گوگل دودل نمایش به صورت اسلاید جشن گالاپاگوس جزایر - CNET

گوگل تصاویر به صورت خودکار ابله جشن جزایر گالاپاگوس بودن اعلام میراث جهانی یونسکو. گوگل این جزایر گالاپاگوس

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399

گوگل تصاویر به صورت خودکار ابله جشن جزایر گالاپاگوس بودن اعلام میراث جهانی یونسکو.

گوگل

این جزایر گالاپاگوس مجمع الجزایر بیش از 500 کیلومتری اکوادور در اقیانوس آرام ساخته شد معروف توسط چارلز داروین نظریه انتخاب طبیعی بود که تشکیل شده از مشاهدات انگلیسی طبیعت ساخته شده به جزایر طی معروف خود سفر HMS Beagle در 1830s.

19 عمدتا خالی از سکنه جزایر منحصر به فرد زمین شناسی و انزوا خانه را به صدها نفر از منحصر به فرد گیاهان و جانوران یافت می شود در هیچ جای دیگری در جهان از جمله لاک پشت غول پیکر گالاپاگوس, بزرگترین زندگی لاک پشت. همچنین اولین حیوان به تصویر کشیده شده در یکشنبه گوگل نمایش به صورت اسلاید ابله جشن سالگرد سلیمان اعلام شده در سایت میراث جهانی یونسکو در سال 1978.

یونسکو کوتاه برای سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان امر به میراث جهانی یونسکو تعیین نشانه و یا مناطقی که دارای فرهنگی, تاریخی, علمی و یا شکل دیگری از اهمیت دادن آنها حمایتهای قانونی تحت معاهدات بین المللی. دیگر یونسکو گرامی سایت توسط Google Doodles شامل ایرلند نمایشی صخره از Moher و Skellig مایکلیک عرفانی جزیره در سواحل ایرلند معروف ساخته شده به میلیون ها نفر از طرفداران فیلم از طریق جدید ترین فیلم های جنگ ستارگان.

داروین ساخته شده خود را معروف سفر به جزایر گالاپاگوس در سال 1835 در طول یک دور جهان سفر. در درجه اول علاقه مند به زمین شناسی در زمان داروین با اشاره به این مجمع الجزایر به عنوان "زمین چاله" و از طریق مشاهدات خود را توضیح داد که چگونه توف آتشفشانی تشکیل شده است. اما او همچنین متوجه شده است که mockingbirds متفاوت از جزیره ای به جزیره مشاهده است که منجر به نظریه تکامل به عنوان دقیق خود را در سال 1859 کتاب منشاء گونه ها است.

در علاوه بر این به لاک پشت گالاپاگوس از ویژگی های تصاویر به صورت خودکار آبی-footed مهلک iguanas از مهر و موم خز و تنها پنگوئن شناخته شده برای زندگی در شمال خط استوا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن