ران فینلی باغبانی کلاس آموزش شما یاد می دهد چگونه به رشد مواد غذایی و زندگی خود را تغییر دهید - CNET

MasterClass اگر شما می خواهید به یادگیری به رشد مواد غذایی خود را وجود دارد بهتر است معلم از ران فینلی. خوش

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399
phpthumb-generated-thumbnail-33
MasterClass

اگر شما می خواهید به یادگیری به رشد مواد غذایی خود را وجود دارد بهتر است معلم از ران فینلی. خوش شانس برای شما, او در حال حاضر ارائه می دهد یک کلاس در باغبانی -- به اشتراک گذاشته شده و برخی نکات را به قلب.

در حالی که کالیفرنیا است که یکی از این کشور رهبران در کشاورزی خروجی دود-پردهی و بتنی با پوشش لس آنجلس است که به سختی در نظر گرفته شود نماینده طلایی دولت verdancy. اما همین را بگویم که به جنوب مرکزی L. A. بومی ران فینلی که در سال 2010 آغاز کرده است در یک باغبانی چریکی پروژه های در حال رشد مواد غذایی در فروتن نوار از خاک نشستن در مجاورت پیاده رو مقابل خانه خود را. با وجود اعتراض مقامات محلی فینلی استقامت با خود پیشگامانه ابتکار و افسانه گانگستری باغبان متولد شد.

بیش از دهه گذشته فینلی است "اگر شما می توانید رشد آن وجود دارد شما می توانید رشد آن را در هر نقطه" پیام به دست آورده است او را سپاه از طرفداران خود TED بحث در مورد این موضوع بیش از 3.6 میلیون views) و تلاش های لابی گری منجر به laxer نگرش و قانون نسبت به کشاورزی شهری در فضاهای عمومی.

ماه گذشته فینلی ارائه شده تا سبز خود را شست و ذهن درخشان به کلاس آموزش مجازی کلاس درس که در آن مشاهیر اعم از توماس کلر به مارگارت اتوود ارائه در عمق آموزش در زمینه تخصص مربوطه خود.

این می رود بدون گفت که یک استاد در باغبانی از فینلی نمی توانست وارد در یک زمان بهتر است. با مازاد از خستگی و انزوا و کاهش بودجه مواد غذایی (اگر شما حتی می توانید مدیریت به برنامه تحویل) مفهوم DIYing شام خود را است که با داشتن یک لحظه واقعی در حال حاضر. فینلی را آموزش, اما, فراتر از به سادگی رشد گیاهان و سیب زمینی شیرین.

در طول یک حفاظت اخیر ما در مورد افکار خود را در مورد اهمیت مصرف باغبانی به دست خود را و چگونه آن را به زندگی شما تغییر خواهد کرد و جهان در بزرگ. در زیر شما پیدا کردن برخی از فینلی امضا دانه خرد.

انجام آن برای سلامت جسمی و روانی

phpthumb-generated-thumbnail-34
MasterClass

هنگامی که اشاره کردم به فینلی خانواده من اخیر تاخت و تاز کردن به داخل گیاه باغبانی من احمقانه انتظار می رود او را به اعتبار این خود درک دستاورد است. او در پاسخ incredulously "آنچه که شما در زمان،"

فینلی نقطه خوبی گرفته شده است. رشد مواد غذایی خود را نباید احساس لازم را به انجام کارهای عادی و روزمره فقط به خاطر بار هم دشوار است. آن را در خدمت شما و هر دو جسمی و ذهنی صرف نظر از جهانی همه گیر. "من دیده ام مردم تغییر تمام زندگی خود را هنگامی که آنها باغ می گوید:" فینلی که اضافه می کند که کار خود را از طریق او را تبدیل به شهری جامعه شناس شناس و روانشناس است. "این ain't no لعنت سرگرمی. این زندگی است."

شروع از زمین تا

"اولین و مهمترین, شما نیاز به سالم و پر جنب و جوش و غنی و مغذی خاک می گوید:" فینلی.

در حالی که آن را وسوسه انگیز را به چنگ زدن به هر آنچه در زمین شما دیدن دروغ گفتن در اطراف در خارج به باغ خود را آغاز شده است, واقعا بهتر است به سرمایه گذاری در خاک است. در نظر گرفتن آنچه شما می خواهید برای رشد و انجام تحقیقات مناسب. برای مثال, آلوئه ورا رشد خواهد کرد در یک سندی, محیط زیست, اما ریحان است رفتن به نیاز بیشتر لوم.

هر چه خاک شما کار با فینلی ارائه می دهد بسیاری از راهنمایی در مورد چگونه به منظور بهبود کیفیت آن در کلاس و آن همه شروع می شود با کمپوست.

"هنگامی که شما را به کمپوست شما متوجه هیچ چیز همیشه می میرد," او می گوید. هر قراضه از مواد آلی است که قادر به ایجاد بیشتر مواد آلی و روش های خاص خود را داشته باشد باغ گل در هیچ زمان. که منجر به فینلی بعدی بینش ارزشمند...

زباله هیچ چیز

فینلی آموزش طول می کشد عملی به سطح بعدی. "من می خواهم مردم بدانند که منابع وجود دارد همه در اطراف ما و آنها لازم نیست که هزینه پول" او تاکید می کند.

از تشکیل یک زمینی از کفش کتانی استفاده از مواد مغذی و سرشار از خالی پوسته تخم مرغ به عنوان یک رگ موقت برای دانه های فلفل را به ریشه همه چیز به یک هدف.

شما همچنین ممکن است تعجب به یاد بگیرند که قدرت خود را ابزار می تواند مفید باشد در ایجاد یک باغ با حفاری سوراخ به اقلام روزمره به منظور ارائه زهکشی و جلوگیری از پوسیدگی ریشه.

جزئیات بیشتر در Chowhound: به دنبال این راهنمایی آسان برای کاهش ضایعات مواد غذایی

آن را سرگرم کننده برای تمام خانواده

برای کسانی که در منزل و پخت و پز خانه با فرزندان خود فینلی دیده است دست اول چگونه علم هنر و زیبایی از باغبانی چشم باز بسیاری از کودکان است.

"یک دانه از بین می برد و خود را به معنای واقعی کلمه به ما مواد غذایی و... و سپس آن شکوفه. کودکان و نوجوانان نیاز به مراجعه به آن عمل" به او توصیه می کند.

فینلی توصیه تربچه به عنوان یک بازی دوستانه استارت محصول از آنها تولید نتایج سریع و در نتیجه افزایش شور و شوق برای آینده پروژه های باغبانی.

بیشتر بخوانید: چگونه به گیاه و رشد پیاز

آیا worm

"کرم برخی از سخت کارگران در باغ" هر فینلی. به خصوص زمانی که کمپوست کرم ها بهترین دوست شما هستند. نه تنها آنها مصرف و (*ahem*) بازسازی زباله در شمع خود را squiggling اطراف را فراهم می کند مفید هوادهی نگه می دارد که زباله خود را و شمع تازه کرکی و بارور.

شما همچنین می توانید خود را ارتقا دهید بازی کرم و کرم چای, همچنین شناخته شده به عنوان مایع است که شما می توانید جمع آوری هنگامی که تخلیه کمپوست است که کرم ها را به نام خانه (کمپوست بدون کرم ها نمی عملکرد در هر نقطه در نزدیکی منافع همان). شما نمی خواهد مانند طعم و مزه آن (روشن: مصرف نمی کند!), اما گیاهان خود را مطمئن خواهد شد.

درک جهان اطراف ما

شاید شما باید یک کل حیاط خلوت که تحت پوشش چمن و علف های هرز و بسیار دیگری نیست و یا شاید شما فقط یک پنجره است. در هر صورت فینلی را حکیم مشاوره به شما برای شروع شما نیاز به یک منبع مداوم از پخت و پز مواد تشکیل دهنده از جمله حکیم. اما چشم پوشی نیست اصول محیط زیست ما است. "ما اصلا نگاه به آب به عنوان یک منبع از آنجا که ما به نوبه خود بر روی شیر آب و آن وجود دارد می گوید:" فینلی. "ما درک نمی یکی از مهم ترین چیزها در زندگی ما است که اکسیژن. که نیاز به تغییر است. وجود دارد نیاز به احترام است."

پس از شما تغذیه استارت خميرترش که آتش تا خود را از جریان دستگاه را یادداشت از استاد و تغذیه بدن و روح خود را.

MasterClass

لذت بردن از یک رمز عبور دسترسی به این کلاس و بیش از 80 دوره های دیگر برای 15 $در هر ماه.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب