این شگفت انگیزی عالی سر و صدا لغو هدفون فقط برای $20 - CNET

Mpow را H19 IPO هدفون پیشنهاد لغو سر و صدا فعال است که به نظر می رسد اما غیر ممکن است با توجه به قیمت. خوشبختا

توسط SALAMNEWWS در 26 تیر 1399
mpow-h19-ipo

Mpow را H19 IPO هدفون پیشنهاد لغو سر و صدا فعال است که به نظر می رسد اما غیر ممکن است با توجه به قیمت. خوشبختانه آنها هم صدا خوب است.

ریک Broida/CNET

هدفون خوب شهرت گران است. خوب هدفون بی سیم? مضاعف ، سر و صدا لغو هدفون ؟ بطور سه برابر تا (که واقعی کلمه من چک). اما قبل از قار قار کردن 200 دلار یا بیشتر در یک بازگشت به مدرسه و یا بازگشت به قرنطینه مجموعه ای از بی سیم ANC هدفون در نظر Mpow H19 IPO. ذکر شده در 47 دلار ارزان خر ریک سعی کردم این چند ماه پیش و نمی تواند متوقف احساساتی در مورد چقدر خوب بودند به خصوص با توجه به قیمت. و در حال حاضر شما می توانید Mpow H19 IPO فعال سر و صدا لغو هدفون برای $20 هنگامی که شما درخواست $20-کوپن در صفحه محصول.

نه تنها این هدفون بلوتوث احساس قابل توجهی با cushy earpads و ساخت و ساز جامد حذف نویز موثر در کاهش صدای محیط و به طور کلی کیفیت صدا بسیار خوب است.

ادم ارزان خر ریک این حال به می گویند: "همانطور که برای کیفیت کلی صدا, من فکر می کنم آن را کاملا خوب -- شاید حتی شگفت انگیزی خوب است. این یک ذهنی چیزی و گوش من نیست بسیار هماهنگ به اوج پایین و تمام. زمانی که من spooled تا Weezer را Buddy Holly اساسی ریف گیتار آمد و متعادل; هر " وو-آه!' روشن و کامل است. در Coldplay را سرود برای آخر هفته, کریس مارتین خواننده صدا اما پس زمینه به نظر می رسید کمی گل آلود در مکان."

و این مهم نیست که آیا شما قصد استفاده از آنها را در خانه در مدرسه و یا بر روی بروید. این H19 ارائه 35-ساعت عمر باتری -- بسیاری از هدفون انجام دهید خیلی بهتر است اما این بد نیست -- و می تواند به شما بیش از دو ساعت از زمان اجرا در یک 10 دقیقه ای سریع شارژ.

من نمی دانم چه مدت کوپن باقی خواهد ماند در H19 را در صفحه محصول پس از بررسی این سرعت اگر شما علاقه مند هستید.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن