COVID-19 همه گیر را ارائه می دهد فرصت برای تعمیرات اساسی عمل جراحی انتخابی سیستم پزشکان می گویند

کارن Murias منتظر 18 ماه برای عمل جراحی و در نهایت یک تاریخ برای یک روش او امیدوار خواهد آورد تسکین "درد مشقت

توسط SALAMNEWWS در 23 اردیبهشت 1399

کارن Murias منتظر 18 ماه برای عمل جراحی و در نهایت یک تاریخ برای یک روش او امیدوار خواهد آورد تسکین "درد مشقت بار" در شانه و شکم است.

اما نیم ساعت پس از یک تماس در یک روز یکشنبه در اواسط ماه مارس که یک کبد کیست خواهد بود برداشته و روز بعد او جراح زنگ زد به می گویند که این عملیات شده بود به تعویق افتاد به دلیل تخت بودن ذخیره شده ممکن است برای هجوم COVID-19 بيمار.

"من منتظر تا من خاموش گوشی اما من به نظر می رسد بسیار نفس چشم من," او گفت: از خانه اش در ساری, B. C.

Murias, 49, تا به حال پیش بینی شده است که پس از عمل جراحی سپتامبر 2018 هنگامی که او را دیدم او پزشک خانواده در مورد وضعیت. برای اولین بار آن را در زمان شش ماه برای یک قرار ملاقات با یک متخصص سپس او را عمل جراحی برنامه ریزی شده بود بیش از یک سال بعد.

ادامه مطلب: B. C. اعلام کرد قصد دارد دوباره برنامه 30,000 جراحی که لغو شد با توجه به COVID-19

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این است که یک مدت طولانی صبر کنید," او گفت: او صدای ترک خوردگی.

او تا به حال به طور منظم فراصوت پس از آخرین آشکار حداقل 20 کیست در کبد است. بزرگترین یکی را حذف شده در مارس 16.

Murias هیچ ایده زمانی که او را عمل جراحی است اما در حال حاضر در حال انتظار برای شنیدن در مورد یک قرار ملاقات در یک محلی کلینیک درد به امید او می تواند کمک به مدیریت عذاب از حتی نشستن برای چند دقیقه و یا انجام کارهای خانه مثل جارو.

"فقط تا بسیاری از ناشناختهها در حال حاضر. به همین دلیل من به امید کلینیک درد خواهد آمد از طریق" Murias گفت او همدلی برای بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان که جراحی شده اند به ترتیب اولویت در حالی که در اعمال جراحی الکتیو لغو شد.

هزاران نفر از برنامه ریزی عمل جراحی به تعویق افتاده اند در سراسر کشور از ماه مارس و استان های مختلف اعلام کرده اند برنامه ای برای تسریع روش برای مقابله با عمده کارهای عقب افتاده.

B. C. وزیر بهداشت اعلام کرد برنامه ریزی برای از سرگیری پرونده از لغو اعمال جراحی الکتیو
B. C. وزیر بهداشت اعلام کرد برنامه ریزی برای از سرگیری پرونده از لغو اعمال جراحی الکتیو

اما سلامت منتقدان می گویند این سیستم شکسته شد طولانی قبل از همه گیر با مردم مانند Murias انتظار برای سال خود را به نوبه خود در اتاق عمل.

دکتر دیوید یوربچ ارشد از عمل جراحی در کالج زنان بیمارستان در تورنتو گفت: این بیماری همه گیر را ارائه می دهد یک بار در یک نسل فرصت برای پیاده کردن سیستم و تبدیل چگونه اعمال جراحی انجام شده در سراسر کشور پس از COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت که مدل فعلی ناکارآمد است چرا که بیماران مبتلا به تحمل دو نوع انتظار — برای اولین بار به دریافت وقت ملاقات با جراح پس از آن به عمل جراحی است که رزرو شده است بر اساس یک ویژه پزشک در دسترس بلوک عامل-اتاق بار.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

یوربچ است پیشنهاد یک به اصطلاح تک ورودی مدل که کاهش زمان انتظار اجازه می دهد بیماران نیاز به یک نوع خاصی از عمل جراحی را می توان در مرکزی لیست با ضروری ترین روش های اولویت داده می شود. به عنوان بخش دوم از این رویکرد بهره برداری خواهد بود انجام می شود برای اولین بار در دسترس جراح در میان یک تیم از پزشکان است.

ادامه مطلب: تاخیر در جراحی قلب با توجه به کروناویروس ممکن است باعث 35 میلادی) در انتاریو: وزیر

لیست خواهد بود برای اقدامات انجام شده یا در یک بیمارستان که در آن چندین جراحان ممکن است انجام همان نوع عملیات و یا در میان یک هسته از بیمارستان گفت: با توجه بیماران نیاز به پیوند برای مثال قرار داده شده در یک استانی لیست و این رویکرد در نهایت می تواند مورد استفاده برای عمل جراحی دیگر.

نتیجه این خواهد بود که بیشتر "اخلاقی" سیستم مبتنی بر عامل مشترک-اتاق بار گفت: یوربچ که همکاری در تفسیر این پیشنهاد در اخیر برنامه the Canadian Medical Association Journal.

"این بزرگترین تهدید برای کانادا مدیکر سه ماه پیش — زمان انتظار. در آن زمان ما می دانستیم که این راه حل که برای انجام این نوع از مدل های. آنها را مشکل برود اما آنچه آنها انجام شده است آنها را به صبر کنید بار به عنوان کوتاه که ممکن است برای هر کس او گفت:" از فراخوان به اقدام توسط او و دکتر دانیل مارتین, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس پزشکی اجرایی در کالج زنان بیمارستان که در آن او همچنین یک تمرین پزشک خانواده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از استان ها از جمله بریتیش کلمبیا, Alberta, Ontario و نوا اسکوشیا در حال حاضر برخی از نوع تک ورودی مدل به صورت مفصل ران و زانو عمل جراحی برای مثال یوربچ گفت: از آن زمان به مقیاس چنین صف برای انواع دیگر عملیات.

دولت انتاریو پرده طرح به سطح شیب دار تا اعمال جراحی الکتیو
دولت انتاریو پرده طرح به سطح شیب دار تا اعمال جراحی الکتیو

پزشکان که انجام پیوند تحویل نوزادان و انجام عمل جراحی قلب با استفاده از یک تک ورودی مدل و مقدار زیادی از طرح های مشابه وجود داشته باشد در بیمارستان ها در ایالات متحده و اروپا است.

"این بسیار ساده, آن را معقول و ساده است و اگر شما برای ایجاد یک سیستم از ابتدا که احتمالا تقریبا بدون شک آنچه شما می خواهم انجام دهید" گفت: یوربچ که همچنین یک استاد جراحی در دانشگاه تورنتو است.

بریتیش کلمبیا دولت اعلام کرده است آن را تا دو سال به پاک کردن تعداد 30,000 بيماران جراحی که لغو شد و یا رزرو نشده اما با از قبل موجود صبر کنید لیست این تعداد تحت فشار قرار دادند به 93,000 روش. استان انتظار برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو در هفته آینده با اتاق عمل در حال اجرا در ظرفیت کامل تا اواسط ماه ژوئن و شب و آخر هفته روش های اضافه شده در طول چهار ماه آینده.

در انتاریو حدود 53,000 اعمال جراحی لغو شد و یا برنامه ریزی نشده اما وزیر بهداشت کریستین الیوت در هفته گذشته گفت: هیچ جدول زمانی برای زمانی که روش های در حال انتظار به سر.

وزرای بهداشت در سراسر کشور موافقت کرد به منظور کاهش زمان انتظار در سال 2004 در پنج حوزه کلیدی — درمان سرطان, مراقبت های قلبی تشخیصی تصویربرداری تعویض مفصل و چشم مرمت مانند آب مروارید جراحی است. معیار تعیین شد سال بعد به صورت قابل قبول و زمان انتظار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: AHS شروع به کار را از طریق جمع شدن از عمل جراحی پس از مکث با توجه به COVID-19

آمار و ارقام از کانادا موسسه اطلاعات سلامت از سال 2018 نشان می دهد معیار از 182 روز برای تعویض زانو, برای مثال, بود ملاقات, به طور متوسط 69 درصد از زمان در کانادا. برای بیماران در جزیره پرنس ادوارد آن ملاقات تنها 26 درصد در حالی که برای منیتوبا معیار بدست آمده بود 37 درصد از زمان.

الکس Maheux سخنگوی CIHI گفت: آن را چند ماه قبل از آژانس می توانید تعیین کنید که چگونه بسیاری از اعمال جراحی تاخیر شد در سراسر کشور با توجه به همه گیر.

یوربچ گفت: موانع اتخاذ تک ورودی به مدل ممکن است شامل برخی از جراحان تمایل به رها کردن کنترل خود را بزرگتر از بلوک های عامل-اتاق بار است که اجازه می دهد تا آنها را به انجام بیشتر مراحل و کسب پول بیشتر اما انتظار می رود در آینده امواج از همه گیر خواهد شد نیاز به یک رویکرد است که با تمرکز بر بیماران است.

آن را حق تصمیم گیری برای لغو B. C. جراحی در طول شیوع کروناویروس?
آن را حق تصمیم گیری برای لغو B. C. جراحی در طول شیوع کروناویروس?

دکتر جیسون ساترلند استاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا مرکز خدمات بهداشتی و سیاست های پژوهشی در دانشکده پزشکی گفت: پیشنهاد تک ورودی مدل می تواند در دراز مدت راه حل برای کاهش مدت زمان انتظار برای بیمارانی که افسرده ممکن به درد خود مردد است و آنها قادر به کار و یا به دنبال پس از کودکان خود را.

"یکی از دولت نقش علاوه بر به حداکثر رساندن سلامت مردم و صرفه جویی در هزینه حقوق صاحبان سهام است و من فکر می کنم تک ورودی مدل عادلانه تر مدل به دلیل آن equalizes برای همه صبر و سپس جراحان ندارد و این طول های مختلف از لیست انتظار" گفت: ساترلند که مطالعات نتایج اعمال جراحی الکتیو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما یک مطلب مدل را باید بهینه سازی شده برای تسریع تمام انواع اعمال جراحی به جای فقط حجم بالا روش های مانند مفصل ران و زانو عملیات بنابراین برخی از بیماران محروم نمی گفت.

دسترسی به مراقبت بود و مسئله اصلی در یک B. C. دادگاه عالی آزمایشی راه اندازی شده توسط جراح ارتوپدی دکتر برایان بعد که استدلال بیماران باید یک حق در قانون اساسی برای سریع تر خدمات در کلینیک های خصوصی مانند او در ونکوور اجرا می شود.

در این صورت است که قبل از یک قاضی از ماه فوریه است اما انتظار می رود به زمین در دادگاه عالی کانادا ممکن است بطور قابل توجهی تضعیف شده است تا به حال تنها-ورود مدل های اتخاذ شده است به طور گسترده ای یوربچ گفت.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب