وزیر بهداشت نادین Dorries و دو نفر دیگر از نمایندگان حزب محافظه اشتراک ویرایش 'راست' ویدیو لکه Keir Starmer

محافظه کار مجلس از جمله وزیر بهداشت به اشتراک گذاشته اند یک ویرایش تصویری از Keir Starmer از یک "راست" حساب تو

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

محافظه کار مجلس از جمله وزیر بهداشت به اشتراک گذاشته اند یک ویرایش تصویری از Keir Starmer از یک "راست" حساب توییتر.

فیلم آشنایی از آقا Keir زمان به عنوان مدیر تعقیب عمومی در سال 2013 گرفته شده از یک اطلاعیه از دستورالعمل های جدید در شارژ نظافت باندهای.

اما آن را به حال شده است ویرایش و حذف شروع مصاحبه که در آن از او خواسته شد که به نمونه هایی از "رویکرد اشتباه" او به نظر می رسد برای توجیه عدم باور کودکان قربانی.

کوتاه کلیپ های ارسال شده توسط یک حساب توییتر است که اغلب سهام پست در راست مباحث و تئوری های توطئه است.

نادین Dorries یک وزیر بهداشت, مشترک, صدای جیر جیر در صبح روز پنج شنبه با عنوان "شرم آور".

لوسی الان محافظه کار MP برای Telford, ارسال شده همان صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از نیمه شب و نوشت: "این .....نشان می دهد در مجموع عدم درک نظافت بی اعتنا نگرش نسبت به CSE [استثمار جنسی کودکان] قربانیان و اعتقاد به این که قربانیان به ارمغان آورد و آن را در خود را دارند."

ماریا کولفیلد MP برای لوس و دستیار دولت شلاق به اشتراک گذاشته با این عنوان: "چهره واقعی کار رهبر شرم آور است."

در میان جزر و مد از انتقاد در رسانه های اجتماعی Ms Dorries حذف پست او و Ms کولفیلد حساب توییتر حذف شد.

Ms الان حذف شده خود را در پست های بعد در روز پنج شنبه اما نوشت: "وجود دارد و در مجموع شکست مقامات برای درک CSE [استثمار جنسی کودکان], نظافت, بی اعتنا نگرش نسبت به قربانیان و اعتقاد به این که قربانیان به ارمغان آورد و آن را در خود را دارند."

حساب ساخته شده است که پست اصلی – که تا به حال هزاران نفر از سهام – ناپدید شده است.

هیچ یک از نمایندگان مجلس در عین حال در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک کار منبع گفت: مستقل: "این یک doctored تصویری توییتی توسط راست حساب رسانه های اجتماعی. ما امیدواریم که که هر سیاستمداران محافظه کار به اشتراک گذاری ویدئو اذعان این و آن را به پایین."

Ms Dorries' توییت حذف شد, صبح روز پنجشنبه, مدت کوتاهی قبل از این حساب است که ارسال این ویدئو ناپدید شد

این جنجال پس از آقا Keir اولین حضور به عنوان نیروی کار رهبر در نخست وزیران' سوال زمان به دست آورد مطلوب نظرات خود را برای سوال از بوریس جانسون بیش از دولت را از دست داده و coronavirus.

یک تیتر در conservative Daily Telegraph گفت: او گرفته شده بود نخست وزیر "جدا مثل Duplo train set".

آقا Keir شد مدیر تعقیب عمومی از سال 2008 تا 2013 هنگامی که مقیاس استثمار جنسی کودکان در روترهام, Rochdale و مناطق دیگر شد برای عموم شناخته شده است.

او دستور بازسازی چگونه تاج دادستان خدمات (CPS) در برخورد با نظافت باند موارد و اعتراف کرد که قربانیان شده بود شکست خورده است.

در مصاحبه با کانال 5 اخبار در ژوئن 2013 اعلام کرد دستورالعمل جدید که به نام او "به رسمیت شناختن است که این رویکرد است که گرفته شده است در گذشته اشتباه بود رویکرد".

"بر این اساس بود که تعدادی از فرضیات است که به مقاومت در برابر موشکافی" آقا Keir اضافه شده است. "دستورالعمل تغییر است و آنها نیاز به پلیس و دادستان به تمرکز به شدت در اتهام واقع شده و نه آنقدر در ضعف و یا آسیب پذیری هستند که همواره وجود دارد و در برخی از قربانیان که به جلو آمده است."

Keir Starmer سوال که چرا دولت به طور ناگهانی کاهش یافته است, جهانی مقایسه در جلسات روزانه

او سپس مصاحبه خواسته به نمونه هایی از آنچه این رویکرد اشتباه بود.

در پاسخ او که جدا شد در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط Ms Dorries و دیگران او گفت: آن را "شامل این فرض که یک قربانی سوء استفاده جنسی از کودکان را به سرعت گزارش آنچه اتفاق افتاده است به آنها را به پلیس قادر خواهد بود به منسجم و سازگار حساب اولین بار است که آنها نمی خواهند خود را درگیر در هر متخلف و یا دیگر رفتار و که آنها نمی خواهد که سوء استفاده از مواد مخدر یا الکل در هر مرحله".

فیلم قطع شد و قبل از پایان آقا Keir نظر که در آن او ادامه داد: "کسانی که مفروضات نیست مقاومت در برابر موشکافی. آنها رو به تغییر دستورالعمل را که روشن و پس از این روشن با گذشته است."

دستورالعمل ساخته شده تغییرات مهم به چه اعتبار از شاکیان در نظر گرفته شد به این معنی که "رفتار بد", اعتقادات قبلی و مواد مخدر و سوء استفاده از الکل می تواند استفاده شود برای رد اتهامات آنها.

Nazir افضل سابق دادستان کل که آغاز اتهامات عنوان شده علیه یک نظافت باند در راچدیل گفت: این ویدئو را پیشنهاد که آقا Keir را سوء استفاده جنسی از کودکان به طور جدی اشتباه بود.

او افزود: "من می توانم به شما اطمینان دهم که من و او قرار دادن حق نقایص از یک نسل از کسانی که باید محافظت کودکان است. او به ارث برده شکست و چپ موفقیت است."

این جنجال پس از فیلم آقا Keir پیوستن به پنجشنبه گذشته کف زدن برای ما مراقبین رویداد خود را در خارج از خانه بود و سوء استفاده به او را متهم به "کف زدن برای دوربین".

او مورد انتقاد قرار گرفت برای درخواست یک تصویربردار که آیا او "آنچه که او نیاز" اما مرد بعد نشان داد آقا Keir بررسی شد که آیا او می تواند حرکت در خارج از شات برای دختر خود را از در سراسر جاده.

دولت با صدور هشدارهای مکرر در مورد آنلاین دروغ طول coronavirus بیماری همه گیر.

رسمی "به اشتراک گذاری چک لیست" توصیه مردم به تماشای گمراه کننده ویدئوها اضافه کرد: "هنگامی که به اشتراک گذاشته شده اطلاعات نادرست می تواند در زندگی خود و برخی از عواقب جدی است. آن می تواند منجر به سلامت حوادث مشابه اتهامات نادرست و مخرب جعل داستان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب