پرداخت 40 دلار برای یک باشگاه سام عضویت دریافت 45 دلار در کارت های هدیه - CNET

پرداخت $40 به عضویت برای یک سال دریافت 45 دلار به صرف در فروشگاه. باشگاه سام اگر شما همیشه می خواستم برای پیو

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399
sams-club-storefront

پرداخت $40 به عضویت برای یک سال دریافت 45 دلار به صرف در فروشگاه.

باشگاه سام

اگر شما همیشه می خواستم برای پیوستن به یک باشگاه انبار اما نمی رغبت ایده پرداخت هزینه سالانه این معامله را برای شما. برای یک مدت زمان محدود ZDNet آکادمی ارائه شده است 1-سال سام عضویت در باشگاه برای $40 با promo code CLUBFIVE. شما پس از دریافت یک جفت از باشگاه سام کارت های هدیه با ترکیب ارزش $45. که نه تنها باعث می شود عضویت خود را رایگان قرار می دهد اضافی 5 دلار در جیب شما.

در اینجا جزئیات: حدود 10 روز بعد از فعال کردن عضویت خود را از شما دریافت 25 دلار e-کارت هدیه برای استفاده در باشگاه سام. (به عنوان همیشه وجود دارد ممکن است برخی محدودیت های در مورد چگونه شما می توانید با استفاده از آن کارت. الکل به طور معمول ممنوع, به عنوان مثال.)

در ضمن شما پس از صرف حداقل 20 دلار در SamsClub.com شما دریافت یک کارت هدیه برای $20. این یکی طول می کشد حدود سه هفته می رسند.

معامله در دسترس است تنها به جدید سام اعضای باشگاه و ساکنان ایالات متحده است. توجه داشته باشید که پس از اولین سال عضویت خود را تمدید خودکار در نرخ به طور منظم و مگر اینکه شما را لغو نمایید.

این یک ادم ارزان خر منحصر به فرد مردمی و تنها زمانی که من می توانید به یاد بیاورید شما در واقع ساخت پول با ثبت نام در باشگاه سام عضویت.

افکار خود را?


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن