Cuphead شگفتی با راه اندازی پلی استیشن 4 - CNET

استودیو MDHR پلی استیشن 4 صاحبان در نهایت دریافت یک فرصت برای تست فطرت خود را در برابر سخت اما عادلانه چالش

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399
cuphead
استودیو MDHR

پلی استیشن 4 صاحبان در نهایت دریافت یک فرصت برای تست فطرت خود را در برابر سخت اما عادلانه چالش های Cuphead. استودیو MDHR سازندگان از سمت تیرانداز اسکرول, اعلام, تعجب انتشار در روز سه شنبه با توقف حرکت تریلر برای بازی. اگر شما خود را یک پلی استیشن و شده اند در انتظار برای سعی کنید Cuphead شما نمی خواهد که به صبر کنید دیگر هیچ. شما می توانید خرید Cuphead در حال حاضر از طریق فروشگاه پلی استیشن برای $20.

در ابتدا منتشر شد و در سال 2017 به عنوان یک ایکس باکس یکی از منحصر به فرد Cuphead شما قرار می دهد در کفش از شخصیت عنوانی به عنوان شما را بر روی صفحه نمایش-پر کردن کارفرمایان با تیراندازی آنها را با انگشت اسلحه در حالی که پریدن و dodging خود را رنگارنگ پرتابه. یک دوست می تواند عضویت شما در بخش co-op جنگ به عنوان Mugman. گیم پلی بازی شبیه به بازی های کلاسیک بازی های اکشن مانند Galaga اما با یک انیمیشن به سبک یادآور 1930 کارتون و فوق العاده جاز موسیقی متن فیلم. آن oozes با سبک.

در حالی که هر مبارزه ارائه می دهد یک چالش بازی را نشان می دهد یک نوار پیشرفت اگر مرگ شما را به شما نشان دهد که چگونه نزدیک شما را به برنده شدن در یک مبارزه و دچار وسوسه کردن شما به یکی بیشتر سعی کنید.

بررسي فايلهاي اعلام تریلر زیر:

این Cuphead راه اندازی می آید که هر دو شرکت سونی و مایکروسافت آماده سازی برای راه اندازی نسل بعدی کنسول ها در این فصل تعطیلات -- در 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X بود. هر راه اندازی خواهد شد با خود بازی منحصر به فرد و جالب است برای دیدن یکی از ایکس باکس بهترین آینده برای PS4 این اواخر در چرخه زندگی فعلی کنسول ها.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ایکس باکس سری X در مقابل پلی استیشن 5: مهم نیست

4:47tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب