای دسترسی به عدالت است."

یک MoJ سخنگو گفت: "افزایش هزینه ساختار شده و تحت بررسی برای برخی از زمان و نشان دهنده digitisation دادگاه سیستم است که اجازه عدالت به ادامه انجام می شود در این بیماری همه گیر.

"این هزینه ها در زمان محدود تا ژوئن 2021 زمانی که آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و هر گونه تغییر مشورت قبل از هزینه های جدید به ارمغان آورد به زور."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن