توییتر پنهان Rep. مت Gaetz جیر برای ستایش خشونت - CNET

یک صدای جیر جیر با تشکر. مت Gaetz پنهان شد توسط توییتر برای نقض قوانین خود را در برابر ستایش خشونت است. الکس و

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399
gettyimages-1192962946

یک صدای جیر جیر با تشکر. مت Gaetz پنهان شد توسط توییتر برای نقض قوانین خود را در برابر ستایش خشونت است.

الکس ونگ/گتی ایماژ

توییتر پنهان یک توییت ارسال می شود با تشکر. مت Gaetz در دوشنبه پیدا کردن که جمهوری خواه فلوریدا نقض کرده سیاست های خود منع توییتهایی که ترویج خشونت. اما توییتر نیست, حذف صدای جیر جیر به جای تصمیم گیری برای پنهان کردن آن و نیاز کاربران را به کلیک بر روی "مشاهده" را فشار دهید برای دیدن توییت مطالب.

در یک توییت ارسال شده صبح روز دوشنبه Gaetz نوشت: "اکنون که ما به وضوح ببینید Antifa به عنوان تروریست می تواند ما را شکار آنها را مانند ما انجام آن در خاورمیانه دارد ؟

gaetz-tweet-6-1-2020
تصویر توسط استیون Musil از طریق توییتر.

توییتر سخنگوی تصریح کرد که منافع عمومی را متوجه شده و در صدای جیر جیر برای نقض این شرکت تجلیل از خشونت در سیاست.

"به عنوان استاندارد است با این اطلاع درگیری با صدای جیر جیر محدود خواهد شد ،" سخنگوی گفت. "مردم قادر خواهد بود به بازتوییت با نظر اما نمی خواهد بود قادر به پاسخ یا پاسخ آن است."

نادر حرکت در می آید و پس از توییتر در زمان مشابه با یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. قرار دادن آن در پشت مشابه برچسب برای تجلیل کردند. تهمت بود به tweeting در مورد اعتراضات و شورش های در حال وقوع در مینیاپولیس, مینه سوتا پس از مرگ در هفته گذشته جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. در حجاب جیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضان را "اراذل و اوباش" پس از تهدید به ارسال در گارد ملی. "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," او گفت: در محجبه صدای جیر جیر که او نوشته شده یک شبه.

توییتر استفاده از برچسب است که بخشی از استراتژی خود برای سرکوب گسترش اطلاعات غلط و اشکال دیگر مضر مطالب زیر فشار از دولت ها در سراسر جهان به شانه بیشتر مسئولیت ناشی از جریان اطلاعات نادرست است. منتقدان از رسانه های اجتماعی شرکت کرده اند گفت: استفاده از برچسب برای توییتهایی سانسور آزادی بیان است.

Gaetz دفتر نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام 'قدرت بدون کنترل'...

2:03tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن