Ghostbusters بازیگران مراسم با بیل موری, Sigourney Weaver و بیشتر می رسد از طریق زوم - CNET

Josh Gad (بالا سمت چپ) پیوست بازیگران اصلی Ghostbusters. Captura de pantalla por گونزالو جیمنز/CNET Josh Gad

توسط SALAMNEWWS در 27 خرداد 1399
ghostbusters-reunion

Josh Gad (بالا سمت چپ) پیوست بازیگران اصلی Ghostbusters.

Captura de pantalla por گونزالو جیمنز/CNET

Josh Gad آخرین زوم مراسم بخشی از پیوست جدا سری تبدیل شده و ما دلتنگ چشم به 1984 را Ghostbusters. بیل موری, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney ویور, Annie Potts و مدیر Ivan Reitman همه به تماس پاسخ داده به یک نگاه در صحنه های مورد علاقه و بحث در مورد ساخت کلاسیک.

William Atherton و مایکل پرچمدار که به قطعات کوچکتر در این فیلم نیز به عضویت حزب همراه با Ghostbusters فوق العاده-فن (و مارول قهرمان) Kumail Nanjiani که سوال بازیگران در برخی از این فیلم را بهترین به نقل از. شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک شیرین cameo از ری پارکر جونیور که نوشت و انجام نمادین تم آهنگ و صحبت از اواخر Harold Ramis که co-اسکریپت فیلم با Aykroyd به عنوان به خوبی به عنوان بازی ایگون.

Ghostbusters محتوا است که هنوز آینده البته با Jason Reitman (ایوان و مدیر, مدرن, کلاسیک مانند جونو) کار در عاقبت مستقیم Ghostbusters: زندگی پس از مرگکه coronavirus-تاخیر در تاریخ انتشار در مارس 5, 2021.

برای اطلاعات بیشتر نوستالژی -- The Lord of the Rings, The Goonies و تام هنکس چلپ چلوپ باید تمام برجسته در پیوست جدا سری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب