Elac Uni-Fi 2.0 بلندگو جفت بهتر با گیرنده های AV, شروع در $600 - CNET

الاک هنگامی که طراح سخنران اندرو جونز پایونیر را به Elac امریکا پنج سال پیش ترک کرد، او با برخی از طرح ها

توسط SALAMNEWWS در 11 شهریور 1399
h6-etpuq
الاک

هنگامی که طراح سخنران اندرو جونز پایونیر را به Elac امریکا پنج سال پیش ترک کرد، او با برخی از طرح های بزرگ مستقیم از دروازه آمد. Elac Debut و Uni-Fi دو تا از سخنرانان مورد علاقه من برای پول در طول 10 سال گذشته هستند.

دیروز با جونز در مورد آخرین تلاش هایش صحبت کردم. او گفت که هنگامی که او Debut 2.0 را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد، او همچنین Uni-Fi شروع به فیلدینگ سوالاتی در مورد زمانی کرد که جانشین مدل بالاتر پایان یونی فای در دسترس خواهد بود. در حال حاضر آن را در نهایت در اینجا، در سه مدل جدید: قفسه کتاب UB5.2، UF5.2 floorstander و UC5.2 کانال مرکز.

uf52-bk-angle-right-no-grill.png
الاک

مانند Debut 2.0 قبل از آن، Uni-Fi 2.0 به طور کامل دوباره طراحی شده است، جونز می گوید، و از نسخه باریک بلندگوی یونی فای به عنوان نقطه شروع خود استفاده می کند. پیکربندی سه طرفه یکسان است -- یک تویتر-میان برد محور و یک ووفر باس -- اما این جایی است که شباهت ها به پایان می رسد. رفته اند رانندگان سبز فلزی، با تفنگ ظریف تر فلز جایگزین شده است. این بندر هم اکنون رو به جلو است که ممکن است به موقعیت یابی بلندگوها در نزدیکی دیوارها کمک کند.

پیشرفت های اصلی، به گفته جونز، در کاهش تحریف با کمک اجزای دوباره طراحی شده بوده است. بلندگو هم اکنون دارای یک میان برد جدید ۴ اینچی با یک کویل صوتی بزرگتر و یک تویتر ۱ اینچی پهن احاطه شده در مرکز آن است. woofer باس در پایین ویژگی های "ظرف" طراحی برای "پاسخ صاف تر و شفافیت بیشتر،" او گفت.

متقاطع سه طرفه نیز با نام تجاری جدید است و جونز به من گفت : جزء 1.5 پوند آنقدر بزرگ است که نیاز به چسب در توسط سازنده کابینه. این طراحی شده است برای بهبود ادغام راننده و ارائه واقعی 6 ohm impedance اسمی برای "سازگاری با تقریبا تمام گیرنده های AV". جونز به آرامی مرا برای آزمایش اصلی، سخت تر به درایو Uni-Fi با سونی STR-DN1080 (Rotel نیز استفاده می شد) اندرز داد، اما بلندگوی جدید باید بار آسان تری برای تجهیزات سازگار با قیمت باشد.

قیمت گذاری معادل قبلی Uni-Fis و همچنین مرجع اولین جدید Elac است، هر چند من پیش بینی Uni-Fis بینش میان برد بیشتر و "هوا" نسبت به Debuts ارائه دهد. من مشتاقانه منتظر آزمایش آنها را در اولین فرصت.

محدوده Elac Uni-Fi 2.0 در حال حاضر در دسترس است:

  • UB5.2: سخنرانان قفسه کتاب سه طرفه محور: 600 دلار برای یک جفت. (قیمت های بین المللی در دسترس نیست اما این تبدیل به حدود £ 450 یا AU $ 820.)
  • UC5.2: سخنران مرکز محور سه طرفه: هر کدام 400 دلار.
  • UF5.2: بلندگوهای سه طرفه طبقه محور ایستاده: 1200 دلار برای یک جفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن