نانوایی مدیر اخراج خود را با استفاده از کارت های بانکی برای کمک به سالمندان مشتریان مسدود شده و از پرداخت با پول نقد

یک خدمت مدیر یک نانوایی اخراج شده برای "ناخالص سوء" از آنجا که او تا به حال بوده است, پذیرش, نقدی, از سالمند م

توسط SALAMNEWWS در 13 مرداد 1399

یک خدمت مدیر یک نانوایی اخراج شده برای "ناخالص سوء" از آنجا که او تا به حال بوده است, پذیرش, نقدی, از سالمند مشتریان بدون کارت بانکی و با استفاده از خود کارت اعتباری پرداخت.

مگان Metcalfe, 60 کار کرده بود برای پرندگان نانوایی در رادکلیف-on-Trent, Nottinghamshire برای 44 سال و خدمت به عنوان مدیر فروشگاه برای 25 سال تا اخراج او.

نانوایی های زنجیره ای است که ده ها تن از شعب سراسر میدلندز, یکی از بسیاری از کسب و کار به تحمیل یک کارت تنها سیاست برای پرداخت به حداقل رساندن هر گونه خطر برای کارکنان و مشتریان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما بسیاری از مشتریان که برای بازدید از کسب و کار شد و افراد مسن و نیست خود کارت های بانکی, Ms متکالف گفت Nottinghamshire زندگی می کنند.

عدم تمایل به نوبه خود آنها را دور Ms متکالف برای پرداخت کالاهای خود را با استفاده از خود کارت نشان داد آنها رسید و پرسید: سالمندان به مشتریان خود قرار داده است پرداخت پول نقد را در کیف پول خود را.

او را درک اقدامات او بودند "علیه سیاست های شرکت" اما وجود دارد گفت: "به هیچ وجه" او می تواند او اجازه سالمندان مشتریان "راه رفتن به دور از گفتن آنها را آنها می تواند آن را نمی خرید چرا که آنها نمی باید یک کارت".

مشتریان در حال حاضر به کار گرفته شده در این موارد که تا به حال به "binned یا تمیز" او اضافه شده است.

Ms متکالف گفت: محلی اخبار سایت او در اطراف £180 نقدی و پرداخت شده برای آنها را با استفاده از خود کارت و نگهداری رسید از معاملات.

اما پرندگان را رد کرد Ms متکالف پس از آگاهی از اقدامات و برگزاری یک رشته شنوایی.

"من فقط در تلاش برای انجام کار درست" او گفت: به نقل از. "من واقعا ناراحت البته... من گفته بود من به خطر انداختن اعضای هیات زندگی با انجام آنچه که من انجام داد."

او گفت: پول هرگز رد و بدل شده دست به عنوان مشتریان را قرار داده و آن را مستقیما به کیف پول خود را.

"من باید آن را انجام داده اند اما من نمی خواهم به اجازه دهید مردم و بسیاری از این مشتریان ما بستگی دارد در آینده به ما هر روز است."

اخبار Ms متکالف را اخراج کرده که به موجب یک واکنش در برابر کسب و کار با اشاره به او کمک کرد تا مشتریان آسیب پذیر به مواد غذایی ضروری.

بیش از 6000 نفر با امضای یک طومار خواستار این شرکت برای بازگرداندن او و استدلال مهربانی بود که "sackable جرم".

این GMB اتحادیه را نیز محکوم کرد و گفت این شرکت تصمیم خواستار آن را "ظالمانه".

ملی افسر راجر جنکینز در بیانیه ای گفت: "اخراج یک مغازه دار برای کمک به سالمندان مشتریان با دسترسی به پرداخت cashless فراتر از ظالمانه است.

"اما آن را نشان می دهد آسیب های وحشتناک است که می تواند انجام شود به زندگی مردم است اگر ما اجازه می دهد پول نقد به پژمرده و می میرند.

"گذشته از این تاثیر در افراد مسن و آسیب پذیر آن خواهد انتقام ویران کردن در شرکت های کوچک و متوسط است که تکیه بر معاملات نقدی."

پرندگان نانوایی گفت: آن آگاه بود از این طومار اما ذکر آن کارت-تنها سیاست در محل قرار داده شد و پس از "پاسخ قاطع" از کارکنان خود را در شروع این بیماری همه گیر بیان آنها ترجیح داده به لمس اسکناس و سکه است.

در بیانیه ای آن افزود: "ما کارت-تنها سیاست نمی شد به آرامی گرفته شده است. ما را از ایمنی کارکنان و مشتریان بسیار جدی و بسیار تنگ روش در محل در ادامه این بیماری همه گیر.

"ما متاسفیم که بسیاری از مردم ناراحت هستند در مورد مگان متکالف اخراج از پرندگان اما او contravened ما سیاست ایمنی و بهداشت و ما در زمان است که بسیار جدی است."

پرندگان گفت: Ms متکالف بود ابقاء اما خواست او را به خوبی در نقش جدید خود مشغول به کار در یک خانه مراقبت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب