روزانه coronavirus جلسات 'قابل اعتماد نیست' و 'کاملا شرم آور' می گوید پیشرو دانشمند

دولت روزانه coronavirus جلسات هستند "قابل اعتماد نیست ارتباطی از آمار" با توجه به پیشرو دانشمند است که ارائه م

توسط SALAMNEWWS در 21 اردیبهشت 1399

دولت روزانه coronavirus جلسات هستند "قابل اعتماد نیست ارتباطی از آمار" با توجه به پیشرو دانشمند است که ارائه مشاوره به وزرا در طول بیماری همه گیر.

اطلاعات داده شده در طول جلسات است "کاملا شرم آور" و مقدار "شماره تئاتر" گفت: استاد آقا دیوید Spiegelhalter که نشسته در دولت مشاوره علمی گروه برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

استاد Spiegelhalter اشاره کرد که روزانه تست شماره نیز شامل تست شده ارسال شده به مردم و هنوز ثبت نشده است و بنابراین "نادرست".

"ما گفت: تعداد زیادی از اعداد بزرگ و دقیق اعداد از آزمایش های در حال انجام – 96,878," او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نشان می دهد.

"خوب نیست که چگونه بسیاری انجام شد دیروز. این شامل تست های که نوشته شده بودند ، ما در حال گفت 31,587 نفر کشته شده اند. بدون آنها نیست. آن را به مراتب بیشتر از آن است."

این استاد دانشگاه همچنین صندلی از وینتون مرکز خطر و شواهد ارتباطات در دانشگاه کمبریج ادامه داد: "من فکر می کنم این است که قابل اعتماد ارتباطی از آمار. این یک فرصت از دست رفته. تاپیک عمومی وجود دارد که به طور گسترده حمایت از اقدامات آنها گرسنه برای اطلاعات بیشتر به حقایق به صورت واقعی اطلاعات است.

"و در عین حال آنها تغذیه این چیزی که من شماره تماس تئاتر که به نظر می رسد هماهنگ واقعا خیلی بیشتر با شماره 10 ارتباطات تیم به جای واقعا در تلاش برای اطلاع رسانی به مردم در مورد آنچه در جریان است."

او افزود: "من فقط آرزو داده بود که با هم به ارمغان آورد و ارائه شده توسط افرادی که واقعا می دانستم که آن قدرت و محدودیت و می تواند درمان مخاطبان با برخی از احترام است."

وقتی پرسید که توسط Marr بعد از آن برنامه که آیا در پاسخ به انتقاد دولت تجدید نظر خواهد راه آنها در حال حاضر اعداد جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: "من مطمئن هستم که وجود دارد راه های ما می تواند به بهبود این کنفرانس های مطبوعاتی.

"آنها همچنان به مخاطبان بزرگ, اما آنها طراحی شده برای اطلاع رسانی عمومی است. اگر وجود دارد راه های بهتر ارائه اعداد و من به شدت احترام به استاد – اگر ما می توانید انجام دهید که ما باید و خواهد انجام دهد."

وزرا باید ذکر از دیدگاه استاد Spiegelhalter چند بار در طول بیماری همه گیر.

زمانی که سوال در مورد مرگ و میر توسط کار رهبر Keir Starmer در طول نخست وزیر سوالات روز چهارشنبه هفته گذشته بوریس جانسون گفت: "من می اکو آنچه ما شنیده ایم از پروفسور دیوید Spiegelhalter و دیگران: که در این مرحله من فکر نمی کنم که بین المللی مقایسه و اطلاعات هنوز وجود دارد به رسم تمام این نتیجه گیری است که ما می خواهیم."

پیام دولت این است که دادن به مردم در همه گیر نیز انتقاد شده است توسط یکی دیگر از اعضای سیج رفتاری متخصص پروفسور سوزان Michie که گفت: رها "ماندن صفحه اصلی" شعار خطر انداخته مردم با دادن چراغ سبز به معاشرت jeopardising سود ساخته شده توسط coronavirus مستند در.

پروفسور Michie گفت: آقای جانسون جدید پیام بود که "راه طولانی" از روشن و سازگار اضافه کرد: "این به طور بالقوه می تواند تضعیف خوب کار بیش از چند هفته گذشته است که دیده می شود را تحت پایدار سطوح بالایی از پایبندی توسط مردم در آنچه که برای بسیاری از آنها بسیار موقعیت های چالش برانگیز."

این می آید به عنوان نخست وزیر است و انتظار می رود به پرده جدید-رنگ کد سیستم هشدار او به عنوان برطرف برخی از مستند محدودیت در یکشنبه شب جلسه توجیهی روزانه. آن است که فکر می کردم او در حال رفتن به رها کردن دولت "در خانه ماندن" پیام در حمایت از "هشدار" – جرقه بیشتر اتهامات از مخلوط پیام و فوری رد از اسکاتلند و ولز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن